Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

A ja mam takie pytanko. Czy ktoś gdzieś wyczytał jakieś info, że będzie Edycja Rozszerzona Wiedźmina 3 w jakiejś tam przyszłości? Wiecie, poprzednie części miały ER, więc w sumie trójeczka też mogłaby mieć. Jeśli ktoś natrafił na takie info, to mógłby się podzielić. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam osiągnięcie z HR

FLKim5d.png

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy. Taki DE ma osiągnięcie ''foxiest of all hounds" i weź to przetłumacz tak żeby dalej było nawiązaniem do MGS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy
Ja zmieniłem język Steama na angielski i tego problemu już nie mam wink_prosty.gif Swoją drogą, w wersji Deus Ex'a z CDA jest dwa razy mniej achievementów, chyba wrzucę sobie do biblioteki tego Director's Cut z Humbla.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego trendu tłumaczenia achievementów, które często zawierają różne żarty i nawiązania na polski gdzie albo się tych easter eggów pozbywa albo tłumaczy tak nieudolnie, że mam ochotę wydłubać sobie oczy. Taki DE ma osiągnięcie ''foxiest of all hounds" i weź to przetłumacz tak żeby dalej było nawiązaniem do MGS.

A co robi się z takimi żartami w samej grze, albo książkach? Przerabia się je tak aby odnosiły się do jakichś rzeczy, które załapią ludzie z danego kraju. Jeśli gra jest przetłumaczona, to czemu osiągnięcia miałyby pozostać w oryginale? Coś takiego to by była zwykła niekonsekwencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...