Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Kiedyś w Warszawie widziałem zegarek z paskiem ze skóry węża, tarczą i wskazówkami zrobionymi ze złota za, o ile dobrze pamiętam, jakieś pół miliona złotych.

Naprawię swój brak wiedzy o pierwszym MoHu smile_prosty.gif

Żeby naprawić brak wiedzy o pierwszym MoHu musiałbyś kupić PS1 i zagrać w DWIE pierwsze części. MoH: AA to trzecia część serii wink_prosty.gif

Ale serio, bo bym se z sedinusem pograł.

Tribes: Ascend prawdopodobnie. Fajna gra, ale nie na mój brak skilla w takie szczelando :P

A ja mam takie pytanko. Czy ktoś gdzieś wyczytał jakieś info, że będzie Edycja Rozszerzona Wiedźmina 3 w jakiejś tam przyszłości? Wiecie, poprzednie części miały ER, więc w sumie trójeczka też mogłaby mieć. Jeśli ktoś natrafił na takie info, to mógłby się podzielić. :P

"ę" w języku młodzieży polskiej już dawno upadło.

Takie tam osiągnięcie z HR

FLKim5d.png

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy. Taki DE ma osiągnięcie ''foxiest of all hounds" i weź to przetłumacz tak żeby dalej było nawiązaniem do MGS.

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy
Ja zmieniłem język Steama na angielski i tego problemu już nie mam wink_prosty.gif Swoją drogą, w wersji Deus Ex'a z CDA jest dwa razy mniej achievementów, chyba wrzucę sobie do biblioteki tego Director's Cut z Humbla. Edited by Devius

Mnie się podoba. Lubię takie gierki. Gorzej ma się sprawa z samym gameplayem, bo jawi mi się jakoś tak... anemicznie.

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy. Taki DE ma osiągnięcie ''foxiest of all hounds" i weź to przetłumacz tak żeby dalej było nawiązaniem do MGS.

A co robi się z takimi żartami w samej grze, albo książkach? Przerabia się je tak aby odnosiły się do jakichś rzeczy, które załapią ludzie z danego kraju. Jeśli gra jest przetłumaczona, to czemu osiągnięcia miałyby pozostać w oryginale? Coś takiego to by była zwykła niekonsekwencja.