Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W ramach przedprezentowania urodzinowego dostałem dzisiaj Dark Souls 2: Scholar of the First Sin na PS3. Jakież było moje zdziwienie jak w kartonowym pudełku SotFS znalazłem normalną, podstawową wersję DS2 (w normalnym, premierowym pudełku) i karteczkę z kodem do pobrania dodatków. Myślałem że będzie to jakieś nowe wytłoczenie, tymczasem pojechano po linii najmniejszego oporu, musiałem sobie te 2GB DLC dociągnąć samodzielnie. Z drugiej strony wersje PS3/X360 nie mają spieprzonego rozłożenia potworów z wersji PC i current genów (przy okazji kompletnie nie ogarniam nad czym się tak recenzenci podniecają, nawrzucano więcej wrogów bez ładu i składu albo zamieniono słabszych na silniejszych nie zwracając uwagi np. na to czy lokacja pozwala na taką walkę, że o lore nie wspomnę, chociażby smoki w tych ruinach co je z Majuli widać :P), więc tyle dobrze. W sumie chętnie sobie to przejdę jeszcze raz, ale jak pomyślę o Kaplicy Amany czy innych Rynsztokach to mnie już kiszki skręcają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dobremu sercu jakiegoś forumowicza zgarnąłem właśnie ME2, DS2 i DA:O, czyli wszystkie gry, które interesowały mnie z oferty bundla.

Mam nadzieję, że bardzo mi się spodobają, bo inaczej będzie mi trochę przykro. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...