Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Youtube Video -> Oryginalne wideo


kilkanaście lat temu strasznie byłem podjarany możliwością zagrania w toto (nota bene nigdy nie było oficjalnego wydania)

let's see...
>koszmar przy odpalaniu gry (tl;dr musiałem zrobić specjalną partycję na hdd i specyficzną konfigurację
>fabuła pełna głupot, od UHRRRRHHHHR przez "zobaczył czaszkę i pobiegł do miasta czytać" po wielkiego żeglarza imieniem Bambuła
>nieintuicyjny interfejs
>część przygodówkowa to rak:
>>zanim gracz zobaczy legitny gameplay, miną z dwie godziny mozolnego gadania ze wszystkimi o wszystkim
>>można się wkopać w sytuacje unwinnable nie mając przez wiele, wiele godzin zielonego pojęcia że tak jest

obraz miga bo z jednej strony przeplot, którego uae nie potrafi niwelować, z drugiej sam youtube potęguje problem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sądziłem, że to napiszę, ale gram w Resident Evil 6 w coopie z vodą i czerpie z tego całkiem sporą frajdę.

I nie, nie z samego coopa, a z tej gry. To dziwne.

Bo pomijając kilka babolków to całkiem niezła gra, trzeba tylko wyciągnąć głowę z tyłka i trochę pograć zamiast powielać sto razy te same teksty o "wiggle sticks" i "RE już nie straszy", tak jakby kiedykolwiek to robił. Chyba sam sobie jeszcze raz przelecę przez szóstkę jak już skończę Revelations 2 (które notabene również jest świetne i szkoda że znów dużo osób ją oleje bo "epizody" :/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania.

Jak przejdę wszystkie kampanie w RE6 to podzielę się dłuższą opinią, ale w sumie już teraz nie wiem dlaczego ta gra została aż tak zjechana. Do tej pory jedyną irytującą mnie rzeczą jest kamera, która czasem lata tak, że chce mi się rzygać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...