Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Dwa beznadziejne pełniaki , jeden bardzo dobry - Splinter Cell - ale kupiłem go za 10 złotych trzy lata temu ... Driver - zainstaluję , ale nie spodziewam się że gra ze średnią 60% mnie wciągnie jak GTA SA czy VC , które starczają na kilkanaście dni rozgrywki . Trzeci pełniak - dobra tematyka , kiepskie wykonanie , więc ...

Nawet do poczytania nie będzie ciekawych materiałów , bo ostatnio zero premier znaczących tytułów , ostatnia nadzieja w publicystyce . No i Tipsomaniaku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lipa. Starsze gry lądują w CDA. Chyba skończył się czas dobrobytu w CDA. Spróbuje, zagram, ale na sensację nie liczę. Pewnie ten Driver jest gorszy od GTA:SA, ale pożyjemy zobaczymy. No nic, dobrze, że tipsomaniak jest...

Ja myślę, że tu chyba nie tyle chodzi o "koniec czasu dobrobytu w CDA", co MOŻE raczej o fakt, że konkurencja dla CD-Action w postaci Playa praktycznie przestała istnieć, na rynku wytrwał już tylko, oprócz CDA, "Komputer Świat Gry", ale to tak naprawdę żadna konkurencja - w dodatku też ma chyba pewne problemy ostatnio.... A gdy brak konkurencji, to i starać się mniej chce człowiekowi, stąd moim zdaniem w ostatnich numerach (8/2012 i 9/2012) dwie słabe gry jako główne pełniaki (ale to tylko moje prywatne zdanie i spodziewam się gromów od Smugglera, że się nie znam na tym biznesie i żebym nie plótł głupot - na pewno tak powie, ale ja mam prawo do własnej opinii) - ocena tego Drivera na Gry-Online 7.0 nie świadczy zbyt dobrze o jakości tej gry, a w CDA też dostał niską notę, podobnie jak ten katastrofalny Afterfall sprzed miesiąca...

Ciekawe, że ten główny pełniak drugi raz pod rząd okazuje się najsłabszym w zestawieniu.

Może czas zmienić hierarchię dodawanych pełniaków i od razu uprzedzać co miesiąc w trakcie przecieków, że np. najlepszą z odgadywanych gier (chodzi mi tu o ocenę z CDA i średnią ocen z portali branżowych A NIE O SUBIEKTYWNE ODCZUCIE GRACZA) jest ta środkowa albo ta pierwsza?

Oczywiście numer kupię jak co miesiąc, ale z gier może tylko tą samolotówkę sprawdzę - SC: CHT daaawno kupione i ukończone kilka razy (uwielbiam ją, najlepsza cześć z trzech pierwszych), Driver to crap bez wątpienia, co widać po ocenach - a takie gry mnie nie interesują.

Cóż, jeżeli chodzi o pełniaki, teraz jest niestety wyraźna zadyszka CD-Action, ale jako wierny czytelnik liczę, że będzie już tylko lepiej z każdym miesiącem! wink_prosty2.gif

Może i coś jest w Twojej wypowiedzi, ale spójrz na to też z drugiej strony. Ostatnie 12 miesięcy to naprawdę kilka niezłych pełniaków i głośnych tytułów. Jak dadzą raz megahit pokroju ME to niestety później trzeba to odpokutować, a do tego ten rok dla nich ciut cięższy, pal sześć kryzys, ale oprócz urodzin, był jeszcze nr 200, więc kasiorki na pełniaki poszło dość dużo. Redakcja pisała zresztą nieraz, że nie ma szytwnej kasy na pełniaki na dany nr i jak raz wydadzą więcej to następnym razem mniej i stąd się bierze że raz mamy ME, a raz Afterfall. Zresztą sporej grupie czytelników napewno co najmniej 1 pełniak się spodoba. A po za tym za 4 tygodnie kolejne przecieki i kolejne gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tyle chodzi o "koniec czasu dobrobytu w CDA", co MOŻE raczej o fakt, że konkurencja dla CD-Action w postaci Playa praktycznie przestała istnieć

No tak, dawali tak wypasione pelniaki ostatnimi laty, ze teraz, gdy juz ich nie ma, mozemy se odpuscic. [Facepalm].

Cóż, jeżeli chodzi o pełniaki, teraz jest niestety wyraźna zadyszka CD-Action, ale jako wierny czytelnik liczę, że będzie już tylko lepiej z każdym miesiącem! wink_prosty2.gif

To sie daje, co sie ma, prosze pana.

Redakcja pisała zresztą nieraz, że nie ma szytwnej kasy na pełniaki na dany nr i jak raz wydadzą więcej to następnym razem mniej

...Ze co?

Poza tym kasa to nie wszystko - mozesz miec miliard $ na bezludnej wyspie i co ci z tego?

