Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Driver to słaba gra, wychodzi na to że SC zajmuje pierwsze miejsce tego numeru. Co do Playa to częściej czyścili magazyny z miernych pozycji typu tycoon niż dali coś dobrego. Nieraz mieli mocne uderzenie (Gothic 3, Fahrenheit), ale rzadko kiedy. Poza tym gry o których niektórzy tutaj piszą chodzą w tanich seriach po góra 30 zł, a to nie jest chyba aż tak wiele żebyście musieli zdawać się na to co będzie w CDA. Chociaż rozumię że gdy kupuję się pismo fajnie jest trafić jakąś grę dla siebie. Pełniaki jak dla mnie słabe mam chociaż skromną nadzieję że będzie coś o Thief 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drivera już mam. Przeszedłem. Był spoko, ale bez szału.

Heroes Over Europe, może kiedyś sprawdzę... Czyli szanse niemal zerowe...

Splinter Cell... Hmmm. Chciałem sobie sprawić trylogię z PKK od Cenegi, ale jedną część wy mi dajecie. ;) Prawie na pewno pogram.

Brick Force?? Pewnie sprawdzę.

Ogólnie numer dla mnie w miarę na +. Bez szału, ale wolę jednego w miarę sensownego pełniaka, którego nie mam (Splinter Cell), od przeciętnych 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł (który postulowałem, tak się składa he he) - lepiej po stokroć dac takiego Drivera z 2004 bodajże , który jest dobrą gra , ba imo lepszą o wiele niz pomylony najnowszy Driver z PS3 /360, niż jakiś nowszy tytuł ,powiedzmy z roku 2009 /10 ale będący stratą cennego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sam Smuggler pisałeś w tamtym GW "Udowadnia, że GTA miało dobrą grafikę" czyli, że Driver miał ją słabą.

Nawet dobra grafa do dzis by sie zestarzala. :)

A czy dalej podoba ci się starosłowiańskie imię Lizol? tongue_prosty.gif

Mnie nie ale dziewczynom owszem,

Czasami myślę że większość kupuje cda i tylko płytki obczaja a magazyu nawet nie otwiera.

tak właśnie jest..

Pan prorok, czy tez ma dostep do wynikow badan?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to wystarczy, że niezadowoleni zamienią sobie Splinter Cella z Driverem miejscami i powinni być zadowoleni :D Tak czy inaczej, jak dla mnie cały zestaw jest na bardzo, ale to bardzo sensownym poziomie, za które bez problemu można wydać 16zł a jak jeszcze dorzuci się do tego papierową zawartość magazynu to pewnie jak co miesiąc kupię kolejny numer. Do pełni szczęścia to starczyło by zbanowanie 'życzeniowców' ("a dajcie Fallouta, a dajcie Obliviona, mam nadzieję na to i na to"), ale i tak jest dobrze ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak wiele osób się tu wypowiada, że najważniejsze dla nich są pełniaki. Sam nigdy nie wkładam płyt do napędów, jednak są osoby które tak robią, a pismo wrzucają do półki. To smutne, ale prawdziwe. Choć nie twierdzę, że robi tak większość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wczoraj składałem gratulacje z powodu Splinter Cella. Dzisiaj powiem:,, Ludzie dlaczego płaczecie? Czy ktokolwiek się spodziewał czegoś większego? Mi się już robi niedobrze jak widzę te komentarze typu{ a ja chcę Assassin's Creed itp.}. Pomarzyć można, ale bez przesady. Następnym razem zanim coś napiszecie pomyślcie.''

PS: Kto się zgadza z moją wypowiedzią, niech kliknie zieloną strzałkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem. zagram. ale rozczarowanie jest.

Nie dziwię się, że rozczarowanie jest, gdy cały czas chcecie jakieś cuda na kiju typu Assassiny, czy Crysisy... Trochę powagi, panowie smile_prosty.gif

Cuda na kiju? To mają być cuda kiju? Chłopie, jak od lat czekam na UFO Enemy Unknown od CDA (szczegół, że jest na Steam ;) ) a Ty mi tu z jakimiś Assassinami wyskakujesz ;p

A tak na serio, to bez względu na zawartość krążka standardowo nowy numerek będzie zakupiony :) Doprawdy ze świeczką szukać drugiego tak wydanego miesięcznika w takiej cenie (i to bez względu na branżę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niezłego smaczka mi narobiliście :) Driver ParalleI Lines niezła gierka chodź grafika trochę kiepska ale za pewni mi masę godzin zabawy :) cieszyłbym się bardziej ja by dali Driver San Francisco ale mniejsza z tym fajnie że chociaż dali jakiegoś drivera więc wszystkie pełniaki już znane to na bank kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Infiniti Dość niezrozumiale napisałeś i nie wiadomo o co Ci chodzi? W tym miesiącu są Heroes over Europe, SC: Chaos Theory i Driver Parallel Lines - finito. Następne przecieki dopiero za miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej przygodówki w tym miesiącu nie będzie? Szkoda - ja kupuję CDA dla przygodówek smile_prosty.gif

Przygodówki potencjalnie dobre się po prostu skończyły.

Coś by się jeszcze z pewnością znalazło - chociażby "The Whispered World", "Gemini Rue", "Runaway 3: A Twist of Fate", "Black Mirror 2-3".

(...) gry fajne a jutro pokarzą okładke i co będzie w środku.

Za co mieliby pokarać okładkę? wink_prosty.gif

(...) Ludzie dlaczego płaczecie? Czy ktokolwiek się spodziewał czegoś większego? (...)

Wystarczy poczytać komentarze w tym temacie (oraz w każdym innym dotyczącym pełnych wersji), żeby się przekonać, że sporo osób każdego miesiąca spodziewa się czegoś większego - ale to już ich problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej przygodówki w tym miesiącu nie będzie? Szkoda - ja kupuję CDA dla przygodówek smile_prosty.gif

Przygodówki potencjalnie dobre się po prostu skończyły.

Coś by się jeszcze z pewnością znalazło - chociażby "The Whispered World", "Gemini Rue", "Runaway 3: A Twist of Fate", "Black Mirror 2-3".

(...) gry fajne a jutro pokarzą okładke i co będzie w środku.

Za co mieliby pokarać okładkę? wink_prosty.gif

(...) Ludzie dlaczego płaczecie? Czy ktokolwiek się spodziewał czegoś większego? (...)

Wystarczy poczytać komentarze w tym temacie (oraz w każdym innym dotyczącym pełnych wersji), żeby się przekonać, że sporo osób każdego miesiąca spodziewa się czegoś większego - ale to już ich problem.

Chwila chwila cwaniaczku nie wykorzystuj pojedynczych zdań z moich komentarzy bo to nie oddaje prawdziwej treści mojego posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie wiem o jakieś podwyżce?

Zatem już wiesz smile_prosty.gif.

EDIT: Za co ten minus? Nie moja wina, że ktoś przeoczył zamieszczone przez Ghosta (jak również Smugglera) info, w którym była mowa o podwyżce ceny pisma. Jakby na to nie patrzeć, moniek130 dowiedział się o podwyżce z posta zamieszczonego przez Arturzyna12. Dodając swój komentarz, stwierdziłem oczywisty fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...