Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

@czacha11

CDA nie dodaje do pisma gier na steama, żeby zrobić komuś na złość. Zasada jest taka, że albo będzie na Steama, albo nie będzie wcale. Ja miałem pewne opory przed Steamem, ale odkąd CDA dają gry na tę platformę, oraz coraz więcej gier wychodzi, które bez Steama nie ruszą, to się przyzwyczaiłem.

A Uplay z Ubisoftu to nie wiem jak działa, ale tam chyba tak czy siak musisz tworzyć nowe konto, aby grać w gierki Ubisoftu nowe, prawda? W takim razie jedna cholera, i tak stajemy się niewolnikami "gier w chmurze" i nasze dzieci najpewniej nie będą mogły uwierzyć, że kiedyś dało się grać bez połączenia z Internetem i innych takich...

Na Uplay konto zakładałem gdy kupiłem ACB, dopiero wtedy gdy chciałem grać w multi, a wczęsniej już zdążyłem przejść kilka sekwencji, do singla nie jest potrzebne konto i można grać offline.

@czacha11 co ty masz do tego Steama? Mi w ogóle nie przeszkadza, że na Steam. Uplay lepsze? Z tego co czytałem to gry też wymagają połączenia z internetem czy tam jeśli chcesz uzyskać dostęp do niektórych opcji(np. multiplayer). Na Steamie mam o tyle wygodę, że mam aktualizacje, jeśli jakieś są, jak mi się zapodzieje gdzieś płytka to mogę zainstalować gierkę poprzez Steam. No, ale nie mówię, że nie ma żadnych wad, jest parę ale to mi z reguły nie przeszkadza. Nic nie jest doskonałe.

No właśnie, internet na Uplay jest wymagany tylko do niektórych opcji, można normalnie grać w singlu bez neta/założonego konta. Uplay także się ściąga aktualizacje (a w zasadzie Ubisoft Game Launcher). A w Uplay przykładowo jest taka wygoda, że jeżeli mam kilka gier zainstalowanych, które są w Uplay (np. ACB, ACR, FC3 itd.) nie muszę trzymać skrótów od każdej gdy na pulpicie i zasyfiać go (BTW. więcej jak 15 ikon na pulpicie to burdel jak cholera), mam tylko jedną ikonkę od Uplay i stamtąd mam dostęp do wszystkich zainstalowanych gier.

@Wez sobie neospazmine i zapamietaj, ze za przeklenstwa dostaniesz co najmniej urlop od forum. A teraz idz na ulice i narzekaj, ze juz nie ma Syrenek i Warszaw na ulicach. {smg]

Jakie przekleństwa? Nie przeklnąłem w moim poście, sam się zdziwiłem gdy pojawiło się "[beep]".

Wulagryzmy (typu "kupa" [tylko dosadniej wyrazone]) tez pod to podpadaja. Pare razy uzyles pewnego epitetu g....e/y. Zdumiewajace, ale to tez "brzydkie slowa" choc dla niektorych nawet k**** to juz tylko przecinek w zdaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Uplay konto zakładałem gdy kupiłem ACB, dopiero wtedy gdy chciałem grać w multi, a wczęsniej już zdążyłem przejść kilka sekwencji, do singla nie jest potrzebne konto i można grać offline.

Na Steamie również da się włączyć tryb offline. I grać bez połączenia z Internetem.

A w Uplay przykładowo jest taka wygoda, że jeżeli mam kilka gier zainstalowanych, które są w Uplay (np. ACB, ACR, FC3 itd.) nie muszę trzymać skrótów od każdej gdy na pulpicie i zasyfiać go (BTW. więcej jak 15 ikon na pulpicie to burdel jak cholera), mam tylko jedną ikonkę od Uplay i stamtąd mam dostęp do wszystkich zainstalowanych gier.

Ale zupełnie tak samo jest w przypadku Steama!

Widzę, koleś, że ty po prostu nie lubisz Steama tak dla zasady, żeby mieć na co narzekać. Nawet nie spróbowałeś skorzystać z tego programu, nie wiesz jak on działa. A z tego, co napisałeś, działa podobnie do Uplay.

Ja tam ostatnią grę Ubisoftu grałem w Prince of Persia 2008 i ona nie potrzebowała żadnych Uplayów i innych, więc nie wiem.

Ale co do jednego jestem pewien - nawet nie sprawdziłeś, jak działa Steam i najeżdżasz na tę platformę, bo... Chyba nie masz co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - gra obojętna. Jakoś się do niej przekonać nie mogę. To, że steam w takim przypadku jest plusem o ile nie będzie blokady regionalnej, zawsze można się z kimś wymienić na coś innego ;]

Jestem ciekaw co dalej, mam nadzieję na jakieś naprawdę dobre cRPG ( i nie mam na myśli "dobrego" budżetu gry xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W dziale "Magazyn CD-Action" -> http://forum.cdaction.pl/index.php?showforum=4 jest taki temat jak "Przecieki do CD-Action numer 03/2013" -> http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=213250

Obecnie zamknięty, zostanie otwarty, kiedy Ghost przygotuje kolejną zagadkę odnośnie następnego pełniaka.

Przecieki są do każdego numeru osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze raczej 5 godzin niz 1...

Umm jeśli tak, to pardon. Zmylił mnie najwidoczniej tekst z GOLa " Twórcy modyfikacji upewnili się, że w ciągu ponad godziny, jaką potrzeba na ukończenie zadania, nie zabraknie atrakcji."

No ale skoro już się trzymam tego moda: czy da się w nim wszystko ustawić na wersję angielską?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Smuggler pisał wyżej, że gra jest po niemiecku z opcjonalnymi angielskimi napisami.

Jeny... chyba nie odpalę jej... tak nie cierpię niemieckiego... w tym języku wszystko brzmi jak obelga ;)

Co do BoT to nieźle się składa :) Kilka dni temu w podróży katowałam po raz kolejny GoW na PSP i tak sobie pomyślałam, że przydałoby mi się więcej takiej radosnej siekaniny. I proszę - CDA wychodzi na przeciw moim potrzebom ;) Brak blokady regionalnej cieszy :) Jakiś czas temu czegoś nie mogłam podpiąć pod Steam z niepolskiego IP, no ale trudno... w końcu to nie wina CDA, że się szlajam po świecie, haha.

Co do Steam kontra Uplay... No nie wiem... ze Steamem jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie mogła w grę zagrać, bo im się coś kaszani. Pod Uplay co prawda mam tylko Anno 2070 podpięte i mało, że muszę być cały czas online, to jeszcze zdarzyło się kilkakrotnie, że nie pograłam sobie, bo usługa padła. Jakoś mi ten Uplay nie pasuje... no ale rozwiązanie mam na to proste, zwyczajnie nie kupuję gier Ubi i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Ghost rzadko mówi kiedy są przecieki. To też człowiek posiadający życie osobiste i może nie mieć czasu na dodanie przecieku tongue_prosty.gif

z drugiej strony przecierz ghost jak jest "w pracy" to może to zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...