Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Nie oczekiwałem nie wiadomo jakich cudów ale Driver Parrarel Lines ? Coś widzę że płytkę do napędu wsadzę tylko dla SC:CT bo ani Heroes ani Driver mnie nie zainteresują. Może demka, może dodatek jeszcze uratuje ten numer ale pełniaki moim zdaniem (!) już nie. Numer kupię tu głównie do poczytania i dla gadżetu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lipa. Starsze gry lądują w CDA. Chyba skończył się czas dobrobytu w CDA. Spróbuje, zagram, ale na sensację nie liczę. Pewnie ten Driver jest gorszy od GTA:SA, ale pożyjemy zobaczymy. No nic, dobrze, że tipsomaniak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się z heroes over europe, z splinter cell troche mniej ponieważ mam tę gre tylko zę po angielsku

,natomiast z Driver: Parallel Lines wogóle się nie ciesze ponieważ nie lubię wyścigówek.

Według mnie cd-action daje coraz gorsze pełniaki ,ale co tam i tak kupię smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując - Jest Fajnie Po Odgadnięciu Ostatniego Pelniaka . Jest Również Tipsomaniak !!!!.Czekam Jeszcze na tą dodatkową niespodziankę i na dema jakie będą trollface.gif . Wszytko Wyjaśni Się Jutro !!

Ucieszyłem się z heroes over europe, z splinter cell troche mniej ponieważ mam tę gre tylko zę po angielsku

,natomiast z Driver: Parallel Lines wogóle się nie ciesze ponieważ nie lubię wyścigówek.

Według mnie cd-action daje coraz gorsze pełniaki ,ale co tam i tak kupię smile_prosty2.gif

Użytkowniku ernest009 Driver: San Francisco To Nie Jest Tylko Strzelanka :)

Podsumowując - Jest Fajnie Po Odgadnięciu Ostatniego Pelniaka . Jest Również Tipsomaniak !!!!.Czekam Jeszcze na tą dodatkową niespodziankę i na dema jakie będą trollface.gif . Wszytko Wyjaśni Się Jutro !!

Ucieszyłem się z heroes over europe, z splinter cell troche mniej ponieważ mam tę gre tylko zę po angielsku

,natomiast z Driver: Parallel Lines wogóle się nie ciesze ponieważ nie lubię wyścigówek.

Według mnie cd-action daje coraz gorsze pełniaki ,ale co tam i tak kupię smile_prosty2.gif

Użytkowniku ernest009 Driver: San Francisco To Nie Jest Tylko Strzelanka smile_prosty.gif

Przepraszam Driver: Parallel Lines ;P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier od ubi... No to może w niedalekiej przyszłości będzie AC1 :cheesy:(pomażyć można), nie gadajcie na te pełniaki, ja się cieszę bo wymagania nie są wielkie to se zagram, a jak dają same nowośći to wszystko chodzić nie chce, eh... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyliście do pieca. Bardzo udany zestaw, grałem w dwa pierwsze pełniaki i przyznam, że obie gry są materiałem na coverkowy hit. W 'najgorszą' nie grałem, ale tym lepiej, bo zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O Pełniaki bardzo dobre. W każdego z nich pogram. Afterfall ze zeszłego numeru bardzo mi się spodobał choć miał słabą ocene w cda. Driver mnie zaciekawił, bo gram sobie w gta:sa i to będzie taka odskocznia. Tipsomaniak, czyli kolejny plus. Aż mnie rozpiera ciekawość o czym będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Action to przede wszystkim świetne pismo, nie marudzcie tyle ludzie... A gry dodawane do pisma i tak są najlepsze w Polsce, zawsze trzymają dobry poziom jak na czasomismo za 16zł.

Uwielbiam te komentarze "Oj słabe pełniaki, zastanowie sie nad zakupem" biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż niestety nic z gatunków jakie lubię, ale napewno dam szanse wszystkim pełniakom. Akurat Heroes over Europe może przypomni mi stare czasy z amigi, kiedy zagrywałem się w gierkę będącą symulatorem samolotu bojowego w czasach wojny (eh piękne czasy), SC raczej mi nie podejdzie, ot strzelanek i gier związanych z łażeniem z giwerą w łapie totalnie nie trawię i do mnie nie przemawiają (najdłużej w grę z giwerą w ręce grałem w BiA, ale było to może łącznie z 5h w ciągu 3 dni), a Driver, hmmm... może zaskoczyć, czasem w takie gry wymagające sprawności manualnej zamiast notorycznego myślenia gra się przyjemnie biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-letni średniak jako główny pełniak,bardzo słabo. Co najzabawniejsze dzisiejszy numer CD-Action sponsorował Ubisoft brawa.gifbrawa.gif

Jakby sponsorowal, to bysmy sie bardzo ucieszyli, bo mielibysmy te gry za darmo. A tu niestety, trza bylo sporo kasiory wylozyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lipa. Starsze gry lądują w CDA. Chyba skończył się czas dobrobytu w CDA. Spróbuje, zagram, ale na sensację nie liczę. Pewnie ten Driver jest gorszy od GTA:SA, ale pożyjemy zobaczymy. No nic, dobrze, że tipsomaniak jest...

Ja myślę, że tu chyba nie tyle chodzi o "koniec czasu dobrobytu w CDA", co MOŻE raczej o fakt, że konkurencja dla CD-Action w postaci Playa praktycznie przestała istnieć, na rynku wytrwał już tylko, oprócz CDA, "Komputer Świat Gry", ale to tak naprawdę żadna konkurencja - w dodatku też ma chyba pewne problemy ostatnio.... A gdy brak konkurencji, to i starać się mniej chce człowiekowi, stąd moim zdaniem w ostatnich numerach (8/2012 i 9/2012) dwie słabe gry jako główne pełniaki (ale to tylko moje prywatne zdanie i spodziewam się gromów od Smugglera, że się nie znam na tym biznesie i żebym nie plótł głupot - na pewno tak powie, ale ja mam prawo do własnej opinii) - ocena tego Drivera na Gry-Online 7.0 nie świadczy zbyt dobrze o jakości tej gry, a w CDA też dostał niską notę, podobnie jak ten katastrofalny Afterfall sprzed miesiąca...

Ciekawe, że ten główny pełniak drugi raz pod rząd okazuje się najsłabszym w zestawieniu.

Może czas zmienić hierarchię dodawanych pełniaków i od razu uprzedzać co miesiąc w trakcie przecieków, że np. najlepszą z odgadywanych gier (chodzi mi tu o ocenę z CDA i średnią ocen z portali branżowych A NIE O SUBIEKTYWNE ODCZUCIE GRACZA) jest ta środkowa albo ta pierwsza?

Oczywiście numer kupię jak co miesiąc, ale z gier może tylko tą samolotówkę sprawdzę - SC: CHT daaawno kupione i ukończone kilka razy (uwielbiam ją, najlepsza cześć z trzech pierwszych), Driver to crap bez wątpienia, co widać po ocenach - a takie gry mnie nie interesują.

Cóż, jeżeli chodzi o pełniaki, teraz jest niestety wyraźna zadyszka CD-Action, ale jako wierny czytelnik liczę, że będzie już tylko lepiej z każdym miesiącem! wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamienił kolejność fulli nr. 1 i 2. Wtedy by wyszło, że:

1.pełniak jest z 2005,

2 z 2007,

a 3 z 2009.

Ale dla mnie najważniejsze jest pismo i nawet Test Drive Unlimited na płycie (jak ja bym się cieszył z tej gry na płycie...) tego nie zmieni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...