Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Nie, to nie bedzie plakat - za 1 zl dodatkowo nie oczekujcie cudow.

Hmm... za 1 zł dodatkowo. Podwyżka jednorazowa czy stała Smuggler?

140 stronic ksiazki za darmo sie nie robi... Gdyby to byla stala podwyzka, tobym powiedzial,

Ale kiedy byś powiedział? Przy oficjalnej zapowiedzi pisma? A po zatym wszyscy dobrze wiemy, że koszt druku pisma to aż tyle kasy nie jest (i tak pismo miało kiedyś większą objętość i mniejszą cenę). Co do drugiego pełniaka gratuluje pomysłu i czekam na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kiedyś cda za 2 dychy chodziło i to bez dwóch DVD, a po drugie może i wydrukowanie książeczki i pisma nie kosztuje aż 17 złotych, ale weź pod uwagę, że jeżeli tej złotówki dodatkowej nie ma to zysk z każdego egzemparza spada. Przecież potem też trzeba z czegoś pełniaki zdobyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kiedyś cda za 2 dychy chodziło i to bez dwóch DVD, a po drugie może i wydrukowanie książeczki i pisma nie kosztuje aż 17 złotych, ale weź pod uwagę, że jeżeli tej złotówki dodatkowej nie ma to zysk z każdego egzemparza spada. Przecież potem też trzeba z czegoś pełniaki zdobyć...

Fakt zarobić trzeba na wszystkim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, pewnie jutro się wyjaśni co będzie "tym pierwszym" ale raczej nadziejowcy od Wiedźminów, Bioshocków, Assasynów będą zawiedzeni. Nie pamiętam, żeby przewidywania "tych którzy mają nadzieję" się kiedykolwiek sprawdziły.

Beda plakac i szlochac jutro,

A po zatym wszyscy dobrze wiemy, że koszt druku pisma to aż tyle kasy nie jest (i tak pismo miało kiedyś większą objętość i mniejszą cenę).

A mozesz po polsku to napisac, zebym mogl pojac co chciales przekazac? Ale jesli uwazasz, ze taka ksiazeczke da sie wydrukowac sporo taniej, to zapraszamy do wspolpracy.

Przy okazji - kiedy pismo mialo wieksza objetosc i mniejsza cene (uwzgledniajac, ze za drugi DVD 1 zl sie nalezy)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Heroes Over Europe nie miałem okazji zagrać , więc chętnie sprawdzę. Brick-Force ciekawie to wygląda więc też pewnie poświęce temu chwilę cennego czasu. Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory Grę mam lecz jeszcze nie miałem okazji jej przejść.

Widzę że nic się w kwestii narzekania nie zmieniło, nadal pełno komentarzy typu ja chcę to, a ja tamto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Splinter Cell zadziała na Win 7 64-bitowym? Moja premierówka nie uruchamia się ze względu na StarForce'a.

Ghost testowal i dziala.

Fakt zarobić trzeba na wszystkim

Zdumiewajace, prawda? Przeciez gry/pisma powinno sie robic dla przyjemnosci graczy, a nie dla jakiegos komercyjnego zysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworząc cokolwiek istnieje taka zasada że nie da się wszystkich zadowolić... jeśli komuś nie pasuje dvd czy cena, to po co kupować? przecież to jest jest obowiązek prawny. chcesz to kupujesz, nie chcesz nie kupujesz i basta! tyle w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory ? o niezły pełniak ale go kupiłem i płytka mi się porysowała więc przyda się, ciekawe co to za ostatni pełniak i ta niespodzianka ale za pewnie ostatni pełniak przebije wszystkie gry, już nie mogę doczekać się ostatniego pełniaka, ale na bank kupię ten numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dla mnie nie po kolei najpierw dali Double Agenta teraz Chaos Theory [to już trzeba było się z Cenegą dogadać i od razu cały pakiet Splinter Cell Trylogia (PKK) wydać a nie się rozdrabniać]. Już druga gra od Cenegi i to jeszcze z PKK (jeszcze trochę i moi znajomi będą bali się mi gry kupować - Bo nie daj Boże już z CD Action miał :).

Proponuję 3 pełniak od konkurencji np z Techlandu albo CD Projekt. Co jak co ale na Wieśka bym się nie napalał :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...