Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Bardzo chciałbym się spotkać z tymi wszystkimi fantastycznymi ludźmi, którzy będą na Zjeździe, ale obawiam się, że raczej nie będę w stanie. Dlatego moja deklaracja to "chcem, ale nie mogem". Przynajmniej na chwilę obecną. Żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, to dam znak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się trafiło, wróciłem na Forum by znaleźć jedną piosenkę, a tu w skrzynce takie wieści! Na razie powiem tyle, że szansa jest w miarę spora, wyskrobać teraz te 30 funta na hotel nie będzie trudno, z wzięciem urlopu mam nadzieję, że też nie, a do końca wakacji powinno mi się udać zaoszczędzić trochę hajsu. Zadeklaruję się gdy ładnie wszystko poplanuję, bo do Polski na sam Zjazd to nie przylecę cat2.png proszę dać około tydzień, max 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u mnie. Chetnie sie pojawie, ale najpierw musze sprawdzic, czy mi w pracy dadza wolne oraz (i to duzo wazniejsze) czy dostane od zony glejt na wyjazd. tongue_prosty.gif

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd zjazdem, a ja się spytam czy ktoś się wybiera za miesiąc na Wrocławskie Dni Fantastyki. Ja na pewno jadę, więc będzie okazja spotkać się i pograć w jakieś rpgi ;)

Przejrzałem ich stronę. Ogólnie brzmi ciekawie (i nie mówię tu wcale o RPG-ach :P), chociaż zastanawiam się bardziej nad Polconem.

Co do zjazdu, to się określę. Jakoś później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w /lj/, mnie prawie na pewno nie będzie. Raz że mam naciągnięty budżet ze względu na zakup samochodu a dwa to że troche późno się obudziliście z terminem i cały sierpień w firmie mam już obstawiony (a na samą sobotę i niedzielę się mi nie opłaca jechać). Do kiedy jest deadline na ostateczną odpowiedź? Pogadałbym z liderem, może udałoby się chociaż piątek i poniedziałek wolny użebrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest deadline na ostateczną odpowiedź?

Najszybciej jak to możliwe. Konkretnego terminu Ci nie podam, ale miejsc jest jeszcze dużo. Na tyle dużo, że obecną grupę ludzi, którzy na 100% przyjadą byłbym w stanie u siebie przenocować. :/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że na zjeździe będę na 90%. Te 10% to nieprzewidziane okoliczności. Oczywiście nic nie powinno mi przeszkodzić, ale jednak. Ewentualnie w przypadku niepowodzenia zjazdu... słyszałem, że Kathai ma dużą piwnicę.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się, że w tym roku zlotu nie będzie, w związku z czym ustaliłem sobie już plany urlopowe. Szczerze? Nie wydaje mi się żeby cokolwiek miało z tej Waszej organizacji wyjść.

W tym roku więc dziękuję za zaproszenie. Jako, że mieszkam we Wrocławiu, prawdopodobnie pojawię się w Cynamonie przywitać się z forumowiczami (zakładając optymistyczną wersję, że jakikolwiek zjazd jednak dojdzie do skutku :P ), ale bez noclegów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało czasu zostało. Jak ktoś ma szkolne/studenckie wakacje to pewnie ogarnie, ale sporo zjazdowiczów jest już w wieku w którym się pracuje i zaklepanie urlopu, nawet tak krótkiego (chociaż ja potrzebuje kilku dni żeby do siebie dojść :P) dwa miesiące wcześniej jest niewykonalne. Sam mam grafik na sierpień tak naciągnięty że pewnie nawet pt-pon byłby dla mnie niewykonalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie wiem. Mam kompletny zachrzan z egzaminami, kipisz z formalnościami z obroną, komp odmawia normalnego działania (łącznie 3 miesiące w serwisie, nowa karta, nowa płyta główna, problem dokładnie taki sam), więc jestem konkretnie wnerwiony i nie mam głowy w zasadzie do niczego. Chętnie bym przyjechał, więc proszę mnie traktować jako "niepewnego, ale raczej na tak". Jak rozwiążę swoje problemy, to dam znać na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...