KB1

Forumowicze
 • Zawartość

  1618
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KB1

 • Tytuł
  I never asked for this

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  __??????? ??l??? ??l?*?? ?????? ???|?????? ???? ?????????? ???????? ?|??? ? ?????? ??l????.__

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 • Konfiguracja komputera
  Nowy:
  Intel Xeon E3-1230 v3
  GeForce GTX 770
  8 GB pamięci RAM
  Windows 8.1
  Stary:
  Intel Q6600 2.44 GHz
  GeForce GTS 450 1GB RAM
  4 GB pamięci RAM
  Windows XP

Ostatnie wizyty

8598 wyświetleń profilu
 1. Niedawno odnowiliście forum. Na tę okazję przydałoby się zrobić coś ze strasznie słabym systemem komentarzy na stronie głównej. Brak możliwości edycji, formatowania tekstu, niedziałające oceny... No, i jeszcze chyba najgorsze: nie da się na komentarze odpowiadać ani otrzymywać związanych z nimi powiadomień. Można jedynie wspomnieć czyjś nick, ale strona wcale nie wykrywa go, więc żeby przekonać się, czy ktoś odpowiedział, niekiedy trzeba przekopywać się przez gąszcz komentarzy. Dziwi mnie nieco, że woleliście naprawić coś, co nie było tak naprawdę zepsute, a zostawić takiego grata, który straszy już na cdaction.pl przez tyle lat.
 2. Mój stary i nigdy niezmieniany awatar wpasował się jak ulał :). No, prawie.
 3. Pytam z ciekawości: jak trafiłeś na ten temat z Wordem sprzed 3 lat, w którym dałeś mi teraz lajka? :)

  Otrzymałem powiadomienie i zdziwiłem się, że poprowadziło mnie ono do takiej internetowej skamieliny.

  1. Imachuemanch

   Imachuemanch

   Grzebałem po opcjach nowego forum i przejrzałem wszystkie założone przeze mnie tematy. 

  2. KB1
 4. Też zauważyliście, że w recenzji Unravel nie ma plusów i minusów w polach, w których powinny być? To pewne błąd, ale kto wie...
 5. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Ocena:9 ////////////////// Grywalność:9 ///////// Wideo:8 //////// Audio:8 //////// +przede wszystkim świetna skradanka +otwarte lokacje +dynamiczna pogoda, cykl dobowy +Fulton i iDroid +Quiet i reszta kompanów +rozbudowa Mother Base -przeciągnięty prolog -brak zachęty do eksploracji -fabuła nie chwyta za serce [Reportaż z wojny spisuje: enki] (CDA 10/15) -- Victor Vran Ocena:8 //////////////// Grywalność:8 //////// Wideo:7 /////// Audio:7 /////// +bezpretensjonalne łupanio-siekanie +mechanika "wstrzeliwania się" w cooldowny +tryb co-op w ramach kampanii +funkcja skoku i jej implikacje -przeciętne wartości produkcyjne [napiera z rapiera: gem] (CDA 09/15) -- The Incredible Adventures of Van Helsing III Ocena:6+ ///////////// Grywalność:5 ///// Wideo:8 //////// Audio:8 //////// +budżetowa cena za niebudżetową jakość +fabuła zgrabnie zamyka trylogię +świetnie wymyślone głębie Inkaustu -uproszczenia i recykling wszystkiego -brak możliwości przeniesienia postaci z "dwójki" -trudność znalezienia chętnych w multi [do trzech razy szukał: gem] (CDA 09/15)
 6. Dzięki za odpowiedź. W takim razie bardzo prawdopodobne, że w pecetowej wersji od Cenegi będą te dodatki.
 7. Najbardziej podobały mi się okładki z: 08/2015 (E3, białe tło), 12/2015 (hełm Vadera) i 13/2015 (neonowy napis "250 wydań"). Niezły, ale wtórny, był też Adam Jensen z 07/2015. Tak więc wybieram... Trudny wybór... Ale padło na 08/2015, czyli napis E3. Plus idzie za to, że nie jest to po prostu oficjalna grafika umieszczona jako okładka, także za to, iż fajnie łączy minimalizm z atrakcyjnością. EDYCJA: Okej, nie wiedziałem, że mogę wybierać parę okładek . Dam więc ptaszka wszystkim, które wymieniłem.
 8. Cenega niegdyś ogłosiła, że w ramach rekompensaty za brak polskiej wersji językowej zawrze dodatki w normalnej edycji. Trudno jednak znaleźć o tym informacje w opisach gry w sklepach, a niemożliwa do znalezienia wydaje się domniemana kompletna edycja na PC. Jak mają się tak naprawdę sprawy?
 9. Wiem, że to twoja wizja, miałem na myśli to, że fajnie byłoby dać tu niebieskawe oświetlenie z oryginału, zeby troszkę "odkryzysować" grafikę .
 10. Niezłe, ale klimat w CoD4 był inny. Może zmień oświetlenie na ciemniejsze i bardziej niebieskawe, żeby pasowało do oryginału?
 11. Próbowałem to znaleźć, też bez skutku. No, prawie. Znalazłem skrypt .cmd, który losowo otwiera plik .mp4 z folderu, w którym się znajduje, i zmieniłem to rozszerzenie na .jpg i .png. Musisz wrzucić go do folderu z obrazkami i uruchomić. Może ci się przyda? LINK
 12. Gdy próbuję wyłączyć komputer, system, zamiast tego zrobić, resetuje się. Trafiam na ekran blokady i dopiero stąd mogę zrobić to, co zamierzałem. Jak to naprawić? Wyrzuciłem jakiś program (chyba) ASUS-a, który służył do ładowania iPhone'ów i podobno powodował ten problem, ale to nie pomogło.
 13. To chyba błąd w druku, bo Smuggler napisał, że to nic związanego z tajnym przekazem, że "dali ciała". Ja jednak myślałem, że to Berlin specjalnie nie dał oceny i być może także nawiązał do gry, w której jest masa sekretów (w tym takie ukryte w wełnianych ścianach - dokładnie jak tutaj) .
 14. Dobrze, temat do zamknięcia, bo poradziłem sobie z tym problemem. Wprawdzie wyrzuciłem wtedy wszystkie prawdziwe Plugin Containery z rejestru, ale tamte 8 należało do adware'u. Po wywaleniu wszystkich wpisów z rejestru z nazwą tego niechcianego programu folder w Documents and Settings przestał się odnawiać.
 15. W GIMP-ie można zrobić naprawdę ładne rzeczy, prawie takie (a może takie same, jak w) Photoshopie. Dlatego ten drugi bardzo często nie jest potrzebny. Shadowplay to świetny program do nagrywania, bo jest darmowy i pozwala na nagrywanie w 60 klatkach na sekundę. Co do Lightworksa - pamiętaj, że za darmo możesz zapisywać filmy tylko w rozdzielczości do 720p.