Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

O, ta strategia wyjątkowo mi się podoba, grałem już w poprzednie części i w sumie z ciekawości spróbuję także tej. Ciekawe jakich zmian doznała seria poza settingiem... i w tym momencie już zestaw pełniaków wydaje się bardzo dobry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez rok nie było prawie wcale strategii, tak teraz w każdym numerze. Szkoda, bo nie lubię tego gatunku. Ale dobrze, że główna pełna wersja teoretycznie nie powinna być strategią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave przypomnij mi w którym CDA była recenzja (bo pamiętam tylko, że to Pepin Krootki recenzował) a potem wrzucę skan.

4/09 - o ile się nie mylę, a mogę się mylić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie w moim klimacie. Jedyny plus to taki, że brat uwielbia tego typu gry. Na pewno da połowę kasy na najnowszy numer :-)

Ogólnie pełniaki na razie nie powalają- przynajmniej dla mnie.

Coś czuję, że ostatni pełniak będzie prawdziwą "bombą" (hitem). Jedno też jest pewne- gra będzie po polsku i będzie FPS-em :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave przypomnij mi w którym CDA była recenzja (bo pamiętam tylko, że to Pepin Krootki recenzował) a potem wrzucę skan.

4/09 - o ile się nie mylę, a mogę się mylić wink_prosty.gif

Nie mylisz się :) Kwiecień 2009

RTS bardzo fajny, z chęcią przetestuję :) Czekamy na ostatnią grę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie strzał w dziesiątkę. Lubię rtsy więc cóż mogę powiedzieć tylko ryle i aż tyle że dla tej gry z pewnością kupię ten numer. Nie mogę doczekać się następnego pełniaka zobaczę czy też sprawi że najdzie mnie ochota aby w niego zagrać. Co do poprzedniego pełniaka jedyną jego zaletą dla mnie będzie to że powiększy mi się biblioteczka gier na Steamie bo w samą grę jako że nie lubię slasherów zagram tylko wtedy gdy gdy nie będę miał żadnej gry do zaliczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Jeszcze jakieś wyścigi i dla każdego coś miłego. Pomarzyć zawsza można.

Wyścigów nie ma ale i tak jest nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie w moim klimacie. Jedyny plus to taki, że brat uwielbia tego typu gry. Na pewno da połowę kasy na najnowszy numer smile_prosty2.gif

Ogólnie pełniaki na razie nie powalają- przynajmniej dla mnie.

Coś czuję, że ostatni pełniak będzie prawdziwą "bombą" (hitem). Jedno też jest pewne- gra będzie po polsku i będzie FPS-em smile_prosty2.gif

A skąd wiesz że to FPS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...