Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Po pierwsze, o ile kasa się zgodzi i dostaniemy oboje urlopy to postaramy się z Dracią być. Po drugie James, zaraz ci wyślę PW :P

A wiecie, że nawet chętnie bym wpadł? Z kasą nie powinienem mieć problemu, z wzięciem urlopu też (chyba że do czasu zjazdu zdążę zmienić pracę :D), tak więc wpiszcie, że będę. Co wypadnie później, to zobaczymy.

@b3rt - pod koniec miesiąc rozpoczynamy. Poszła pierwsza fala zaproszeń do stałych bywalców. Musimy znać mniej więcej ilość chętnych osób, aby wiedzieć czy rezerwujemy cały hostel, czy nie.

I tak warto by było podpytać jak u nich z terminami itp. żeby się nie obudzić w ostatniej chwili, że nie ma miejsc w danym terminie.

Ja to w ogóle nie wiem po co te zaproszenia. Każdy forumowicz, który chce, powinien móc przyjechać. Co to za problem zorganizować zjazd na 200 osób. Wystarczy tylko minimum zdolności organizacyjnych.

• Upvote 8

W sprawie obecności (lub raczej nie) odpowiedziałem. Nurtuje mnie jednak jedna rzecz:

W planie wizyta w redakcji CDA w poniedziałek 15 sierpnia, oraz tradycyjny już dla zjazdów weekendowe wyjście do wrocławskiego ZOO.

Ktoś to konsultował z redakcją? 15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym i jakoś nie wydaje mi się, żeby komuś specjalnie chciało się przychodzić w ten dzień do biura.

Ja to w ogóle nie wiem po co te zaproszenia. Każdy forumowicz, który chce, powinien móc przyjechać. Co to za problem zorganizować zjazd na 200 osób. Wystarczy tylko minimum zdolności organizacyjnych.

P_aul organizował studniówki i bale gimnazjalne więc wie.

• Upvote 4

@Sev - no to znalazłeś mój pierwszy blad w organizacji ;)

Niestety tego nie konsultowałem ponieważ mówiąc szczerze takiej sytuacji nie przewidziałem :) i odnośnie rozmów z hostelem, warto przed dyskusja wiedzieć czy chcemy caly czy nie. Przynajmniej tutaj zdaje sie na pomoc Paula który na szczęście zgodził sie pomoc z dyskusja z hostelem ;)

Serdeczne dzięki za zaproszenie. Niestety nie wiem na 100%, co będę robił w terminie zjazdu, ale najbardziej prawdopodobna jest wakacyjna praca, dlatego zakładam, że raczej nie będę mógł się pojawić.

Czy zatem wizyty u redakcji nie dałoby się ogarnąć np. 16 sierpnia? Wiem, że ludzie tego dnia już by odjeżdżali, ale w takim układzie można by rozważyć opcję, żeby wpaść np. przed południem (czy tam kiedy, nie wiem, do której uczestnicy zjazdu przeważnie śpią :P).

Dziękować za zaproszenie, acz tradycyjnie się nie zjawię (ponieważ praca&inne rzeczy czasu letniego na wiosce). Pomijając to, życzę powodzenia w organizacji i aby się wam udało w tym roku. :)

Również melduję że jeśli zjazd się odbędzie to przynajmniej na weekend powinienem wpaść :)

Jurom, znowu mi serce łamiesz ._.

Jurome będzie na pewno dostępny na tłiterze, więc to trochę jakby z nami był xD

Doszły mnie słuchy, że organizowany jest zjazd, wobec czego przybyłam siać chaos, ferment i zniszczenie!

A wszystko dlatego, że w tym roku Polcon organizowany jest we Wrocławiu, w dniach 18-22 sierpnia. I jestem pewna, że wśród zjazdowiczów znajdzie się grupa, która tak jak ja chętnie połączyłaby przyjemne z przyjemnym i odwiedziła Polcon w ramach zjazdu.

Wiem, że zaproszenia są już rozesłane, urlopy pobrane i tak dalej, ale zostało jeszcze parę miesięcy, hotel jest niezarezerwowany, a okazja wydaje się świetna, żeby się wspólnie pobujać na jednym z najważniejszych konwentów fantastycznych w Polsce :)

Dnia 20.03.2016o09:16, JamesVoo napisał:

Sev - no to znalazłeś mój pierwszy blad w organizacji ;)
Niestety tego nie konsultowałem ponieważ mówiąc szczerze takiej sytuacji nie przewidziałem :) i odnośnie rozmów z hostelem, warto przed dyskusja wiedzieć czy chcemy caly czy nie. Przynajmniej tutaj zdaje sie na pomoc Paula który na szczęście zgodził sie pomoc z dyskusja z hostelem ;)

Ha, kolejny argument za tym, żeby przełożyć zjazd na inny termin!

@niziołka Tylko obawiam się, że w przypadku połączenia przyjemnego z przyjemnym wyjdzie tak, że połowa ludzi będzie na Polconie, a połowa w hostelu. A że Polcon byłby w tym samym terminie co zjazd, to mogłoby się okazać, że część osób w ogóle by się nie widziała.

Z drugiej jednak strony termin w okolicach Polconu jednak bardziej mi pasuje, więc jak na moje może być.

@Sevard - jasne, że tak może być, ale Polcon to tylko dodatek dla chętnych - tak samo, jak do tej pory zoo, ogród botaniczny, wspólne wyjścia na jedzenie czy wizyta w redakcji. Wszyscy będą się też widzieć rano i wieczorem (ach, to nocne posiadówki! :D ).

Poza tym daje to dostęp do znacznie większej ilości planszówek, miejsc do grania w RPG i tak dalej.

Osobiście uważam że jakiekolwiek zmiany w terminach blisko dwa tygodnie po ogłoszeniu terminu pierwotnego (który był ogłoszony 12 marca) byłoby nieuczciwe wobec ludzi którzy już obecność zatwierdzili, załatwili urlopy itd.

• Upvote 5

Zgadzam się z b3rtem, co więcej coś czuję, że w czasie Polconu już wszystkie hostele zajęte ;) Mogę na wszelki spytać o oba terminy (podany w zaproszeniu i Polconowy), ale byłbym za pozostaniem przy tym pomyśle.

Też jestem za pomysłem b3rta. 

Nie po to dawałem czas na właśnie informowanie o takich rzeczach, aby po dwóch tygodniach od przyklepania terminu zmieniać datę zjazdu.
I trzeba wziąć pod uwagę, że Polcon może wpłynąć na wzrost ceny doby hotelowej, a tego także chcieliśmy uniknąć :)

Myślę, że uda mi się ogarnąć urlop w tym czasie, to pewnie zjadę z Emiratów Brytyjskich i wpadnę na kilka dni. Muszę jeszcze tylko przedyskutować sprawę z Kalifatem Południa :3

• Upvote 3

Jest spora szansa że się wybiorę.. nie wiem tylko jeszcze czy w pełnym czy okrojonym składzie.