Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Heh ja jeszcze do końca tego numeru nie przeczytałem,a inni już narzekają na nowy nr.

Pewne jest że coś będzie,dopóki nie ujawni sie ostatni przeciek,możecie się bawić w "Zagduj Zgadula a może ci się uda,chyba że cie smg kopnie w uda'' ;) wiem wiem żarty....

Jestem natomiast ciekaw czy Splinter uruchomi mi się na 64 bitowym Windows 7,to naprawdę dobra gierka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by Ghost: "Ostatni przeciek ruszy o 12 albo trochę później. Szykujcie się."

i SKOŃCZCIE już o przeciekach, to temat od KOMENTOWANIA GIER DODANYCH NA COVER, a nie od spekulacji, jęczenia "kiedy przecieki, nie chce mi się zyć, nooo kieedyyy ;(;( nie mogę się doczekać;(". Wpadnie mod i powarnuje, pobanuje, będzie spokój. Na jakiś czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, co g.... wie, a się wymądrza. Zarówno Morrowind, jak Jade Empire były już w cda, więc "raczej" ich już nie dadzą

Za to ty to kolejny który nie czyta postów zanim coś napisze ewentualnie nie czyta ze zrozumieniem. Chciałem dosadnie wyrazić, że Morrowinda nie będzie a Jade Empire chciałbym pomimo, że było. Nie każdy jak ty siedzi pod kioskiem i kupuje CDA miesiąc w miesiąc i pamięta wszystkie płytki co na nich było a czego nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver: Parallel Lines - coś w stylu GTA, otwarty świat, mnóstwo samochodów itp. itd. ale zero w tym klimatu. Miałem jeszcze na starym Xboksie, ale pozbyłem się wraz z nim jakiś roku. Pełniak nie dla mnie - wolę już SR2. Natomiast brat się ucieszy, bo psioczył żeśmy sprzedali tego Drivera.

Do poczytania we wtorek, ahoj! :)

@Ghost - ban na przecieki :( Szkoda, hehe. Zagadka była banalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver: Parallel Lines - dla mnie średnio, pełniakiem numeru pozostaje SC:CT, ale jego już mam (Drivera zresztą też). tyle dobrze, że Tipsomaniak będzie, bo inaczej poważnie zastanowiłbym się nad kupnem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...