Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Jak nie możesz wejść, jak piszesz tutaj? Poza tym sądzę, iż wina leży po Twojej stronie (rozumianej ogólnie jako Twój sprzęt/soft). Nie mamy jakiś masowych zgłoszeń o niedostępności FA, więc radzę sprawdzić komputer, zainstalowane programy (firewalle, antywirusy) itp. Poza tym wyczyściłbym pamięć z ciastek. Do tego sprawdziłbym providera, ewentualnie router (jak masz). To tak na początek, a o resztę pytaj się w działach sprzętowym i programowym, gdyż, jak powtórzę, forum działa normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z innego komputera. I nie jestem panikarzem który jak coś mu się zepsuje nic nie robi tylko pisze na forum. Czyściłem Cclenerem wszystko a nawet sformatowałem kompa a dalej mi nie działało. Problem nie jest rozwiązany ale miałem dośc i sprawiłem sobie nowy komputer. Więc dzięki za próby pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od dłuższego czasu(ponad miesiąc), pod nawałem obowiązków, wysypem ciekawych gier i innych równie ważnych, tudzież ciekawych rzeczy nie zaglądałem na FA.

W związku z tym zauważyłem, że inaczej teraz wygląda forum, a konkretnie udzielanie odpowiedzi w danym temacie. Jako iż preferowałem dawny(nie zbliżony do tego z portalu gazeta.pl), chciałbym wiedzieć, czy istnieje jeszcze możliwość powrotu do dawnego wyświetlania postów, a jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, aczkolwiek nasuwa się kolejne pytanie:

Czy otwierając każdy temat, będę teraz zmuszony za każdym razem zmieniać tryb wyświetlania?

Bo z tego co zauważyłem, tak to właśnie wygląda, a rozwiązanie to nie wydaje mi się szczególnie wygodne. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że tak kwestia była już poruszana ale : Strefy czasowe owszem są do ustawienia lecz nigdzie nie widzę Strefy CEST -czasu środkowo-europejskiego - a takowa jest mi niezbędna do ustawienia prawidłowej godziny -Najbliższa paryska -przesuwa czas +1h do przodu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było to poruszane, ludzie zgłaszali ten problem, ale zostawiłem to bo myślałem, że się do tego przyzwyczaję. Niestety ostatnio co raz bardziej mnie to irytuje.

Powiedzcie mi, co zrobić żeby mieć forum na całej szerokości strony jak to dawniej bywało? Teraz mam takie puste pole po bokach, w profilu i ustawieniach kolejne punkty wyglądają jakby były pisane z klepaniem co chwilę entera. Nie wiem co mam podać żebyście mi pomogli także napiszę tylko, że używam Chrome'a a rozdzielczość ekranu to 1280x1024.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedź na sam dół i w lewym rogu masz rozwijalne menu, w którym prawdopodobnie masz ustawioną skórkę Ghostcraft. Zmień na Ghostcraft2 albo IP.Board, zależnie od preferencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie do konca problem forum, ale blogi tez siedza na IP.Board, wiec tak: filmiki YT nie dzialają / dzialaja czasem. W blogu mogę sobie wklepać tag blogmedia, ale w komentarzach muszę juz dac tag yt, ktory powoduje, ze cos sie psuje, a wyglada to tak. Czyscilem cache, cookies itp. w ccleaner, korzystam z Chrome i Win 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie do konca problem forum, ale blogi tez siedza na IP.Board, wiec tak: filmiki YT nie dzialają / dzialaja czasem. W blogu mogę sobie wklepać tag blogmedia, ale w komentarzach muszę juz dac tag yt, ktory powoduje, ze cos sie psuje, a wyglada to tak. Czyscilem cache, cookies itp. w ccleaner, korzystam z Chrome i Win 7.

Właśnie zauważyłem u siebie ten sam problem. Nie działają wszystkie filmiki dodane tagiem yt, muszę klikać w link do oryginalnego wideo. Wczoraj wszystko było normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedź na sam dół i w lewym rogu masz rozwijalne menu, w którym prawdopodobnie masz ustawioną skórkę Ghostcraft. Zmień na Ghostcraft2 albo IP.Board, zależnie od preferencji.

Też chciałbym rozwiązać ten problem, ale czy nie da się tego zrobić bez zmieniania skórki? :sweat: Bo z kolei jak zmieniam na Ghostcraft2, to wszystkie użyteczne okienka po prawej (jak np. "Ostatnie posty") znikają... Najlepiej by było, gdyby w skórce Ghostcraft poszerzyć pole pisania, ale przy tym nie usuwać okienek po boku. Tylko że to chyba nie możliwe, prawda? :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...