Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

o kurczę, nie wiedziałem smile_prosty.gif to fajnie by było jak by dali Just Cause 2 smile_prosty.gif bardzo podobna gierka do GTA i bardzo wielkie mapy do zwiedzania ale nikt nie wie co to za ostatni pełniak o tą niespodziankę już nie muszę pytać bo na bank dadzą jakieś naklejki lub plan lekcji smile_prosty.gif

Przestań się nakręcać i zanim napiszesz kolejnego infantylnego posta, przeczytaj chociażby cały ten temat, zwracając głównie uwagę na posty Smugglera, bo coś takiego o pomstę do nieba woła.

JC2 - gra niedziałająca na systemie WinXP, który zapewne wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników. Wyobrażasz więc sobie, że dają grę, która nie zadziała ogromnej ilości potencjalnych odbiorców? Ja jakoś nie. Nasz kraj jest zbyt do tyłu za zachodnią częścią kontynentu, by dać taką grę na cover.

Oblivion? Empik - aktualnie trwa promo 2 za 1 na PKK. 30 zł i ma się Obliviona i gratis można jeszcze coś sobie dobrać, na przykład Arkham Asylum.

ps: 'Jakby' w znaczeniu 'gdyby' piszemy łącznie. Zastosuj czasem przecinek oraz poznaj różnicę między 'tą' a 'tę'.

Ale wracając do gier. HoE ładnie podsumował na pierwszej stronie daveNWN. Pudełkowej wersji w życiu bym nie kupił, ale skoro dają do czasopisma... na plus. SC... hmm... gra stara, ale z tych, które się nie starzeją. Jak znajdę czas, to wypróbuję, bo szczerze mówiąc jakoś mnie takie skradanki w szpiegowskim klimacie nie kręcą. Trzecią grą mam nadzieję, że będzie po prostu jakaś przyjemna i grywalna produkcja. Nic wielkiego, ale miłego, takie przeciwieństwo crapu sprzed miesiąca.

Kupić już wiem, że kupię. Szykuje się przyjemny zestaw gierek. Jednak mogliby uchylić rąbka tajemnicy, jakie dema będzie można w tym miesiącu przetestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak mnie nie interesuje. Drugi, ten od Toma Clancyego też, po prostu ta seria nie trafia do mnie. Zresztą już od dawna rzadko sięgam po grę z covera. Ale Tipsomaniak wszytko wynagrodzi, już nie mogę się doczekać. A co pierwszego pełniaka to jeśli brać pod uwagę te z empika w kolekcji klasyki, to ucieszyłbym sie na Sacred 2.

PS. Do tych co to piszą i pouczają (!), tych którzy czasami zwyczajnie trollują o Wiedźminach, GTA4, itp. proszę Was zignorujcie. Gdyż nie chce się czytać tych postów o głównym pełniaku jako COD/BF3, to tak samo nie chce się czytać, że EA nie daje gier na cover itp. (po raz któryś tam) - po prosti zignorować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i grałem w tego Splintera,zgodze sie że to najlepsza część,ale nie będe robił powrotu do przeszłości,gra już też swoje lata ma,trzeci pełniak to jak zwykle będzie jakas przygodówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wy nie patrzcie na wymagane miejsce na dysku twardym bo to nie są prawdziwe dane bo może być że na płytce jest tylko 5 GB a nie 9 GB :) . Wiec została cała wolna 1 płytka pewnie wiec coś dużego sie szykuje :D.

PS: Ghost uczy sie od Chucka Norrisa :P bo Norris potrafi wepchnąć Diablo 3, Max Payne 3 i Ghost Recon Future Soldier na dyskietke i zostaje mu jeszcze miejsce na kilka MP3 xD :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie dali Batman Arkham Asylum lub PoP Zapomniane piaski, bo musiałbym kupić CDA dla płyty , a nie dla treści.smile_prosty2.gif

I tak pewnie kupisz dla płyty , tak jest zawsze :) Już nie liczy się zawartość pisma tylko żeby pełniaki były wyj*biste. icon_mad.gif

Coś czuje że jutro będzie coś z dobrego RTS'a :) Mam takie przeczucia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się niestety przyznać do tego, że chyba pierwszy raz odkąd mam styczność z CDA jestem zawiedziony tym co póki co znajduje si na płycie. Raczej nie wpłynie to na zakup czasopisma, ale jednak pewien delikatny niedosyt pozostaje. Jakbym nie miał w tej chwili w co grać i czekałbym na CDA, to byłaby kicha, bo Heroes Over Europe to zupełnie nie mój typ gier, a Chaos Theory skończyłem kiedyś dwa razy. Cóż, jestem ciągle pełen nadziei na głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego Morrowinda (i nie tylko) to na stronie CDA można zawsze zrobić ankietę. Wtedy dowiemy się czy ludzie tego chcą czy nie.

