Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Morrowinda w empiku nie ma, Morrowinda już NIGDZIE nie ma. Pisałem nawet maile do wydawcy. Ten produkt jest już zupełnie niedostępny, w żadnej edycji jako nówka. Dlatego napisałem to co napisałem - jako propozycję, a nie projekcję oczekiwań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowinda w empiku nie ma, Morrowinda już NIGDZIE nie ma. Pisałem nawet maile do wydawcy. Ten produkt jest już zupełnie niedostępny, w żadnej edycji jako nówka. Dlatego napisałem to co napisałem - jako propozycję, a nie projekcję oczekiwań.

TES III: Morrowind GoTY (z dodatkami - jak kto woli Złota Edycja) był w Click!'u. Więc w CDA i tak by go nie było...

A co do Risena. Pamięta ktoś jakąś grę, która była w rodzimym czasopiśmie od Deep Silver (wydawcy światowego dzieła Piranha Bytes)? Bo ja nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę ze skanów, bo tamte poprzednie już przeczytałem. Heroes Over Europe - słaba gra i bym nie kupił, gdyby nie CDA. Sądzę, że tym prezentem będzie plan lekcji, plakat lub zawieszka na drzwi. Mam nadzieję, że pełniaki dopiszą, bo np w 2010 roku był (chyba) Rainbow Six Vegas, Hitman i "cóś tam jeszcze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Żle mówicie Hipolicie :).

Morrowind właśnie najpierw był w CDA 6/07. Dodano mody ale była to "goła" wersja. I pewnie dlatego właśnie Bauer wrzucił Złotą Edycję Morrowinda do Clicka 1/09. Sam wtedy kupiłem ten numer właśnie dlatego, że CDA nie dało dodatków. A wszyscy którzy tego nr nie mają, zapraszamy na Allegro.

Do SMG

Morrowind, Torchlight 1 czy Kings Bounty L i WK też były w zwykłych numerach. Jak mówiłeś - często dajecie dobre gry zaraz kiedy możecie, bo później coś może wyskoczyć i nie będzie można dać. Dlatego ludzie liczą na lepsiejsze gry. Takie właśnie jak Batman, Bioshock 1 czy Oblivion które od dawna są już w PKK. A ja jeszcze czekam aż dacie Chaos Rising.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Żle mówicie Hipolicie smile_prosty.gif.

Morrowind właśnie najpierw był w CDA 6/07. Dodano mody ale była to "goła" wersja. I pewnie dlatego właśnie Bauer wrzucił Złotą Edycję Morrowinda do Clicka 1/09. Sam wtedy kupiłem ten numer właśnie dlatego, że CDA nie dało dodatków. A wszyscy którzy tego nr nie mają, zapraszamy na Allegro.

Wiem, że goła z modami była w CDA. I później Bauer - wydawca CD-Action i Click! dodał go do tego drugiego czasopisma. Mam obie DVD.

Do SMG

Morrowind, Torchlight 1 czy Kings Bounty L i WK też były w zwykłych numerach. Jak mówiłeś - często dajecie dobre gry zaraz kiedy możecie, bo później coś może wyskoczyć i nie będzie można dać. Dlatego ludzie liczą na lepsiejsze gry. Takie właśnie jak Batman, Bioshock 1 czy Oblivion które od dawna są już w PKK. A ja jeszcze czekam aż dacie Chaos Rising.

To że ludzie chcą BioShock itd. to nie znaczy że dostaną. Ghost i Smuggler nie raz pisali, że cena pudełka w sklepie nie ima się do tego. Gra może kosztować 5zł, a licencja może być bardzo wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdej z tych gier będę zadowolnony: Oblivion GOTY, Assasin's Creed, Far Cry 2, S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci, BioShock, Crysis, Batman, Dead Space, Two Worlds II.

Smug napisał, że te "lepsze" gry daje się na święta. A powinno być właśnie na odwrót. W końcu w wakacje mamy sezon ogórkowy, więc i pisać nie ma za bardzo o czym, więc wielu do kupna zachęcą tylko dobre pełniaki. Na zimę jest wysyp hitów, więc i ktoś kupi numer dla recki. Jestem ciekaw drugiego pełniaka, bo powinien nieco zawęzić grono gier (po ocenie i gatunku), które mogą być pierwszym pełniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sytuacja, że w CD-A dali tę samą pełną wersję zdarzyła się tylko raz, z Thief: The Dark Project, ale tylko dlatego, że dali później całą trylogię.

I Hitmanem i Drakensangiem.

