Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Widzę że wczoraj był tu circlejerk hejtowania infinity engine. W zasadzie powinienem przyklasnąć gdyby nie fakt, że zawsze czerpię mnóstwo funu z pierwszego Icewind Dale i nie inaczej jest teraz, gdy ogrywam sobie EE. A co do grania w stare i nowe erpegi to może nie pisałem licencjatów, ale śmiem twierdzić że wiem coś na ten temat :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o takim MMO jak The Secret World?

Ma trochę upierdliwy system walki, ale poza tym to czołówka MMORPG moim zdaniem. Przede wszystkim nie ma abonamentu, ma genialnie zaprojektowany świat (lovecraftowskie miasteczka pełne zombie i maszkar czy inne miejscówki oparte na klasycznych horrorach zamiast kolejnego generic fantasy), ciekawy rozwój postaci, chyba najlepsze questy w MMO (oczywiście są takie w stylu "zbierz 10 czegośtam", ale są też takie w których musimy prowadzić jakieś śledztwa, szukać dodatkowych informacji w internecie korzystając z wbudowanej w grę przeglądarki i wiele więcej) i całkiem nie najgorsze pvp. Ogólnie warto sprawdzić, bo gra właśnie przez swoją odmienność i częste wymaganie czegoś więcej niż tylko klikanie na przeciwnikach nie za bardzo się przyjęła. Co nie znaczy że nikt nie gra, graczy jest sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo pakuje się na wczasy. Żona mówi do męża:

- Kochanie, nie wiem czy chcę lecieć do Norwegii, tamtejszy klimat mi nie odpowiada

- Spokojnie kochanie, przygotowałem się na to

Mąż wkłada płytę z Gothic 2 do torby.

9df.gif

czekej bo właśnie znalazłem coś takiego

3728nu42.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z dostepu do pleja 4 ogralem Last of Us. Ogolnie gra bardzo dobra, chociaz kilka razy zdarzylo mi sie narzekac na powtarzalnosc czy glupotki konstrukcyjne jednego/dwoch leveli. Teraz mam za soba kilka godzin w GTA V i o ile na poczatku nie bardzo moglem zlapac klimat, tak misje poboczne (palenie ziola czy paparazzi) mnie ostatecznie przekonaly i gra sie swietnie. Chociaz Franklin mnie jeszcze do siebie nie przekonal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o takim MMO jak The Secret World?

Ma trochę upierdliwy system walki, ale poza tym to czołówka MMORPG moim zdaniem. Przede wszystkim nie ma abonamentu, ma genialnie zaprojektowany świat (lovecraftowskie miasteczka pełne zombie i maszkar czy inne miejscówki oparte na klasycznych horrorach zamiast kolejnego generic fantasy), ciekawy rozwój postaci, chyba najlepsze questy w MMO (oczywiście są takie w stylu "zbierz 10 czegośtam", ale są też takie w których musimy prowadzić jakieś śledztwa, szukać dodatkowych informacji w internecie korzystając z wbudowanej w grę przeglądarki i wiele więcej) i całkiem nie najgorsze pvp. Ogólnie warto sprawdzić, bo gra właśnie przez swoją odmienność i częste wymaganie czegoś więcej niż tylko klikanie na przeciwnikach nie za bardzo się przyjęła. Co nie znaczy że nikt nie gra, graczy jest sporo.

ej, kurde, myślałem, że gra przeszła na model f2p (wyraźnie widziałem jakieś stare newsy o tym). A tym czasem przy rejestracji chcą żebym bulił. Co jest? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunno. mam nawet na moim windows fonie (windows fonie! gdzie mu do biblioteki google play!) parę całkiem fajnych gier, grimdark endless runner (dark lands), słodko oldfagowy jRPG (dragon's blade), przyjemny hacknslash (Pylon), solidny klon Cannon Fodder, właśnie zassałem demko pacmana dx i zdaje się że drugi raz grę kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...