Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Przydają się. Do przeglądania forume, dzwonienia, wysyłania wiadomości tekstowych i słuchania muzyki.

Do netu (nie wyobrażam sobie braku dostępu do sieci i dotykowego ekranu), dzwonienia i smsów. Do grania absolutnie nie.

W sumie, to mógł bym nawet teraz zamówić, bo kasę mam ale Wiedźmin 3. :(

A i jeszcze nowa karta. :(:(

Jeśli skoncze do pierwszego maja PoE, to może ewentualnie kupię GTA, choć raczej poczeka do wyprzedaży :)

W ramach przedprezentowania urodzinowego dostałem dzisiaj Dark Souls 2: Scholar of the First Sin na PS3. Jakież było moje zdziwienie jak w kartonowym pudełku SotFS znalazłem normalną, podstawową wersję DS2 (w normalnym, premierowym pudełku) i karteczkę z kodem do pobrania dodatków. Myślałem że będzie to jakieś nowe wytłoczenie, tymczasem pojechano po linii najmniejszego oporu, musiałem sobie te 2GB DLC dociągnąć samodzielnie. Z drugiej strony wersje PS3/X360 nie mają spieprzonego rozłożenia potworów z wersji PC i current genów (przy okazji kompletnie nie ogarniam nad czym się tak recenzenci podniecają, nawrzucano więcej wrogów bez ładu i składu albo zamieniono słabszych na silniejszych nie zwracając uwagi np. na to czy lokacja pozwala na taką walkę, że o lore nie wspomnę, chociażby smoki w tych ruinach co je z Majuli widać :P), więc tyle dobrze. W sumie chętnie sobie to przejdę jeszcze raz, ale jak pomyślę o Kaplicy Amany czy innych Rynsztokach to mnie już kiszki skręcają.

Jedyna dobra rzecz w tej serii to boobs mechanic, więc nie dziwne że za to modderzy wzięli się w pierwszej kolejności.

Jedyna dobra rzecz w tej serii to boobs mechanic, więc nie dziwne że za to modderzy wzięli się w pierwszej kolejności.

wygląda dość obleśnie, więc niezbyt

Ja kupię chyba tylko dla Dead Space 2, żeby mieć całą trylogię na Originie, pierwszego Dragon Age mam, to pewnie kluczyk bym wydał, Mass Effect 2 aż tak mnie nie interesuje, żeby prawie pięć dolarów wydawać. Jestem ciekawy, co dodadzą za tydzień.

Ej, ale DoA ponoć wcale nie jest aż takie złe, jeśli chodzi o gameplay. Ale ja się nie znam.

Znowu Origin Bundle. Fajnie. Ale praktycznie wszystko to już mam. :( Ech... Szkoda, nie dostaną mojej kasy. :D

Dzięki dobremu sercu jakiegoś forumowicza zgarnąłem właśnie ME2, DS2 i DA:O, czyli wszystkie gry, które interesowały mnie z oferty bundla.

Mam nadzieję, że bardzo mi się spodobają, bo inaczej będzie mi trochę przykro. :|