Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Haha, Ghost rozegrał to po mistrzowsku :D A z pełniaka jestem niesamowicie zadowolony, bo choć przeszedłem Snipera kilka razy, to z zawartością tych DLC nie miałem styczności. Brawo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blades of Time - Gra z fatalnymi recenzjami, może zagram bo nawet mnie ciekawi

Codename: Panzers - Cold War - Nie lubię tego gatunku gier więc nie zagram

brawa.gif brawa.gif brawa.gifSniper: Ghost Warrior PL - brawa.gif brawa.gif brawa.gifDzięki CDA od jakiegoś czasu miałem ochotę na tą grę, już nie mogę się doczekać wizyty w kioskuchytry.gif

Edit: Nosz za co ten minus dostałem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro uda się rozprawić z dwoma ostatnimi egzaminami to CDA wraz z grą od City Interactive będą świetnymi nagrodami dla wzorowego studenta tongue_prosty.gif A w ogóle fenomenem jest to, że tak wiele osób cieszy się z gry od CI, ale nie ma co się dziwić, Sniper poprawił ich wizerunek medialny i nie są już postrzegani jedynie jako wydawcy i producenci szrotu do tekturek wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... Kupiłem 3 tygodnie temu, jakbym wiedział to bym się wstrzymał. No cóż, trudno, a co do gry to taki typowy średniak. Jak dla mnie to na nr 1 się nie nadaje, a zestaw typowy średni. Jednak jak co miesiąc kupuję dla tekstów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: pełniaki rewelacyjne smile_prosty.gif To będzie jeden z nielicznych numerów, którego nie mogę się doczekać głównie z powodu pełniaków.. A jeszcze dołożyć do tego pismo, hoho biggrin_prosty.gif Szkoda tylko, że prezentacja na maturę z polskiego będzie musiała poczekać tongue_prosty.gif Nie no, na nią też znajdę trochę czasu.. Może ^^

[EDIT] Aha, a wie ktoś co to za DLC były wydane do Snipera? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak nasz Admin nam załatwił, bo to przecież Sniper: Ghost Warrior tongue_prosty.gif. Szkoda, że w redakcji nie ma kogoś o ksywce Wiedźmin albo Dead Space 1 biggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif. A poważniej - CDA zawsze udaje się wycyganiać dobre gry od polskich firm, zwłaszcza od Techlandu. Dlatego ja uważam, że doczekamy się też Dead Island na coverze.

@Arturzyn 12

Po co takie teksty rzucasz? Weź się nie obraź, ale dopisałeś się do mojej listy znajomych a takie gupie pytania zadajesz smile_prosty.gif. Ile ty w końcu masz CDA - to przecież było raptem w CDA 7/10? Po to wynaleziono skanery, byśmy już tylko samych pochwał o pełniakach z CDA nie musieli czytać wink_prosty.gif.

Malkontenci mogą powtórzyć za Smugglerem (patrz Gamewalker), że spodziewali się odrobinę więcej po pełniakach tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif.

luki970 - współczuję. Ja z tego powodu nie kupuję już prawie gier w sklepach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost - Sniper GW jest wyprany ze Steama, ale będzie za to jakiś kod aktywacyjny czy obędzie się bez DRM-ów?

Aha, a wie ktoś co to za DLC były wydane do Snipera? smile_prosty.gif

Za GOL-em: Second Strike (dodatkowa kampania Unfinished Business), CTF w multi, 2 snajperki + pistolet i mapa z wyzwaniami oraz Map Pack z 5 mapami do multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu pełniaki co najmniej zadowalające ok.gif. Szczególnie cieszy kolejna część Codename - jak napisał ktoś wyżej - RTSów nigdy za wiele, szczególnie drugowojennych. Z pewnością zagram też w polskiego Snipera - jeszcze nie miałem okazji tego uczynić.

Pozostaje więc jeszcze jedna niewiadoma - drugi z bonusów. Dowiemy się przy okazji zapowiedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje więc jeszcze jedna niewiadoma - drugi z bonusów. Dowiemy się przy okazji zapowiedzi?

Mnie wydaje się, że tym drugim bonusem są wszystkie DLC do Snipera.

Ja tam się cieszę tylko z Blades of Time. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie kupuję gier, bo jeśli nie są od EA/ innych takich, to prędzej czy później pojawią siew CDA. Tak, wredny jestem. :D

RTS-y bardzo lubię, ale w "anglikańskiego" jeszcze nie grałem. Hardkor. :)

@8azyliszek sorki. Faktycznie głupie pytanie. A CDA odkryłem przez przypadek na nr 5/2011. Tak, wiem, ślepy byłem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...