Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Mam takie pytanko. Mogę się mylić ale z tego co pamiętam to Chaos był już kiedyś w CD-Action, prawda? I z tąd moje pytanie, czy musieliście jeszcze raz kupować ( czy w jakikolwiek inny sposób to robicie) prawa do opublikowania tej gry w Waszym magazynie czy skoro już raz tą grę dodaliście to już takiego problemu nie ma? Tak w ogóle bardzo dobry pełniak w pierwszy opublikowany raczej nie zagram ale Chaos terrory na pewno. Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przez wielu uważana za najlepszą część cyklu Splinter Cell trafi na krążek?! :D Nie może być, z chęcią sprawdzę jak wyglądały przygody Sama Fishera nim rozmieniono wcześniej zdobytą markę na drobne... i pozostaje zastanowić się co też może być 'ostatnim' pełniakiem =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak wygląda na OK.

Ja nie grałem w Chaos Theory, to będzie w końcu powód by powrócić do roli Sama ^^

Spolszczenie do tego Splinter Cella , to lektor/dubbing czy same napisy? Będzie można wybrać wersję angielską ?

Ja nie bardzo lubię wersje polskie , poza rpg'ami i managerami w których trzeba dużo czytać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda że pełniaki (póki co) nie trafiają w mój gust, no ale w sumie jedyne w co pogrywam z uwielbieniem to RTS i RPG. Ale dla wielbicieli gatunku pełniaki szykują się mocne, zresztą drugi pełniak spokojnie mógłby i na pierwszego "kandydować" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam pasuje w samolociki pogram lubie takie smile_prosty.gif w Toma moze ruszę bo nie lubię tej serii ale może z nudów uruchomię tera tylko 3 pełniak i zawartość pisma biggrin_prosty.gif

PS: Do wszystkich co cały czas gadają o Batmanach, Assasynach, GTA i gier od EA PRZESTAŃCIE w końcu marudzić, życzyć sobie itp itd. EA nie sprzedaje licencji do pism, Rockstar tak samo, może jedynie Assasyn jak z niego wydoją wszystko to może za 6 lat będzie w CDA.

A jeśli wam nie pasuje nikt nie każe wam kupować. Od tego już głowa boli moja i niektórych tutaj i może redakcji też.

To tylko moje zdanie nie chce nikogo obrażać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Mogę się mylić ale z tego co pamiętam to Chaos był już kiedyś w CD-Action, prawda?

Nieprawda.

I z tąd moje pytanie, czy musieliście jeszcze raz kupować ( czy w jakikolwiek inny sposób to robicie) prawa do opublikowania tej gry w Waszym magazynie czy skoro już raz tą grę dodaliście to już takiego problemu nie ma?

Za kazda publikacje sie placi osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopismo plus pełniaki to dobry zestaw. Nie ma co robić sobie nadziei na jakiś super główny pełniak, tylko brać to co będzie. W końcu darowanemu koniowi nie zagłąda się w zęby. Co do gadżetu, to nie wydaje mi się, by było to etui na płyty. Koszt produkcji czegoś takiego by był zbyt wysoki, by pchać to do numeru razem z tipsomaniakiem. To będzie raczej jakaś naklejka albo tekturowy kalendarzyk wraz z planem lekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...