Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

28 minut temu, Xerber napisał:

Czuję się oszukany przez Blizzard. Jak się okazało na PS4 graczy polskich i rosyjskich wrzucili do jednego językowego getta i uniemożliwili zmianę locale na chociażby angielski.
Szkoda, że podczas bety wszystko działało jak powinno...

Czekanie na wypłatę intensifies. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Xerber napisał:

Czuję się oszukany przez Blizzard. Jak się okazało na PS4 graczy polskich i rosyjskich wrzucili do jednego językowego getta

tfw kiedy wszyscy Słowianie w jednym śmierdzącym gettcie

aRVyX6q_700b.jpg

Zawsze mnie wkurzają nasi rosyjscy przyjaciele w hotsie, bo uparcie posługują się cyrylicą i w ogóle CHEEKI BREEKI IV DAMKE. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lubro napisał:

Jestem ciekaw jak Gearbox chce zmienić zupełnie to jak gra jest postrzegana, bo do tej pory na temat Battleborn słyszałem raczej opinie typu "it's shit", "Overwatch looks better" albo "LOOK AT THIS MEME HERO XD". Sam też po becie uważam, że gra jest żenująco kiepska. 

Tak na marginesie: bardzo rzeczowe opinie, tak na poziomie metactitic;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Abyss napisał:

Zawsze mnie wkurzają nasi rosyjscy przyjaciele w hotsie, bo uparcie posługują się cyrylicą i w ogóle CHEEKI BREEKI IV DAMKE. 

Czy rosjanie gdziekolwiek posługują się czymś innym niż cyrylicą? Zresztą, może to i lepiej, że większość ludzi ich nie rozumie, bo ja umiem je czytać, i wiem co oni tam piszą.

Zwykle nic miłego. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie w sumie bawi, że wypisują coś tam w tym swoim cykaspeaku i każdy cywilizowany człowiek posługujący się angielskim jak bozia przykazała ma na to wywalone, ale oni dalej się produkują xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Abyss napisał:

Zawsze mnie wkurzają nasi rosyjscy przyjaciele w hotsie, bo uparcie posługują się cyrylicą i w ogóle CHEEKI BREEKI IV DAMKE. 

Mam na to wywalone, bo i tak gram z wyłączonym czatem, no ale do jasnej cholery gdzie jest moja po-koreańsku-szprechająca D. VA?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Abyss napisał:

tfw kiedy wszyscy Słowianie w jednym śmierdzącym gettcie

aRVyX6q_700b.jpg

Zawsze mnie wkurzają nasi rosyjscy przyjaciele w hotsie, bo uparcie posługują się cyrylicą i w ogóle CHEEKI BREEKI IV DAMKE. 

 

z drugiej strony zapewne Polacy wkurzaliby normalnych graczy z zachodu swoimi kurami i maciami, wrzucenie Polaków i Rosjan na jeden serwer powoduje, że będą przeszkadzać tylko sobie nawzajem i nie normalnym graczom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nerf0 napisał:

Ha! PC mater race!

Prawda? Do tego jestem pewny, że nawet gdyby Blizzard nie dał możliwości zmiany języka, to zaraz ktoś by wpadł na to jak zrobić to w plikach czy przez jakiś program zewnętrzny.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tego niecyrylicowania z dobrym gustem w grach sieciowych, tak się zastanawiam: ja nawet nigdy nie miałem możliwości zmiany alfabetu w chat window w takim CSGO, czy innym Battlefield Heroes, więc nawet jakbym chciał, to nie mogę pisać innym jak łacińskim (zwykle polski (programisty), ale nie każda gra obsługuje). Czy rosyjskie wersje gier są jakimś wyjątkiem, że można sobie tak od ręki zmieniać język?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam się ostatkiem sił i cierpliwości przez akt piąty Diablo 3. O ile wcześniej bywało trochę nudno, to tym razem jest nudno, łatwo i żmudno, gra zaczęła dosłownie na odwał walić ciągle spawnowanymi znikąd stadami słabych, szybkich stworów, które rozwalam na jeden albo dwa strzały Multishot, za parę kroków spawnuje się kolejna fala i tak w kółko, jak mam szczęście to pojawia się elitarny mobek, wtedy wyciągam Vengeance, stoję w miejscu kilka sekund i załatwione. Bossowie to również Vengeance, ale doprawione rapid fire i/lub cluster arrow, padają nawet szybciej od elit. Do tego nudny jak flaki z olejem design map i tak głupie niedociągnięcia jak źle zbalansowany poziom dźwięków... Reaper of Souls naprawdę był zrobiony bardziej na odwał niż nawet Lord of Destruction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Na wyższych poziomach trudności V akt potrafi dać w kość, może nie aż tak jak II, ale jest zaraz za nim. No i bossowie są mechanicznie dużo ciekawsi niż większość z podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Platinum drony i tak wezmą i będą się cieszyć, ale spodziewałem się jednak czegoś lepszego. Szkoda, przy takim braku dobrych slasherów na obecnej generacji ostatnia nadzieja była w Platinum i tym co tworzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, b3rt said:

Platinum drony i tak wezmą i będą się cieszyć, ale spodziewałem się jednak czegoś lepszego. Szkoda, przy takim braku dobrych slasherów na obecnej generacji ostatnia nadzieja była w Platinum i tym co tworzą.

Rzeczywiście brzmi to gorzej niż Devastation czy Korra. W sumie kiedy dowiedziałem się o tak wczesnej premierze byłem zdziwiony. Coś słyszałem o kolejnym filmie z żółwiami, ciekawe kiedy premiera. Hmm... drugi czerwca w stanach. To już wiadomo co poszło nie tak.

Przy okazji gier akcji SENRAN KAGURA SHINOVI VERSUS na początku czerwca doczeka się premiery wersji pc.

http://store.steampowered.com/app/411830/

@PrincessNue Warto tym się zainteresować?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Crew jest teraz bardzo dobre, jeśli masz z kim grać. Ma też wielki i bardzo dobrze zaprojektowany dodatek. Jeśli jednak zamierzasz grać sam to nie warto sobie zaprzątać głowy. Do tego 15 dolarów to za dużo za samą podstawkę (chyba, że interesuje cię AC:Rogue i Crew dostaniesz przy okazji).

Jeśli masz jak zaczepić kogoś z X1/360 i z Forzą Horizon 2 to wyjdziesz na tym najlepiej, bo to jedyna faktycznie dobra otwarta samochodówka w historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lubro napisał:

Jeśli jednak zamierzasz grać sam to nie warto sobie zaprzątać głowy

k, thx

4 minuty temu, lubro napisał:

Jeśli masz jak zaczepić kogoś z X1/360 i z Forzą Horizon 2 to wyjdziesz na tym najlepiej, bo to jedyna faktycznie dobra otwarta samochodówka w historii

w życiu nie widziałem Xboxa poza sklepami z elektroniką :P

dzięki za rozwianie wątpliwości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...