Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

@UP

No nie wiesz tongue_prosty.gif. Ze wzg na Tipsomaniaka ten numer jest droższy o złotówkę.

@redspider: Żadnej przygodówki w tym miesiącu nie będzie? Szkoda - ja kupuję CDA dla przygodówek smile_prosty.gif

A więc to ty! tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Spoko, ja niestety coś czuję, że za miesiąc (4 tyg.) przygodówki Strike's Back smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila cwaniaczku nie wykorzystuj pojedynczych zdań z moich komentarzy bo to nie oddaje prawdziwej treści mojego posta

Nie odbieraj mojej wcześniejszej wypowiedzi, jako przejawu cwaniactwa. Z racji tego, że najczęściej w swoich postach odnoszę się do kilku komentarzy, skracam cytaty, pozostawiając te fragmenty wypowiedzi innych userów, do których się odnoszę. Mogę oczywiście przytaczać całość, ale wówczas cytaty zajmowałyby większą część mojego posta, tworząc mało fajne "piramidki". Nie chcę niepotrzebnie wydłużać posta i czynić go nieczytelnym. Jeśli jednak chcesz, zacytuję całość twojej wypowiedzi:

No cóż... wczoraj składałem gratulacje z powodu Splinter Cella. Dzisiaj powiem:,, Ludzie dlaczego płaczecie? Czy ktokolwiek się spodziewał czegoś większego? Mi się już robi niedobrze jak widzę te komentarze typu{ a ja chcę Assassin's Creed itp.}. Pomarzyć można, ale bez przesady. Następnym razem zanim coś napiszecie pomyślcie.''

PS: Kto się zgadza z moją wypowiedzią, niech kliknie zieloną strzałkę.

I raz jeszcze odpowiadam na postawione przez ciebie pytanie: Jestem pewien, że sporo osób spodziewało się czegoś większego. Zarówno w tym miesiącu, jak i w poprzednim i jeszcze wcześniej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak wiele osób się tu wypowiada, że najważniejsze dla nich są pełniaki. Sam nigdy nie wkładam płyt do napędów, jednak są osoby które tak robią, a pismo wrzucają do półki. To smutne, ale prawdziwe. Choć nie twierdzę, że robi tak większość.

ja tez nie ale hej - tu akurat nie wiem czemu się dziwisz bo to temat o PEŁNIAKACH dołączonych do CDA

O czym mają TU pisać, o layoucie nowego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak wiele osób się tu wypowiada, że najważniejsze dla nich są pełniaki. Sam nigdy nie wkładam płyt do napędów, jednak są osoby które tak robią, a pismo wrzucają do półki. To smutne, ale prawdziwe. Choć nie twierdzę, że robi tak większość.

Pełniaki zawsze były, są i będą główną siłą napędową sprzedaży czasopism pokroju CDA. Nic nie poradzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki trzymają poziom, ale nie dla mnie.

Co do tej "tajemniczej zawartości" to mam własne "podejrzenie". Chodzi mi tu o edycję rozszerzoną Afterfall InSanity. Na facebooku gry przeczytałem:

CDAction tez otrzymal Patcha wiec zapewnie niedlugo go opublikuja

Być może się mylę, ale to takie moje podejrzenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnego Drivera nie grałem,przyznam jestem zaskoczony bo myślałem o przygodówce a tu proszę niespodzianka :)

Ogólnie numer zapowiada się ciekawie,cover jest nawet nawet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość zdziwiony pełniakami. Ani na plus ani na minus, ocenę wystawię po odpaleniu każdego tytułu. Szczerze przyznam, że w SC nie grałem, co wkrótce nadrobię. Ciekawie może się zapowiadać także Driver. Z chęcią sprawdzę, czy faktycznie czuć klimat podobny do tego z Mafii. HoE także mnie ciekawi. Z moimi mizernymi umiejętnościami lotniczymi zapewne spędzę dużo czasu przy nim, jeżeli tytuł ten okaże się tego wart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...