Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Jak termin ustalicie do lutego, zanim każą mi na siłę w robocie zrobić plan urlopowy to jestem elastyczny.

Ale patrząc jak było na przestrzeni lat, lepiej po prostu niech organizatorzy wrzasną dzień i miesiąc, a nie pytać się ludzi, bo tak i do lipca dyskusja się przeciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osioł - nie mam zamiaru tutaj toczyć wielkiej dyskusji na temat terminu, a jedynie zorientować się w jakich terminach dużym grupa nie pasuje przez różne festiwale pokroju Woodstock

Nie mam doświadczenia P_aula w organizacji, więc nie chciałbym sytuacji, gdzie wybieram termin i zaraz słyszę że to przeciez oczywiste że wielu nie będzie bo jakiś festiwal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oś Zła donosi (5-8 osób), że początek sierpnia pasuje, tak długo jak mowa o weekendzie (czyli start w piątek i koniec po niedzieli, w pon/wt).

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że nie należy się nikogo pytać, tylko postawić wszystkich przed faktem dokonanym. Pierwsze zaproszenia należy rozesłać zaraz po ustaleniu terminu i miejsca (czyt. ceny), korzystając z listy osób, które były zaproszone na poprzednie zloty (tym bardziej skoro widzę, że po nowych porządkach mało kto tu zagląda).

Edytowano przez Cardinal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardinal - wiem, pamiętam o tym i dzięki :)

Tak jak mówiłem, pierwszy raz to będę organizował, więc wole rzucić terminem i sprawdzić czy jakies większe imprezy nie kolidują na których by bylo 3/4 zjazdowiczów

Od przyszłego tygodnia rozmawiam z hostelem plus jak tylko ustalę plus minus roześle(mam nadzieje ze z kimś) zaproszenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdy weekend wakacji coś się znajdzie i wszystkim nie dogodzisz.

Zaproponowany termin koliduje z festiwalem T-Mobile Nowe Horyzonty (21.07-03.08), więc jeśli zjazd ma się odbyć we Wrocławiu, to lepiej znaleźć inny termin.

W sierpniu we Wrocku z większych wydarzeń jest jeszcze Polcon (18-22 sierpnia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobry termin jest, a Nowe Horyzonty to nie Woodstock czy Opener żeby aż tyle luda jechało

Ale na czas Nowych Horyzontów hostele podnoszą sobie ceny i jest trudniej znaleźć tyle wolnego miejsca. Przerabialiśmy to chyba 2 albo 3 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...