No i co z tego? Załóżmy, że w ankiecie ludzie zdecydują się na The Elder Scrolls III: Morrowind, ale powiedz mi, co to da lub zmieni? A co, jeżeli w ankiecie wygra Diablo III?

LOL. Ludzie, zastanówcie się co piszecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Morrowindowi gra stara (ale dla niektórych jara) już jej nawet w sklepie nie widać. Do CDA można by go kiedy wrzucić ale nie jako główny pełniak. Mam nadzieję, że to nie będzie żadna strategia i w końcu coś od innego Polskiego Dystrybutora niż CENEGA.

(2 pełniak z Kolekcji Klasyki to już za dużo). A może by tak Jade Empire (zapomniany przez wielu RPG Bioware'u). Wiele mi do szczęścia nie potrzeba ale wstrzymajmy się z polityką promowania gier od Cenegi - mamy w końcu wolny rynek. A magazyn o grach nie powinien być stronniczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie było jednakże moja przygoda z CDA zaczęła się od wydania z DMC 4 na płytce także sorry. Nie ważne już co ma być ja będę zadowolony jeśli to nie będzie kolejna gra od Cenegi - nie żebym coś do nich miał no ale bez przesady. No nic trzeba czekać do przecieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego Morrowinda (i nie tylko) to na stronie CDA można zawsze zrobić ankietę. Wtedy dowiemy się czy ludzie tego chcą czy nie.

No i co z tego? Załóżmy, że w ankiecie ludzie zdecydują się na The Elder Scrolls III: Morrowind, ale powiedz mi, co to da lub zmieni? A co, jeżeli w ankiecie wygra Diablo III?

LOL. Ludzie, zastanówcie się co piszecie...

Wystarczy że Diablo III nie było by w ankiecie, tylko takie gry które mogą naprawdę trafić do CD-Action. Moim zdaniem ankiety by raczej nie wypaliły. Ja wole jak pod sam koniec piszą co będzie ale to ja tak sądze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zapowiada się ciekawie. Dawno już nie było Tipsomaniaka. Z niecierpliwością czekam na ostatnią pełną wersję. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Darksiders bo kupiłem tydzień temu ;)

Ale i tak najbardziej ciekawi minie zawartość magazynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny pewniak może będzie Call of Juarez The Cartel na pewno!

Chyba na pewno byc moze aczkolwiek poniekad mylisz sie jak cholera.

I przestancie, do diabla, gdybolic CO BEDZIE i CO BYSCIE CHCIELI, bo jak wejde w tryb moderminatora, to zrobie wam z tylkow jesien sredniowiecza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jakie spekulacje... dajcie sobie spokój. Ja jestem pewny jednego - główny pełniak będzie dla was wszystkich zaskoczeniem ponieważ jeśli dobrze sie orientuje jest to numer specjalny i wątpię, żeby redakcja wrzuciła byle jaki tytuł jako główną grę. Mnie bardziej interesuje ten dodatek, który ma się pojawić poza tipsomaniakiem, bo póki co mam jeszcze masę gier z poprzednich numerów do przejścia. Tak - maniakalnie przechodzę wszystkie gry dołączone do pisma i polecam to wszystkim tym którzy:

a) narzekają, że gry dołączone do CDA są słabe

b) tym którzy z niecierpliwością czekają na kolejne numery

c) wszystkim spekulującym co bedzie następnym pełniakiem, którego i tak nie uruchomią i nie przejdą w całości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Kiedyś sam pisałeś, że przynajmniej raz w miesiącu do AR pisze jakiś "geniusz" z genialnym pomysłem "Podajcie tytuły jakie możecie dać na coverze a my będziemy głosować które chcemy" i wtedy masz ochotę sięgać po zardzewiałe grabie. Ale skoro ten "pomysł/temat" obsesyjnie wraca w korespondencji (tak jak piractwo, komercja itp.) to co się dziwić, że pojawia się na forum? Ludzie myślą ,że może redakcja w końcu ulegnie i pod gradem nawoływań w końcu zrobi jak chce "lud" smile_prosty.gif. Tak samo było z apelem o nazywanie gatunków gier w stopce, dodatkowych ocenach cząstkowych, obniżeniu ceny czy recenzjach konsolowych. Wtedy ulegliście, więc może teraz też tongue_prosty.gif

A jak to będzie taki moderminator jak w "T:Salvation" to damy mu radę tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Dla zainteresowanych daję skan recki SC: Chaos Theory jak ktoś nie ma tego (dość świeżego :)) CDA 5/2005.

P.S. Ściągasz załącznik? Daj strzałeczkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...