Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Codename Panzers - była jedynka i dwójka, to teraz czas na ostatnią odsłonę. I dobrze, bo strategie naprawdę zacne. Sniper nie jest tak dobry jak się niektórym wydaje, ale pograć też można - i dlatego numer kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety przestaję kupować cda a szkoda bo lubię

niestety call of juarez nie działa bo jestem za granicą

szkoda że przed zakupem nie było informacji o tym

czyżby olewanie polskich fanów polskich gier poza granicami

dwa poprzednie call of juarez kupiłem w sklepie

teraz chciałem zagrać w 3-kę i d..a

powodzenia

pewnie tylko działają w polsce

więc nie kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety przestaję kupować cda a szkoda bo lubię

niestety call of juarez nie działa bo jestem za granicą

szkoda że przed zakupem nie było informacji o tym

czyżby olewanie polskich fanów polskich gier poza granicami

dwa poprzednie call of juarez kupiłem w sklepie

teraz chciałem zagrać w 3-kę i d..a

powodzenia

pewnie tylko działają w polsce

więc nie kupię

Działa, tylko aktywację musisz załatwić w Polsce. Pisz PW do usera seriale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pełniaki ogram są tego warte. No i oczywiście biblioteka w Steam se powiększa. Naprawdę kocham was za to że dodajecie tyle gier na Steama . Nie to że jestem zagorzałym wielbicielem tej platformy tylko po prostu bez niej świat byłby gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba CDA postawił sam sobie niegdyś za wysoko poprzeczkę bo teraz czuć spadek. To oczywiście kwestia subiektywna ale takie mam odczucie, że kiedyś lepsze gry się pojawiały na płycie.

Takie dajemy, jakie sa do wziecia, bo nie przypominam sobie, zebysmy kiedys nie kupili gry, ktora nam zaoferowano "bo za droga" (*), Zatem to po prostu widac coraz mniej "llepszych" gier "do wziecia" jest.

(*) No dobra, raz ktos nam zaoferowal Pewna Gre, za cene skromnie liczac rowna kwartalnemu naszemu budzetowi na gry. Naturalnie nie powiem kto i za jaka gre tyle chcial. :) Byc moze tyle im brakowalo, zeby wyrobic zaplanowany w roku dochod? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blades of Time - dla mnie wielka niewiadoma, przetestuję to ocenie.

Codename: Panzers - Cold War- dobra gra, chociaż słyszałem że ma problemy z optymalizacją.

Sniper: Ghost Warrior PL- wygląda super, prawie jak CoD...ale to jednak gierka od CI który ma ze sto kaszanek na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper z całą pewnością nie jest na Steama, bo nie włączą się instalacja steamowa tylko zwykła, stanadardowa.

Jak to jest z tym kodem do Snipera - napisane jest, że jest on unikatowy, ale w jakim sensie? Unikatowy dla tego egzemplarza na konkretnej płycie czy tylko jednorazowy i nie będzie można zainstalować już gry na laptopie mojego brata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem to wczoraj wstawić. ;)

34719232.jpg

Heh, jeszcze NIGDY nie miałem problemu z jakimkolwiek key'em/serialem dołączonym do CDA. No nigdy. Jak Wy to ludzie robicie? Co prawda, jeszcze w pracy jestem, ale tak patrzę na płytę i pewien jestem, że wejdzie przy pierwszym podejściu. ;) Jak zawsze z resztą.

Numer wydaje się być tekstowo niezły. Martwi mnie recenzja Aliens, bardzo się na tę grę szykowałem. :/ W pracy jednak mogę tylko przewertować, w domu się poczyta. Pełniaki zdają się być fajne, lub przynajmniej jeden z nich. Ciekaw jestem czy przeskoczą Riddick'a z poprzedniego numeru. Uciekałem od niego i uciekałem, bo nie wierzę w gry oparte na filmach. A tu się okazało, że to naprawdę solidna pozycja (chociaż odświeżony BB okazał się być ciut lepszy niż Dark Athena).

No nic, jak dziecko, czekam na rozbrajanie nowego numeru w domu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...