Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Pierwszy przeciek - Blades of Time, myślę sobie, premiera, w Ninja Blade całkiem przyjemnie się grało na padzie to i w to będzie nieźle, ale bez rewelacji.

Drugi przeciek - Codename: Panzers - Cold War, jak to zobaczyłem to się zląkłem, kurcze fani RTS może się ucieszą (ja do nich nie należę) wchodze na forum a tu info o 3-cim przecieku Sniper: Ghost Warrior PL (Gold Edition z wszystkimi DLC na PC).... na prawdę usatysfakcjonowała mnie ta wiadomość ;) dzięki wielkie czekam z przyjemnością na nowy numer. Dobra robota

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper: Ghost Warrior PL-niedawno miałem okazję kupić Sniper Elite. Z ciekawości zagrałem i muszę przyznać, że fajnie się grało w tą grę, więc Ghost Warrior klaszcze.gif na pewno zagram. :)

PS. Czekam na zapowiedź numeru chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie klucz do snipera na steam ?

przydałoby się mieć snipera w biblitece steam.

Wielu narzeka, ale steam jest najwygodniejsza (jak dla mnie) platforma do gier.

Zawsze można pobrać gry kiedy chcemy, bez szukania po stronach w dodatku jest komunikator, najnowsze uaktualnienia i masa innych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidny zestaw gier w tym miesiącu, choć nie on są w piśmie najważniejsze (dla mnie). Również podłączam się pod pytanie o Snipera, czy to wersja Steam? Polubiłem tą platformę i chciałbym go mieć w bibliotece. Używam jej dopiero kilka miesięcy, ale nie rozumiem ogólnego lamentu i narzekania.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post:Nie będzie na Steam

Jakby coś zacytuje Ci:

Blades of Time (Steam)

Codename: Panzers - Cold War

Sniper: Ghost Warrior PL (Gold Edition z wszystkimi DLC na PC)

PS. Ciekawie będzie zagrać w Sniper-a. Po przeczytaniu recenzji oraz przejrzeniu screenów jestem coraz bardziej przekonany do tej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper: Ghost Warrior! Wielkie zaskoczenie, od dawna chciałem w tą grę zagrać (wiem że nie jest wspaniała, ale chciałbym zobaczyć jak się wywiązało CI). Blades of Time chętnie przetestuje dawno nie grałem w slashera ;) , a Codename Panzer, no cóż fanem RTS-ów nie jestem :) . Mimo to pełniakowo numer obfity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, kolejna gra z serii, której raczej bym nie kupił, ale skoro pojawiła się na krążku to grzechem byłoby nie spróbować zwłaszcza jeszcze, że mamy edycję ze wszystkimi dostępnymi DLC :D Ogółem to obecny zestaw jest IMO dobry, zróżnicowany i każdy może znaleźć coś dla siebie... dobra, może nie stricte każdy, ale fani slasherów, strategii oraz misji snajperskich bankowo - w sumie od jakiegoś czasu chciałem na własnej skórze przekonać się czy ten cały Sniper: Ghost Warrior jest czasu wart ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ty jeden Blacku. Chyba z pięć razy przymierzałem się do kupna tego Snipera na GMG przy okazji różnych obniżek, ale jakoś zawsze dawałem sobie z tym spokój, a tu teraz CDA robi taką niespodziankę. Miło, naprawdę miło, tym bardziej, że to polska gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając Steam'a możesz przecież grać offline. Wszelkie aktualizacje itp. możesz kontynuować jeśli masz Nocny Transfer. Same granie w singla rzadko przekracza 5mb (jeśli używasz go w trybie online).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...