Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Akurat sprawdziłem na Twoim przykładzie :trollface: : jest wszystko "cacy", to znaczy środek się rozszerza, a lewy i prawy margines jest wypełniony informacjami i danymi. Mam Firefoxa 11, jeżeli to ma jakieś znaczenie.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie wywal style UserCSS, które wstawiałem wcześniej. Nie są kompatybilne z nową skórą (zresztą i tak wróciły stare skórki, więc to UserCSS jest zbędne).

//edit: nie zobaczyłem że jest następna strona :P Ale posta zostawię, żeby było wiadomo gdyby ktoś miał podobny problem: WYWALIĆ STARE USERCSS. Dokładniej mówiąc wyżej opisany problem jest powodowany przez mój styl na usuwanie sidebara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat wszystko działało. Pełna kompatybilność. Choć teraz i tak już nie jest to faktycznie potrzebne.

To pozostaje już tylko podziękować za przywrócenie starych stylów. Przede wszystkim bardzo potrzebnej (dla mnie) jasnej skórki. Znów mogę wrócić do czytania forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko zgłosić wkurzający pop-up, który nie chce się wyłączyć, w dodatku nic nie wyświetla. Zrozumiałbym, gdyby to była zwykła reklama, w dodatku zawierająca jakiś krzyżyk czy inny przycisk umożliwiający wyłączenie jej, ale takie coś? Ledwo dogrzebałem się do tego tematu, by napisać ten post. Z czytaniem jeszcze gorzej, bo to drażniące okienko ciągle się przesuwa.

Screen:

1332859734049.png

Jeśli to istotne, mam najnowszego Chrome'a z wtyczką AdBlock Plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ten temat wydaje mi się akuratny do tego co zauważyłem. Otóż wygląda na to, że czas na forum jest przesunięty o godzinę do przodu. Niby mała rzecz, ale strasznie mnie to denerwuje. :P Wiadomo, że zmiana czasu, ale bez przesady. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmieniłem, a raczej poklikałem trochę, bo strefa był OK. Poprawiło się na trochę, ale jak pochodziłem trochę po forum to przeskoczyło znowu. Ustawiłem, więc ręczny wybór czasu letni/zimowy i teraz jestem w strefie GMT+1 z czasem zimowym. To nie jest tak do końca prawidłowo, nie? Ktoś wie jak to poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż oczy przetarłem ze zdumienia gdy dziś forum otworzyłem. Taki widok mi się ukazał:

http://desmond.imageshack.us/Himg16/scaled...&res=medium

Czy to, mam nadzieję, coś z moją przeglądarką czy to nowa koncepcja wyglądu forum? Jeśli tak to koszmar, absolutny brak przejrzystości.

@down: piękne dzięki, znowu w domu hehehe

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od baaaaardzo dawna mam problem z wejściem na forum na moim kompie. Chodzi o to że jak wbijam na forum pojawia się reklama i górny panel i nic więcej. Wchodziłem na każdej przeglądarce i nic. Może mi ktoś powiedziec jak mogę wejśc na forum. Jakby coś to używam Gogle Chrome więc jeżeli mam coś zmieniac w opcjach to w tej porzeglądarce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i nic nie pomogło. Zauważyłem też że strony nie nie chcą się naładować a trzeba poczekać ponieważ nie ładuje się częściami ( Najpierw strona potem tekst potem obrazki) tylko wszystko ładuje się razem więc muszę czekać ok 2 min aż wszystko się naładuje i pokaże jednocześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...