Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@voda

REmaster lepiej kupić na konsolę, o ile taką dysponujesz. Wersja na PC to zło, technologiczna tragedia. Na moim kompie gra działa w spowolnionym tempie, bo nie ma regulacji klatek i wszystko wygląda jakby postacie poruszały się w wodzie. Do tego problemy z cieniowaniem i AA. Na PS3 nie mam żadnego z tych problemów, a w grę warto zagrać. O Revelations 2 rozpiszę się jak skończę, ale na razie jestem pod koniec trzeciego epizodu i to jeden z lepszych Resów jakie wyszły (aczkolwiek swoje grzeszki też ma, no i to jawne zrzynanie z The Last of Us nie każdemu przypadnie do gustu). Zwłaszcza opowiadanie historii tego samego miejsca z dwóch różnych perspektyw, z półrocznym timeskipem wyszło świetnie. No i praktycznie nie ma QTE!

No i Rev2 ma Raid Mode, chyba najlepszy dodatkowy tryb w Residentach do tej pory. To jak rozbudowali Raid z pierwszego Rev zasługuję na szacunek, niejedna firma zrobiłaby z tego osobną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Rev2 ma Raid Mode, chyba najlepszy dodatkowy tryb w Residentach do tej pory. To jak rozbudowali Raid z pierwszego Rev zasługuję na szacunek, niejedna firma zrobiłaby z tego osobną grę.

Wiesz może jak działa ten tryb skoro gra jest podzielona na odcinki? Wystarczy mieć pierwszy żeby w go pograć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Rev2 ma Raid Mode, chyba najlepszy dodatkowy tryb w Residentach do tej pory. To jak rozbudowali Raid z pierwszego Rev zasługuję na szacunek, niejedna firma zrobiłaby z tego osobną grę.

Wiesz może jak działa ten tryb skoro gra jest podzielona na odcinki? Wystarczy mieć pierwszy żeby w go pograć?

Do samego pogrania w Raid wystarczy jeden epizod, aczkolwiek z każdym kolejnym dochodzą nowe etapy, postacie, kostiumy, bronie itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydałem nawet więcej. Mój post to był sarkazm.

Nie mam pojęcia co to jest Steam Workshop, a Greenlight wiem tylko tyle, że coś się tam głosuje, ale o co chodzi to raczej nie wiem.

Ogólnie odbiorą ludziom takie rzeczy, które i tak nie są do niczego potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo nadal czasami grywam w multika ME3 i ostatnio trafił mi się volus szturmowiec. Dawno nie miałem tyle zabawy jedną klasą - nie dość, że mój wzrost sprawia, iż włażę w tyłki innych graczy, to jeszcze potrafię tworzyć kulistą tarczę, mogę znikać, szarżować i reperować tarcze. I bardzo śmiesznie się turlać, sapiąc jak astmatyk.

tumblr_ml9lnxG3UZ1rex9fco1_400.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przypadku Far Cry 3 musiałem się motywować do grania, bo za dużo jest tam rzeczy do zrobienia. Ale jeśli człowiek się skupi na fabule zamiast na wykonywaniu każdego zadania, to jest to całkiem niezła zabawa. Aczkolwiek na krótkie posiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...