Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

@Revy Tak, ale jak sam niejednokrotnie stwierdzał, przecieki to nie jego obowiązek, a raczej miły gest w stronę czytelników oraz dobra wola jego i redakcji, a jeśli wygospodaruje chwilę wolnego czasu to wtedy może zrobić przeciek. Reasumując - nie wiem po co te pytania "kiedy przeciek? kiedy przeciek?", bo jak będzie to będzie i tyle. Ghost w tym czasie mógłby dobrze i herbatę sobie zrobić lub zjeść obiad/lunch, a nie siedzieć i rozkminiać zagadki. Uszanujcie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przecieku nie zrobię. Jutro .... sam nie wiem. Dziś miałem mnóstwo pracy i przez całe 8 godzin w firmie, przy kompie przesiedziałem może z pół godziny. Teraz jestem po prostu padnięty. Jutro szykuje się podobnie. Więc nie wiem czy dam radę zrobić przecieki. Jak mi się nie uda, to najwyżej w piątek podamy już całą zapowiedź wraz z wszystkimi pełniakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale cóż praca jest ważniejsza ;) Hmm to szkoda ze nie dowiemy sie wczesniej nawet bez przeciekow na jakie pelniaki mamy byc nastawieni

Dowiemy się w piątek. Jeszcze zdążysz się "nastawić" do wtorku przyszłego tygodnia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Smugg nie może? Wczoraj plątał się w temacie przeciekowym.

Hmm a prawdopodobieństwo że jutro jednak będą przecieki, to jest większe czy mniejsze od wygranej z Hiszpanią 1:0 ?

Co za trol zaczął minusować? Jeden post może się nie podobać, ale minusowanie wszystkiego jak leci to jakieś nieporozumienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie panikujcie ;)

Pamiętam czasy gdy nie było jeszcze forum, internetu tak dostępnego jak teraz i przecieków... a każdy miesiąc przynosił wraz z CDA wiele frajdy. Każda gra, każde demo, recka, każda strona w czasopiśmie była jedną wielką miłą niespodzianką. To było fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przecieku nie zrobię. Jutro .... sam nie wiem. Dziś miałem mnóstwo pracy i przez całe 8 godzin w firmie, przy kompie przesiedziałem może z pół godziny. Teraz jestem po prostu padnięty. Jutro szykuje się podobnie. Więc nie wiem czy dam radę zrobić przecieki. Jak mi się nie uda, to najwyżej w piątek podamy już całą zapowiedź wraz z wszystkimi pełniakami.

Szkoda, ale mimo wszystko Ghost też człowiek. Wybaczamy. wink_prosty.gif

Szkoda, że Ghost nie wrzucił po prostu tytułu, albo łatwej zagadki np. puzzli ze screenem z pełniaka. Jeśli jutro też nie będzie czasu to ja bym prosił o te 2 tytuły prosto z mostu, bez zagadek.

Też bym chciał! :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym snuć niepotrzebnych insynuacji, ale może redakcja zrezygnowała z przecieków, aby przytrzymać nas w niepewności, podgrzać atmosferę i w piątek rzucić jakimś naprawdę mocnym tytułem - z resztą mowa była już o tym, że ten numer będzie reklamowany, a reklamować byle czego nie ma sensu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Smuggler pisał wyżej, że gra jest po niemiecku z opcjonalnymi angielskimi napisami.

Jeny... chyba nie odpalę jej... tak nie cierpię niemieckiego... w tym języku wszystko brzmi jak obelga wink_prosty.gif

"Niemiecki to taki piękny język" :P:D:). Czyli moda testował gemini? (jedyny osobnik szprechający w redakcji)

Kiedy nie było netu (gdzieś tak w 1999 roku :P) to w CDA była drukowana zapowiedź następnego numeru i wszystko było jasne. Teraz sieć wszystko komplikuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają tupet :/. Redaktor to nie robot. Taki jest niestety obowiązek pracy. Są dużo ważniejsze sprawy od siedzenia i robienia tam jakiś zagadek. Ja rozumiem Ghost'a i jego wypowiedź. Pół dnia pracy, człowiek ledwo dychnie, a tu jeszcze ma zasiadać za blaszakiem. Ci co się niecierpliwią, to wytrzymają czy do jutra, czy do piątku. I tak do wtorku trzeba czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym snuć niepotrzebnych insynuacji, ale może redakcja zrezygnowała z przecieków, aby przytrzymać nas w niepewności, podgrzać atmosferę i w piątek rzucić jakimś naprawdę mocnym tytułem

Po BoT możemy odpuścić sobie Assassyna, Batmana i Bioschocka :trollface:, ale fakt - ostatnie dwa numery, które reklamowano to nr. 200 i CD-A, w którym było ME...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blades Of Time? Serio, ale pierwsze słyszę o takiej grze.

Cóż - zacytuję w tym momencie kolegę lubro: "Zawsze to +1 do obrazków na Steamie" .

trollface.gif .

+134534534 do szpanu wśród znajomych. Kij że każdy z nich też co miesiąc kupuje CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...