Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Pojecie "mocnosci" jest dyskusyjne. Mozemy reklamowac swietne teksty, premierowe recenzje, albo jakies gadzety, a nie pelniaki... Poza tym to, co dla jednego "mocne" to dla drugie "bueeee... ale badziew... nie cierpie takich gier..." i co wtedy? Lepiej sie nie nakrecac, a spokojnie poczekac. Numer IMO JAKO CALOSC bardzo fajny.

Pojecie "mocnosci" jest dyskusyjne i subiektywne. Mozemy reklamowac swietne teksty, premierowe recenzje, albo jakies gadzety, a nie pelniaki... Poza tym to, co dla jednego "mocne" to dla drugie "bueeee... ale badziew... nie cierpie takich gier..." i co wtedy? Lepiej sie nie nakrecac, a spokojnie poczekac. Numer IMO JAKO CALOSC bardzo fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecie "mocnosci" jest dyskusyjne. Mozemy reklamowac swietne teksty, premierowe recenzje, albo jakies gadzety, a nie pelniaki... Poza tym to, co dla jednego "mocne" to dla drugie "bueeee... ale badziew... nie cierpie takich gier..." i co wtedy? Lepiej sie nie nakrecac, a spokojnie poczekac. Numer IMO JAKO CALOSC bardzo fajny.

Po prostu doszedłem do wniosku, że gdyby np. nr był bardzo dobry tekstowo, ale pełniakowo lipa, to byście go nie reklamowali, bo po co?

>>>Zeby sie lepiej sprzedal? Ale to pewnie bez sensu, reklamuje sie na pewno w innych celach... [smg]

Więc uważam że pełniaki będą przynajmniej bardzo dobre. Ale nie nastawiam się tak bardzo żeby nie być rozczarowanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecie "mocnosci" jest dyskusyjne. Mozemy reklamowac swietne teksty, premierowe recenzje, albo jakies gadzety, a nie pelniaki... Poza tym to, co dla jednego "mocne" to dla drugie "bueeee... ale badziew... nie cierpie takich gier..." i co wtedy? Lepiej sie nie nakrecac, a spokojnie poczekac. Numer IMO JAKO CALOSC bardzo fajny.

Po prostu doszedłem do wniosku, że gdyby np. nr był bardzo dobry tekstowo, ale pełniakowo lipa, to byście go nie reklamowali, bo po co?

Więc uważam że pełniaki będą przynajmniej bardzo dobre. Ale nie nastawiam się tak bardzo żeby nie być rozczarowanym.

Cóż, ja nigdy się specjalnie nie nastawiam. Liczę po prostu na dobre artykuły i przyzwoite pełniaki. Jestem już wniebowzięty, jak dodadzą jakiś wielki hit. Czy nowy numer będzie miał świetne pełniaki? Cóż, niedługo się okaże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecie "mocnosci" jest dyskusyjne. Mozemy reklamowac swietne teksty, premierowe recenzje, albo jakies gadzety, a nie pelniaki... Poza tym to, co dla jednego "mocne" to dla drugie "bueeee... ale badziew... nie cierpie takich gier..." i co wtedy? Lepiej sie nie nakrecac, a spokojnie poczekac. Numer IMO JAKO CALOSC bardzo fajny.

Po prostu doszedłem do wniosku, że gdyby np. nr był bardzo dobry tekstowo, ale pełniakowo lipa, to byście go nie reklamowali, bo po co?

Więc uważam że pełniaki będą przynajmniej bardzo dobre. Ale nie nastawiam się tak bardzo żeby nie być rozczarowanym.

Cóż, ja nigdy się specjalnie nie nastawiam. Liczę po prostu na dobre artykuły i przyzwoite pełniaki. Jestem już wniebowzięty, jak dodadzą jakiś wielki hit. Czy nowy numer będzie miał świetne pełniaki? Cóż, niedługo się okaże smile_prosty.gif

Teoretycznie pełniaki są zawsze świetne tylko może akurat nie zawsze dla ciebie :) każdy ma swój gust i z tym się niestety trzeba pogodzić. Jak na razie zapowiada się ciekawy numerek a co do wypowiedzi smugglera - zawsze potrafi ostudzić zapał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi czy kiedyś dodadzą jakiś film. Oczywiście na podstawie gier... Wątpie, to tak możliwe jak sprzedawca pączków który nagle zamiast nich zaczyna sprzedawać meble z ich obrazkiem(mam chore porównania) ale pomarzyć zawsze można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szanowny kolego film już kiedyś dali. A tym filmem był Mortal Kombat Conquest w numerze 8/2003. Chyba też kiedyś była któraś z części Godzilli ale tego już nie jestem w stanie zweryfikować patrząc na moją kolekcję CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action nie raz i nie dwa dodało już film do pisma. Więc kto wie, co przyniesie przyszłość?

A dokładnie aż cztery razy tongue_prosty.gif : Mortal Combat Conquest, Godzillę Powrót, Blair Witch Project i ostatnio 3 lata temu Van Helsinga. 4 filmy na 10 lat to taki sobie wynik.

@daveNWN DOWN

Na poprzedniej stronie też już stwierdziłem, że Niemcy mówią drutem kolczastym smile_prosty.gif. Zresztą mi mowa Gothego pasuje tylko jako speeche w grach gdzie można "Zabijać Niemców" tongue_prosty.gif. Ach Commandos 1 było takie piekne pod tym względem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym Van Helsing był najlepszym z nich wszystkich wink_prosty.gif Obejrzałem sobie gameplay z tego Wreckage'a i jak do tej pory nie byłem fanem serii od Cryteka, to teraz jestem jestem jeszcze bardziej pasywny co do tej serii. \

>>>"Pasywny do tej serii"? Po jakiemu wy mowicie, ludzie? Pasywnosc to biernosc, brak zaangazowania itd. 0_0 [smg]

@Smg - trochę nie po naszemu to wyszło. Bardziej chodziło mi o nieprzychylność ;)

Jak przyszłoby mi 5 h spędzić z ojczystą mową Goetego i mojego wujka Wolfganga to bym chyba sfiksował, bo jak dla mnie niemiecki jest tak sterylny i nieestetyczny brzmieniowo. Ten obrazek pięknie odzwierciedla to o czym mówię wink_prosty.gif -> http://kwejk.pl/obra...4/germany.html.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...