Musi byc jeszcze ktos, kto chce cos sprzedac i takie tam, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bardzo chce, to niech buli kasę za licencję ;p Albo pójdzie do sklepu i kupi tego Crysisa zamiast czekać 5 lat i tyle...A nie marudzicie, że pełniak nie taki itp. Sami sobie prowadźcie negocjacje pokroju "Assassin's Creed 3 za zyla i za miech do miesięcznika o nakładzie 100 tys. egzemplarzy

smile_prosty.gif"

A i to, że raz trafi się "złotko" typu ME, a potem g..eee..kupa, to nie znaczy, że nie mają kasy - to jest zależne głównie od wynegocjowanego terminu "wrzucenia gry na cover".

Pełniaki w tym miesiącu są zacne, choć nie ukrywam, że zagram pewnie tylko w Drivera. ME najlepszym pełniakiem ^^? Co za bzdury, Dark Messiah of M&M lepsze :)

Edit: poczytajcie blog Ghosta, a sporo się dowiecie o dodawaniu pełniaków do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstaluję wszystkie pełniaki, choćby z ciekawości (w żadną z tych gier nie grałem). Cały numer jak najbardziej na plus - fajne gry na coverze, tipsomaniak, Brick-force, e-booki, no i jeszcze ten tajemniczy gadżet. Czekam niecierpliwie. Mam tylko pytanie dla tych, co grali w Chaos Theory. Czy gra może wciągnąć kogoś, kto nigdy nie grał w żadną skradankę? Bo tak wysoka ocena w CDA mnie bardzo zachęciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daweNWN

Gratulacje z odgadnięcia przecieku. A Ghostowi odpisz po prostu, że "wielkie umysły myślą podobnie" :P.

Dobrze SMG pisał wczoraj, że wielu się zawiedzie 3 pełniakiem - i tak właśnie jest. I znowu Qn'ik wystawia mu 6+ i pisze: "Trudno nie mówić o wstydzie, gdy widzi się dziś Parallel Lines.(...) Przemknie przez nasze dyski z prędkością około 100 mil/h. A gdy zniknie za zakrętem, niewielu go będzie pamiętać." Rzeczywiście SC jest najlepszym pełniakiem, co z tego, że starszy od Drivera o 2 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak dla mnie ok, jak i samo pismo, na pewno kupię smile_prosty.gif. W Drivera z chęcią pogram, Splinter Celle zawsze miały u mnie powodzenie, HoE sprawdzę z samej ciekawości. Może się też skusze na Brick Force, bo skoro już jest na płycie to nie wypadałoby nie sprawdzić. Do tego mój ulubiony tipsomaniak smile_prosty.gif. Ciekawe tylko co będzie tym gadżetem.

Smuggler, a czy będzie jakaś możliwość że w ciągu roku w którymś numerze CDA pojawił się Bioshock albo Oblivion?

<facepalm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Over Europe - prawdopodobnie sprawdzę. Chaos Theory co prawda juz mam lecz jeszcze w to nie gralem. Drivera również mam gra słabiutka ;/

Smuggler, a czy będzie jakaś możliwość że w ciągu roku w którymś numerze CDA pojawił się Bioshock albo Oblivion?

Ale macie problemy. Chcesz zagrac w te gry to idz do sklepu i je kup. Obie napewno są już w jakiś tańszych kolekcjach po 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pełniaki są ok i na pewno numer kupię, jestem ciekaw jak wypada ten Driver, czy nie jest przypadkiem kaszanką.

Ja zawsze pismo kupuję dla gier, by oszczędzić kasę na inne wersje, bo poczytać za 15zł to nie bardzo pasuje. Ostatnio 2-3 numery omijałem bo pełniaki nie pasowały, teraz zakupiłem obecny numer i zakupię następny . Czekam na pełną zapowiedź pisma :)

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver jest fajny - grałem kiedyś. Może graficznie się już trochę zestarzał ale daje dużo frajdy i zawiera kilka fajnych pomysłów w tym jeden związany ściśle z fabułą - Troche to w Mafii 2 później zostało powtórzone wg mnie.

Pobyt w więzieniu i wyjście po latach gdzie świat już się zmienił :) Tutaj mija ładny szmat czasu. W Mafii 2 było mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ta gra ma coś z Mafii, to chętnie ją wypróbuję smile_prosty.gif

@Bazyliszek - zamiast pod każdym skanem pisać "jeśli pobierasz załącznik daj zieloną strzałeczkę", lepiej wstaw to sobie w tytule lub w sygnie.Mniej zużywania klawiatury ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, podany przez Qn'ika opis fabuły mi się podoba. Ale nic nie napisał o tym czy możemy samodzielnie kupować domy z garażami czy nie! Jak ktoś grał niech mi odpowie. A tu macie całą reckę z CDA 8/07.

P.S. Ściągasz załącznik, daj strzałeczkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To nie ja wpadłem na pomysł z tą reputacją na Forum Actionum. Ale jak już jest, to bym chciał mieć status "Anioła Stróża" za 1000 pkt. :P:D:). Musiałem się odbijać od dna po tym jak hejterzy w temacie o Euro 2012 mnie zjechali, za to, że byłem ciągle przeciw Niemcom.

I sam Smuggler pisałeś w tamtym GW "Udowadnia, że GTA miało dobrą grafikę" czyli, że Driver miał ją słabą. A czy dalej podoba ci się starosłowiańskie imię Lizol? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...