Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Gala Smugglerkowa 2012 [DJ Galę zamknął]

Polecane posty

Gdy tylko zobaczyłam Kati wyrwałam do przodu zostawiając ninja zasypanego górą żabek, a raczej nie zauważając jego wcześniejszego zniknięcia :P, nie zważając na brak zezwolenia na wejscie do loży komitetu przeskoczylam przez wejście i skoczyłam na nią z radosnym okrzykiem

-Niespodziewanka! biggrin_prosty.gif - po czym mocno przytuliłam :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Wchodzę na scenę odbierając mikrofon od konferansjera>

- EKHM... EKHM... Mord... CISZA!

<Patrzy na rozwydrzony tłum, który z niczego nie zdaje sobie sprawy>

- Z przyjemnością ogłaszam wam, że Smugglerkowy Konkurs Graficzny wygrał dolar73. W nagrodę otrzymuje tłum wlasnych fanek i specjalne VIP miejsce pośrodku wrzeszczącego tłumu! GRATULACJE!

<Schodzi ze sceny, gdy na głównym ekranie zostaje wyświetlona zwycięska praca>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, że Kathai przyszła, facet zmienił wyraz twarzy, choć wciąż wydawało się, że jest mistrzem Poker Face'a. Rozpłynął się w powietrzu. Nagle obok Kathai uderzyło 7 fioletowych piorunów. Zmaterializował się tam brodacz.

- CÓRECZKO, CO TY ROBISZ NA TAKIEJ IMPREZIE!? - wrzasnął. - BĘDZIEMY MUSIELI POWAŻNIE POROZMAWIAĆ W OTCHŁANI DOMU!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle dwa siedzenia dalej usiadł ten jegomość w masce konia. Próbował niby pić ze słomki, ale jakoś mu to nie wychodziło. Przyjrzałem mu się dokładniej i zdołałem dostrzec wielkie krople potu wypływające spod głowy konia. Musi mu być gorąco.

Zamówiłem 2 Kubusie i rzekłem do typa:

- Hej, może zdejmiesz tę maskę? Nie dość, że musisz się strasznie męczyć to jeszcze tylko ludzi odstraszasz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało na to, że światła na chwilę przygasły. Jednak ci, którzy byli obdarzeni najlepszym wzrokiem, szybko zauważyli, iż przysłoniła je na chwilę niewysoka, ruda postać w czerni i z owłosionymi stopami, wyglądająca na czarownicę. Wbrew spodziewaniom, nie przyleciała na miotle, tylko na odkurzaczu - jak widać nawet Przedwieczna postanowiła podążać z duchem czasu. Po wylądowaniu na czerwonym dywanie i rozmoszczeniu się na fotelu w pierwszym rzędzie, wysłała ducha czasu, aby zaparkował odkurzacz w jakimś widocznym miejscu na parkingu przed budynkiem. Po chwili założyła nogę na nogę i wyciągnęła z torby popcorn, którym planowała rzucać w co bardziej denerwujących prowadzących i w zbyt głośnych widzów. A ponieważ popcorn najlepiej smakuje na ciepło, przed posłaniem każdego z pocisków zamieniała go w małą kulę ognia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No to piona! - uśmiecham się wesoło do c0ra. - W sumie paca chyba nigdy nie dostałeś ode mnie. Pora to zmienić. *PAC*

Paca przerywa nagły atak.

- Ach, córcia! *przytula mocno Andzię* No co tam? - szczerzy się.

Po chwili pojawił się ojciec.

- Ale tato! Nic złego nie robię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na salę pewnym krokiem weszła postać w purpurowej szacie, kierując się w stronę loży Komitetu, aby stamtąd obserwować przybyłych gości, popijając trunek przywołany zaklęciem lewitacji wprost z baru - w końcu po co tłoczyć się w kolejce, skoro można użyć magii...?

Po słowach Tresera Murezor powstał z miejsca i przemówił, magicznym sposobem wzmacniając brzmienie głosu, aby przebiło się przez bawiących na sali gości.

Drodzy obecni, mam ogromną przyjemność ogłosić, że w tegorocznej odsłonie smugglerkowego quizu z wiedzy na temat naszego Forum zwycięstwo przypadło, podobnie jak rok temu użytkownikowi niko22!!! Gratulujemy i zapraszamy na podium po odbiór nagrody!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco, nigdy więcej nie założę maski na drugą maskę w oświetlonym pomieszczeniu, w dodatku z tak gorącą atmosferą. No i zaczęły się pytania...

- chciałbym, ale jeśli ktoś zauważy moje zainteresowanie, to może odkryć powiązanie z ustawianiem nominacji na wpis roku. Pewien królik mógłby być niezadowolony i nie wysłać prezentu na barmitwę. Przeklęta słomka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A bardzo fajnie :3 - puszczam Kati żeby jej nie udusić - Przyszliśmy razem z ninja - rozglądam sie i zauważam jego brak - Tylko chyba gdzies go zgubiłam... - zaczynam kręcić się po sali szukajac swojej zguby biggrin_prosty.gif

Słysząc ogłoszenie kolejnego zwycięzcy automatycznie zaczęłam bić brawo ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie wzialem swoje dwu watowe radyjko tranzystrorowe i mog sam sobie i rzeszy moich wyznawcow puszczac prawdziwie wiejska muze. Czas rozgrzac ten smutny wieczór

.

Witam Kathai, ostatni raz w wieczorowej sukni widziałem Cię jak myłaś naczynia po balu sylwestrowym. Jak zwykle piekna urocza i blisko drzwi na zaplecze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dave wpadł na pomysł, żeby tym razem zagościć na Gali Smugglerkowej i tak owoż zrobił. Przysiadł do pustego stolika, po czym po chwili uświadomił sobie, że nie jest sam przy rzeczonym mebelku. Pod stołem siedział kot Bonifacy z Jerrym i Myszką Miki i grali w scrabble.

- Dołączysz się? - spytał kocur.

- Dlaczego nie! A są jakieś konkretne zasady czy gramy w standard?

- Eeee... Raczej standard, jedynym wyjątkiem jest to, że punkty za słowa w hebrajskim i chińskim mandaryńskim mnożone są razy 3.

- A ok :) To ja spasuję.

- Jak chcesz - odrzekł Bonifacy i zamiótł ogonem to co było pod stołem, a oprócz jakiś puszek po napojach gazowanych i pierniczkach nie było nic innego.

***

Dave pogratulował zwycięzcy w quizie o FA i zaczął rozglądać się za jakimiś bardziej znajomymi twarzami. Masz ci los, że nikogo takiego nie spotkał.

- Dobra wrócę tu później, bo Miss Polonia samo się nie obejrzy - i postanowił wyjść na chwilę i potem wrócić na Galę.

- Hola, hola. Dokąd to? Wlazłeś już to zostajesz do końca - jak to się mówi ONE WAY TICKET! HELL YEEEAAHH! - rzucił do dave'a szatniarz ubrany w poplamiony pomarańczowy smoking.

- No dobra. To zostaję do białego rana. :)

-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...