Jeju dajcie już spokój z tymi tzw. kotletami. Nawet jak coś było w CDA, a później się powtarza bo dają GOLD EDITION przykładowo to coś strasznego? Dali Drakensanga kiedyś, później dorzucili Dragon Edition z drugą częścią i dodatkiem, a że akurat się w tej edycji znalazła pierwsza część która na coverze gościła wcześniej to co? Lepiej zostawić puste miejsce na DVD skoro już się nie ma przewidzianych licencji na dany numer. Idąc tym samym tropem to po co klienty darmowych mmo, skoro można je sciągnąć z neta za free, lepiej więcej wolnego miejsca na coverze. Albo jak kiedyś będzie np. miała wyjść GOLD Heroes V to nie dawajcie całości, bo już kiedyś samodzielny dodatek wrzuciliście..... C'mon dajcie spokój, fajnie że dają to co mogą, a że akurat dziś mogą dać np. dodatek do gry, a za 6 miechów całego GOLDA z tym samym dodatkiem co był wcześniej to chwała im za to, nie trzeba szukać płyt do instalki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawajcie co miesiąc reklamę CDA w telewizji .. wtedy będziecie dawać megahity na prawo i lewo smile_prosty.gif

Zresztą żaden z numerów CDA nie jest " zwykły " , to zawsze wielkie święto ! Ale teraz sobie postanowiłem , że jeśli na płycie będzie kaszanka , to nie kupuję , bo niestety wszystkie recenzje , zapowiedzi itd można znaleźć w internecie.. zresztą gry też :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdej z tych gier będę zadowolnony: Oblivion GOTY, Assasin's Creed, Far Cry 2, S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci, BioShock, Crysis, Batman, Dead Space, Two Worlds II.

Szczególnie będzie Dead Space, który jest od EA a on licencji do czasopism nie sprzedaje. Oraz Crysis, mimo iż wyprodukowany przez Crytek i wydany przez EA w formie EA Partners też będzie w czasopiśmie... jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sytuacja, że w CD-A dali tę samą pełną wersję zdarzyła się tylko raz, z Thief: The Dark Project, ale tylko dlatego, że dali później całą trylogię.

I Hitmanem i Drakensangiem.

Jeju dajcie już spokój z tymi tzw. kotletami. Nawet jak coś było w CDA, a później się powtarza bo dają GOLD EDITION przykładowo to coś strasznego? Dali Drakensanga kiedyś, później dorzucili Dragon Edition z drugą częścią i dodatkiem, a że akurat się w tej edycji znalazła pierwsza część która na coverze gościła wcześniej to co? Lepiej zostawić puste miejsce na DVD skoro już się nie ma przewidzianych licencji na dany numer. Idąc tym samym tropem to po co klienty darmowych mmo, skoro można je sciągnąć z neta za free, lepiej więcej wolnego miejsca na coverze. Albo jak kiedyś będzie np. miała wyjść GOLD Heroes V to nie dawajcie całości, bo już kiedyś samodzielny dodatek wrzuciliście..... C'mon dajcie spokój, fajnie że dają to co mogą, a że akurat dziś mogą dać np. dodatek do gry, a za 6 miechów całego GOLDA z tym samym dodatkiem co był wcześniej to chwała im za to, nie trzeba szukać płyt do instalki:)

Ja nie napisałem że mi się to nie podoba, ja tylko uzupełniłem post tamtego użytkownika. Nie wiem po co ten bulwers.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sytuacja, że w CD-A dali tę samą pełną wersję zdarzyła się tylko raz, z Thief: The Dark Project, ale tylko dlatego, że dali później całą trylogię.

I Hitmanem i Drakensangiem.

Jeju dajcie już spokój z tymi tzw. kotletami. Nawet jak coś było w CDA, a później się powtarza bo dają GOLD EDITION przykładowo to coś strasznego? Dali Drakensanga kiedyś, później dorzucili Dragon Edition z drugą częścią i dodatkiem, a że akurat się w tej edycji znalazła pierwsza część która na coverze gościła wcześniej to co? Lepiej zostawić puste miejsce na DVD skoro już się nie ma przewidzianych licencji na dany numer. Idąc tym samym tropem to po co klienty darmowych mmo, skoro można je sciągnąć z neta za free, lepiej więcej wolnego miejsca na coverze. Albo jak kiedyś będzie np. miała wyjść GOLD Heroes V to nie dawajcie całości, bo już kiedyś samodzielny dodatek wrzuciliście..... C'mon dajcie spokój, fajnie że dają to co mogą, a że akurat dziś mogą dać np. dodatek do gry, a za 6 miechów całego GOLDA z tym samym dodatkiem co był wcześniej to chwała im za to, nie trzeba szukać płyt do instalki:)

Ja nie napisałem że mi się to nie podoba, ja tylko uzupełniłem post tamtego użytkownika. Nie wiem po co ten bulwers.

Żaden bulwers, jeżeli odebrałeś osobiście to sorka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...