Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Po dzisiejszym wideo, zapodanym przez @OAT nie mogę się doczekać tej gry, a te ostatnie 38 dni do premiery, to ciągnie mi się jak rok. :)

Gram teraz w Painkillera H&D i mnie nudzi, myślałem że poza odnowiona grafiką, wniesie coś więcej ale nie, to w kółko ta sama strzelanka. Podstawka którą przeszedłem kilka lat temu, mi wystarczy. Wyciągnę karty i odinstaluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówili, ale przyzwyczaj się do tego że CDPR ma free pass na wszystko co robią. Mogliby teraz ogłosić że będą grę sprzedawać w epizodach a wiedźminoboty by się cieszyły że gra starczy na dłużej.

Meh... akurat w przypadku Wieśka 3 i ogólnej polityki CDPR jakoś dotąd graczy nie okłamywali. Rozumiem, że nie lubicie serii, ja wręcz przeciwnie, ale i tu nie ma nawet mowy o zmianie kursu. http://www.eurogamer.pl/articles/2013-06-18-wszystkie-dodatki-dlc-do-wiedzmina-3-dostepne-beda-za-darmo-na-pc Wywiad sprzed dwóch lat o darmowych DLC, w którym mowa, że jeśli powstaną większe dodatki, będą one płatne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówili, ale przyzwyczaj się do tego że CDPR ma free pass na wszystko co robią. Mogliby teraz ogłosić że będą grę sprzedawać w epizodach a wiedźminoboty by się cieszyły że gra starczy na dłużej.

Meh... akurat w przypadku Wieśka 3 i ogólnej polityki CDPR jakoś dotąd graczy nie okłamywali. Rozumiem, że nie lubicie serii, ja wręcz przeciwnie, ale i tu nie ma nawet mowy o zmianie kursu. http://www.eurogamer...-za-darmo-na-pc Wywiad sprzed dwóch lat o darmowych DLC, w którym mowa, że jeśli powstaną większe dodatki, będą one płatne.

lol error 404

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pudełkowa wersja GTAV nie jest podpięta pod steama/jakiś odpowiednik rockstarowy to nawet lepiej. Za 10 lat chociaż nie usuną połowy soundtracku i nie spieprzą optymalizacji. :v

A ten Rockstar Activation Code to nie jest przypadkiem właśnie do rockstarowego odpowiednika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie panowie od Wiedźmina mówili, że dodatki będą za free?

https://cdp.pl/gry/w...datkow-pc.html/

Oh, kolejna gra wypada z listy. Cóż za szkoda :D. Niech się tylko potem nie dziwią, że ludzie kupują gry na przecenach od razu z całym tabunem mniejszych/większych/mniej wartych/więcej wartych DLC. Chodź w przypadku Wieśka i tego śmiesznie rozbuchanego hajpu (face it, gra ma w miarę ładną grafikę, system walki zamiast docelowo sprawiać wrażenie walczenia z potworami, zalatuje "bijatyczkami", jedyne co może wynieść grę nad poziom przeciętności to fabuła i tutaj mocno trzymam kciuki) nie ma co liczyć na działanie tego efektu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się zamulacie tym płatnym DLC do wiedźmina. Twórcy kiedyś sami powiedzieli, że JEŚLI będą płatne dlc, to będą to długie przygody a nie jakieś popierdówki z tyłka. A takie narzekanie "bo będą płatne DLC więc nie kupię" jest przejawem skrajnej głupoty, bo obecnie większość gier ma płatne dlc do pobrania i jakoś w nie gracie. I gdzie się teraz podział wasz bóg? Uciekł z dlc?

Ale bzdury pleciesz chłopie.

Po pierwsze - polemizuje z tym z pupy wyciągniętym argumentem, że większość gier ma DLC.

Po drugie - nawet jeśli to prawda, to nie znaczy, że gracze te dlc kupują, bo mogą być zwyczajnie nic nie warte (np. nowe postaci w Batmanach, stroje i bzdurne popierdółki w SR3 itd.).

Po trzecie - zapowiadanie DLC jeszcze przed premierą świadczy o podejściu do gracza. Co innego jest w sytuacji, gdy gra osiąga sukces i twórcy dochodzą do wniosku, że mogą rozbudować grę, a co innego, gdy już na wstępie zakładają dojenie gracza, pewnikiem wycinając w trakcie produkcji gotowy content, który mógłby spokojnie się w nim znaleźć w dniu premiery. Różnica jest subtelna i każdy powinien sobie sam odpowiedzieć, czy w danej sytuacji może czuć się oszukany. Nazywanie tego głupotą raczej mija się z celem, bo tu chodzi raczej o to jak ja, jako konsument, chcę być traktowany - kwestia gustu innymi słowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie - zapowiadanie DLC jeszcze przed premierą świadczy o podejściu do gracza. Co innego jest w sytuacji, gdy gra osiąga sukces i twórcy dochodzą do wniosku, że mogą rozbudować grę, a co innego, gdy już na wstępie zakładają dojenie gracza, pewnikiem wycinając w trakcie produkcji gotowy content, który mógłby spokojnie się w nim znaleźć w dniu premiery.

Jasne, i ten wycięty content pojawi się w 2016 roku, bo tak

nie rozumiem demonizowania dodatków do gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tym tekstem dajesz do zrozumienia, że nie kupisz jednak wiedźmina 3 bo ma dlc. Tho, dzięki za łopatologię.

A jak to ma się przeciw temu co napisałem? Nie podoba mi się takie podejście, to i nie kupię albo poczekam na jakieś kompletne wydania. Ukrzyżuj mnie za to, lol.

BTW

Jasne, i ten wycięty content pojawi się w 2016 roku, bo tak

nie rozumiem demonizowania dodatków do gier

Jeśli tak jest to spoko, trzymam kciuki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wiedźmina 3, to kupie zaraz po premierze, dociągnę to co konieczne i git. cheesy.gif A potem jak wyjdzie edycja rozszerzona, też kupie by nie ściągać za każdym razem wszystkich dlc i innych patchy które się pojawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...