Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

@darthmetalus

Skoro dali już jednego niskobudżetowego slashera, to nie dadzą Darksiders 1. CDA zwykle nie daje 2 gier jednego gatunku w jednym numerze.

Zimna Wojna będzie pasować do poprzednich 2 części (poniżej). Teraz dopiero widzę, że 2 część była na coverze już 55 numerów temu! Długo trzeba było czekać. I czy komuś jeszcze rozwaliło się plastikowe opakowanie DVD z pierwszą częścią Codename Panzers? Moje rozsypało się praktycznie na proszek.

Gra dostała 7, czyli trzeci pełniak powinien być minimum na 8 :). A w recenzji Pepin dał piękny screen z T54. Gracze WoT mogą sobie z botami poćwiczyć nowe modele czołgów :)

P.S. Wciskajcie +. Poprzednią reckę pobrało 81 osób a tylko są 4 plusy. Not cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko znowu trzeba będzie szukać jakiś spolszczeń, i innych paczy. Gdzie jak gdzie, ale akurat RTS to może powinnien otrzymać PL wersję. Ech, CDA.

@UP

Nie wiem czy akurat z CP2, ale to z THPS4 właśnie mi się rozsypało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Wciskajcie +. Poprzednią reckę pobrało 81 osób a tylko są 4 plusy. Not cool.

I tak niedługo zdejmą te głupie plusiki (mam nadzieję). Haha.

Drugi pełniak zdecydowanie nie dla mnie. Na chwilę obecną, jedynie modyfikacja ciekawa (tylko ten niemiecki język...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 50/50. Co prawda pierwszy pełniak wygląda mi podobnie do Ninja Blade więc z pewnością zagram. A drugi to nie moje klimaty.

P.S Co tak wszyscy narzekają na ten niemiecki. Jedna jedyna gra w tym języku i taki popłoch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna podpucha, a Sniper: Ghost Warrior PL - Ghost podał w pierwszym poście smile_prosty.gif Bardzo, ale to bardzo dobrze - długo czekałem na ten tytuł, zwlekałem z kupnem i opłacało się poczekać smile_prosty.gif

Dzięki Wam zaoszczędziłem ponad 50 zł, bo miałem już zaopatrywać się w wersję X360 :) Umiecie zadowolić ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już sprawdziłem pierwszy post. Czyli brawa dla herosa 23. Jak widzę użytkownik ten miał dwa minusy smile_prosty2.gif. Okazało się, że to prawdziwy mistrz zagadek. Odgadł pełniak bez przecieków. Jestem pod wrażaniem smile_prosty2.gif Dawajcie mu plusy- zasłużył na to.

Snipera chętnie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...