Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

@slawek152

Pierwsza sprawa - przeczytaj ten artykuł -> http://www.cdaction.pl/news-30895/sniper-ghost-warrior---problem-z-kodem.html

Druga sprawa - jeśli nadal wywala informację, że nieprawidłowy klucz, to skontaktuj się z użytkownikiem Ghost na tym forum. Jestem pewien, że on ci pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok działa ale kto daje kody w ktorych sa litery wygladajace inaczej ale i tak sie zrazilem do cda

Coz, zobaczymy co bedzie jak w szkole po jakiejs jednej niezawinionej podpadziosze bedziesz mial na zawsze przechlapane u nauczycieli. Ciekawe czy uznasz, ze to sprawiedliwie i w ogole. tongue_prosty.gif

Bo jak traktujesz innych, tak sam bedziesz potraktowany...

Ale powodzenia w kupowaniu pisma, ktore cie nigdy nie zawiedzie itd. Jak znajdziesz takowe, to podaj jego tytul, chetnie poczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku ludzi zgłaszało, że Blades of Time nie tylko trzeba aktywować z polskiego IP, ale również grać można tylko na terenie Polski w wersję z CD-Action. Sam nie mam jak tego zweryfikować, więc nie wiem, czy to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piaskal - tak, ktoś już tak miał. Gdybyś poświęcił chwilę czasu na przeczytanie kilku poprzednich postów, to byś się o tym dowiedział, a nawet znalazłbyś rozwiązanie tego problemu. Ale komu się tam chce czytać poprzednie posty, nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla scislosci post nalezy sformulowac np. tak

"Kod do Snipera mi nie dziala, zrobilem to i to, co radziliscie, i nadal kicha, co mam dalej robic."

a nie

"Widzialem teledysk, a nim taki facet, robil takie cos za pomoca takiego duzego dynksa i spiewal, ktos wie co to za utwor"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, opierdziel od najwyższego. Karnie poddam się karze chłosty i obiecuje poprawe biggrin_prosty.gif

hmmmm, swoja drogą tak sformłowane pytanie o tytuł utworu czasem działa smile_prosty.gif

Tak czy siak próba sie powiodała, nie wiem co poprzednio było źle.

A ten minus za co ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...