Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Paskudne to wszystko niemożliwie. Ale daruję sobie wyżywanie się nad tym designem, dopóki nie zostanie ukończony. No bo chyba, te blogi nie będą tak wyglądać jak teraz?

Przyszedłem natomiast z pytaniem następującym: kiedy dostanę uprawnienia do przeglądania blogów? Bo teraz mogę odwiedzać tylko jako gość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cieszę się z tego, że podczas przeglądania tematów nie ma tych bloków po prawej - nie każdy ma panoramiczny monitor i wówczas całość byłaby kompletnie nieczytelna.

Po drugie - zmiana z PHP.BB na IP>BOARD była dużo większym wstrząsem, niż ta teraz. Bo to wciąż jest ten sam skrypt, tylko dużo lepszy - upraszczając oczywiście. To ewolucja, nie rewolucja... A bugi zostaną stopniowo poprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamianę miejsc avatara i zdjęcia przeboleję.

Ale sygnaturki już nie. Nowy dizajn zamienił mój pieczołowicie układany puzzlowaty podpis w sieczkę bez ładu i składu (Chrome, Opera, Opera Mini/Mobile, IE nie ruszałem). Mam nadzieję, że zostanie to przywrócone do dawnego stanu... W przeciwnym razie poproszę nowe wytyczne o maksymalnych wymiarach podpisu, żebym mógł sobie poukładać od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor belki można akurat dowolnie zmieniać.

@Jakobeks: jeśli mówisz o ciemnej skórce, to bardzo łatwo można ustawić dowolny kolor tychże elementów. Kliknij na kolorowe kwadraciki w prawym górnym rogu interfejsu forum.

Dziękuję. Przy okazji 2 błędy. Po kliknięciu "lubię to" przy poście dostaję ten komunikat, a po próbie multi cytowania i kliknięciu "Odpisz na cytowany post" dostaję ten

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę narzekał, bo nie ma po co - nie bójmy się zmian, bo na pewno takie też są potrzebne. Fajnie się to prezentuje, ale niestety znowu nie można włączyć szerokiej skórki. Poza tym forum jest takie jakieś... bardziej kolorowe, fajnie to wygląda. Niezłe zmiany póki co, myślę że w przyszłości możemy być zasypani nowymi modyfikacjami.

Lajki są niezłe, bo nie trzeba ich używać :P, forum trochę dłużej się ładuje, ale musi, bo nawet Google otwierało się wolniej w porównaniu z poprzednim 'wcieleniem' FA :D. Trochę skopaliście ze zdjęciami profilowymi - nagle dziesiątki tysięcy userów ma zupełnie inny obrazek...

To nie tylko zmiana wyglądu ale gruntowna zmiana forum.

Skoro to gruntowna zmiana, dlaczego nie zrobicie amnestii, tak jak to było przy poprzedniej zmianie?

PS. O co chodzi z tym polem tekstowym po rozwinięciu listy kliknięciem na mój profil? Jakieś placeholder :D Mam nadzieję, że zostanie zrobiony jakiś FAQ odnośnie nowego forum, bo na razie to wszystko jest dla mnie mało czytelne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Cieszymy się, że złożyłeś konto i napisałeś swojego pierwszego posta, ale przeczytaj kilka postów wyżej co napisano na ten temat.

Dla twojej wygody zacytuję

Raz jeszcze:

TAK, WIEMY ŻE AKTUALNIE NIE MOŻNA ZALOGOWAĆ SIĘ NA GŁÓWNĄ!

Prosimy o cierpliwość, problem ten jest naprawiany.

Edytowano przez deoomen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko zmiana wyglądu ale gruntowna zmiana forum.

Skoro to gruntowna zmiana, dlaczego nie zrobicie amnestii, tak jak to było przy poprzedniej zmianie?

Pewnie dlatego, że nowy skrypt to ewolucja starego i bazy danych w tym zakresie dały się przenieść. Wówczas była to zupełna zmiana skryptów i amnestia była powodowana głównie kwestiami technicznymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Co do ,,lubienia'' forum i innych części strony nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń bo mnie to po prostu nie kręci a mogę to zignorować, tylko pytam się czemu można ,,lubić'' osobne posty? No i jak zawsze zabieg ten mówi aż za dużo o wartościach strony i jej administratorów.

To nie jest "Lubię to" z Facebooka, tylko plusiki w stylu "propsuję posta".

Nawiasem mówiąc, wolałbym bardziej standardowy system plusików/minusików. Nie ma szans na zmianę?

I wrócą "ostatnie posty"?

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, już miałem ostrzyć topór, ale w ostatniej chwili zmieniłem skórke na jasną i jest zdecydowanie lepiej, można powiedzieć że nawet nieźle. Przynajmniej jeśli chodzi o przegladanie postów, tematów itd. Tu jest dobrze, nawet lepiej niż było. Troche opcji których albo nie było, ale były trudno dostrzegalne, przejrzyście i ładnie, co z pewnością doceni to większość kiedy juz otrząśnie się z szoku. Oczywiście pisze o jasnej skórce, bo ciemna jak była szpetna w poprzedniej wersji, tak szpetna pozostaje.

Inna sprawa to profile. Przede wszystkim przesadny minimalizm, lista znajomych, lista odwiedzających, miejsce "o sobie" w którym nie mieści mi się wcale nieduży obrazek-to wszystko jest za małe. Widać też troche niezdrowych inspiracji twarzoksiązką w nowej nazwie komentarzy i tych "lajkach". Na plus to że kosztem tego ca napisałem wyżej cześć innych opcji jest lepiej widoczna.

A biadolenie jak to całe nowe forum jest do dolnej części ciała jest bezcelowe, przecież wiadomo że nikt nie będzie wracał do poprzedniej wersji bo komuś się wszystko nie podoba. Lepiej chyba spokojnie ocenić poszczególne elementy i walczyć o to co rzeczywiście przeszkadza, nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedy zmiana skryptu forum zostanie zmieniona, bo z tego co pamiętam już od ponad roku o niej myślano smile_prosty.gif

Ogólnie widać że cały czas zmiany są wprowadzane, więc na razie nie da się ocenić jak będzie po zmianach, ale na razie jest na plus.

W aktualnej wersji wyrzuciłbym przycisk "lubię to" i powrócił z komentarzami w profilu na dawne miejsce, ale może coś z tego zostanie zmienione, nie wiem smile_prosty.gif

Jak już wszystkie zmiany zostaną wprowadzone to będzie można normalnie ocenić, teraz to jets krytyka, aby krytykować, bo co nowe musi być gorsze smile_prosty.gif

I oczywiście powrót na swoje miejsce avataru i zdjęcia osobistego, bo coś się poprzestawiało, ale to można "ręcznie" zmienić, lecz na razie lepiej nie ryzykować, bo może powróci do stanu poprzedniego.

I ogólnie zniszczyliście mi moją kartotekę, bo teraz mam połowę mniej wpisów i nie są one kolorowe :(

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wspominał, ale nie można uzyskać Cdkey-ów do gier....

Przynajmniej kilka osób...

Ach, i zauważcie cymesy - raportowanie profili użytkowników, wpisów na blogach etc. Z punktu widzenia moderatora ten skrypt to raj na Ziemi wink_prosty.gif

To już wszystko jasne, nikt już nie uwierzy w lepszą funkcjonalność itp. Nowe forum jest po to by kolorowi mieli więcej okazji do obłowienia się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...