Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

@UP

Dokładnie. Była jedynka SC a potem czwórka, teraz będzie trójka. Dwójki nie było.

@janiczek2012

Alone in the Dark 3 było w CDA 11/98 a część 4 w CDA 4/2007.

I ja mam taką dziwną myśl, że może ostatnim pełniakiem będzie gra Olimpijska - może Pekin 2008. Jest okazja i taka gra akurat by się wpasowała. Zobaczymy jutro.

@DOWN: KRONIKI RIDDICKA TEŻ JUŻ BYŁY W CDA! Weźcie sprawdźcie temat "Spis pełnych wersji w CDA".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Just Cuse 2 albo Kroniki Riddicka raczej nie ma co liczyć

Jeśli JC2 jest takim samym crapem, jak 1, to lepiej niech go nie będzie ;)

A na Riddicka właśnie jest co liczyć, jedynka była, a dwójka już od dawna jest w tanich seriach za 2 dychy, więc czemu nie miałoby jej być w cda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie a nawet bardzo. W SC:CT nie grałem więc z chęcią wypróbuję. Ciekawi mnie ten drugi gadżecik ;D

No i ludzie przestańcie z tym koncertem życzeń... Przecież wszyscy wiedzą, że właśnie dostaliśmy głównego pełniaka ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter cell-postaraliście się,ale większość już ją ma.

O to chodzi. Gra znana więc 99,9% ludzi już w nią grało i ma w domu. Radochy z miłego zaskoczenia raczej nie będzie, chociaż tytuł jest mocny. "Samolotówka" , jak kupiłem komputer dawno temu to pogrywałem w tego typu gry od City Interactive, teraz to raczej młodsi się z niej ucieszą albo i nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym pełniakiem będzie Amnesia, Arcania, albo polski Sniper Ghost Warrior.

Arcania to syf, Amnesia to przygodówka (przynajmniej tak słyszałem, jeśli to prawda to nie jest warta mojej uwagi, nawet jeśli to survival horror) ale ten Sniper to niezły pomysł chociaż wątpliwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol4

Czy ty jesteś tym samym Karolem co pisał kiedyś do AR niestworzone rzeczy? Bo wypowiadasz się w podobnym stylu :P

W starych dobrych czasach gdy AR liczyło 4 duże strony a polski Internet był mały, rzadki i drogi :P:D CDA dało jedną jedyną grę Rockstara na coverze. Zaprawdę powiadam wam była to świetna GTA 1 w którym były 3 wielkie miasta i człowiek potrafił grać w to godzinami. A był to ów pamiętny sierpień roku onego 2001 :P:D. Ale z czasem wielcy herosi redakcji poodchodzili na emeryturę lub zestarzeli się. A molochy takie jak Rockstar, Blizzard czy id Software nie, gdyż są prawie nieśmiertelni. I zabrakło dzielnych bohaterów którzy wyrywali dla nas z ich łap takie skarby jak Quake 2 czy Warcraft 2 i rozdawali je pośród prostego ludu. Dziś już niestety nikt tego nie pamięta i dawna, miniona chwała ginie w pomrokach ludzkiej niepamięci :):P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czytając komentarze że może dodadzą gta iv lub Just Cause 2 to ręce opadają ;p przecież nigdy nie dadzą gry z Grand theft Auto nawet San Andreas nie dali a mówiąc o Just Cause 2 to nawet chyba Just Cause nie dali więc co tu mowa o Just Cause 2

Just Cause było, patrz nr. 05/2010.

Pełniakiem też mógłby być Alone In The Dark lub Crysis,ale pomarzyć można

Obie gry już dali.

We Włoszechtrollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym pełniakiem będzie Amnesia, Arcania, albo polski Sniper Ghost Warrior.

I może jeszcze frytki do tego? pokerglass.png

Amnesia, bo jakiś czas temu można ją było nabyć za 10 złotych w Biedronce.

Arcania, bo sprzedała się słabo i ma już te dwa lata.

Sniper Ghost Warrior - bo to gra polska, miała niewielki budżet i już dawno na siebie zarobiła.

Poza tym ze strony CI byłoby to dobre posunięcie marketingowe - gracze niezainteresowani nadchodzącą dwójką mogliby się przekonać do zakupu ograwszy jedynkę. smile_prosty2.gif

A i Risena mogliby dać jako główny pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czytając komentarze że może dodadzą gta iv lub Just Cause 2 to ręce opadają ;p przecież nigdy nie dadzą gry z Grand theft Auto nawet San Andreas nie dali a mówiąc o Just Cause 2 to nawet chyba Just Cause nie dali więc co tu mowa o Just Cause 2

http://www.gry-online.pl/Galeria/Konkursy/525601390.gif

Gta i gta 3 dali do cda dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę, nie wiedziałem :) to fajnie by było jak by dali Just Cause 2 :) bardzo podobna gierka do GTA i bardzo wielkie mapy do zwiedzania ale nikt nie wie co to za ostatni pełniak o tą niespodziankę już nie muszę pytać bo na bank dadzą jakieś naklejki lub plan lekcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...