Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dziękuję za zaproszenie. Aczkolwiek, nie jestem na razie w stanie powiedzieć, czy się pojawię (gdy pojawią się terminy wpłat dam ostateczną odpowiedź). Będzie mnie to kosztowało dwa dni wolnego (akurat w dniach zjazdu pracuję), także nie wiem, czy w ogóle da mi się to jakoś ugrać, bo w sierpniu biorę już trzy. Chyba, że mi Woodstock w tym roku nie wypali, to się pojawię na 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się zaproszenia, serio. Tak coś mi się wydaje, że Kathajec za tym stoi.

Chętnie przyjadę, z wolnym nie powinno być większych problemów, gorzej z kasą na ten moment, bo mam w planach podobną imprezę w podobnym okresie. Podobnie jak Devius ostateczną decyzję będę mógł podjąć dopiero przy wpłatach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie spodziewałam się dostania zaproszenia :). Chętnie bym pojechała, ale dostanie urlopu w tym terminie będzie trudne. Po pierwsze, wzięłam już sobie urlop na ostatni tydzień lipca i już widzę minę szefa jak mu powiem że chce jeszcze dodatkowe dni wolnego miesiąc później. Po drugie, z połowa ekipy będzie w sierpniu na urlopach, więc samemu na ten miesiąc coś wykombinować graniczy z cudem. Popytam się, pozamieniam się, wejdę w kilka tyłków, i zobaczę co da się zrobić. Dam znać gdzieś w połowie przyszłego tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zaproszenie, ale niestety prawdopodobnie nie będę mógł pojechać. Niedługo będę pracować przez wakacje i termin jest dla mnie niekorzystny, jednak jeśli się coś zmieni, to oczywiście napiszę. Szkoda, bo chciałbym trafić tam choć raz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za zaproszenie! :)

Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem zainteresowany. Termin raczej mi odpowiada, ale nie jestem jeszcze w stanie się określić na 100 %. Jak tylko będę wiedział, czy dam radę i o ile nie będzie za późno - dam znać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że zostanę zaproszony na zjazd za co serdeczne wielkie dzięki, ale muszę niestety odmówić. Mieszkam i pracuję po za granicami kraju, a urlop który zabukowałem nie pokrywa się z wyznaczonym terminem zjazdu. Raz jeszcze dzięki naprawdę. Jestem mile zaskoczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dostałem dobry czas temu, ale jakoś nie mogłem znaleźć chwili, by odpisać. Dzięki za zaproszenie, ale w tym roku muszę niestety zrezygnować ze zjazdu. Okres wakacyjny mam zaplanowany już od jakiegoś czasu i nie mam możliwości, by i w tym roku zawitać do Cinnamona. Jeśli całość dojdzie do skutku, życzę dobrej zabawy wszystkim jego uczestnikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Daedroth dopiero teraz znalazłem chwilkę, by odpisać. Chciałem serdecznie podziękować za zaproszenie, ale nie jestem w stanie się pojawić i tym razem - Zjazd pokrywa się z moim wyjazdem :/ Żałuję, bo miałem nadzieję w tym roku wreszcie zawitać do Wrocławia, ale się nie udało. Nie pozostaje mi nic innego, jak postarać się być w przyszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chyba nie ma sensu tego przeciągać.

Spośród osób, które odpowiedziały 13 zadeklarowało się, że na pewno jest w stanie przyjechać. Jeśli doliczyć do tego osoby, które mogą przyjechać z wysokim prawdopodobieństwem będziemy mieli ~20 osób. To zdecydowanie za mało, żeby marzyć o wynajęciu całego hostelu.

Można spróbować zorganizować zjazd w mniejszym gronie i wynająć tylko część hostelu, ale wtedy ryzykujemy, że będzie trochę randomowych ludzi, którym możemy przeszkadzać. Najpewniej zwiększyłyby się również koszty na osobę.

Cóż, niech lud przemówi - darujemy sobie zupełnie, czy kombinujemy coś w mniejszym gronie, zdając sobie sprawę z minusów takiego rozwiązania?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tutaj, żeby wyrazić swój wielki szacunek dla Sevarda i JamesaVoo za próby organizacji zjazdu. Przez ponad 10 lat obserwowałam, z jakimi trudnościami mierzą się organizatorzy (ba, nawet sama trochę pomagałam organizować) i jaką ilość nerwów i troski ich kosztowały zjazdy. Przykro mi też, że pierwszy zjazd, który wzięliście pod skrzydła nie powiódł się, głównie dlatego, że po pewnych decyzjach z góry w ciągu ostatniego roku odpłynęła kolejna fala stałych użytkowników.

Przy okazji, chciałabym też podziękować wcześniejszym organizatorom, na czele z Cardim i P_aulem, którzy przez długie lata stawali na rzęsach, żebyśmy mogli się spotykać w 3 kolejnych hostelach: Orange, w Piaście i Cinnamonie. Chwała wam :)

Cragir - jeszcze nic straconego. Wygląda na to, że przynajmniej część stałych zjazdowiczów spotka się na Polconie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na forum specjalnie, żeby zobaczyć co ze zjazdem. Uradowany w skrzynce znalazłem zaproszenie i nawet odpisałem, że przyjadę, ale dla pewności zajrzałem do tego wątku i widzę, że zjazd odwołany... Szkoda, chociaż rozumiem przyczynę - forum jest coraz mniej popularne wśród ludzi, którzy na ten zjazd przyjeżdżali, jesteśmy starzy i w ogóle. Niemniej szacunek dla organizatorów, że w ogóle podjęli się próby zebrania nas wszystkich do kupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mamy nowy rok, zastanawiam się, czy w tym roku będzie zjazd? Tak wolę wcześniej zapytać mając nadzieje, że ktoś szybciej to ogarnie i wszystko będzie cacy, plus zainteresowani zaplanują sobie urlopy aby nie było problemów na ostatnią chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mamy nowy rok, zastanawiam się, czy w tym roku będzie zjazd? Tak wolę wcześniej zapytać mając nadzieje, że ktoś szybciej to ogarnie i wszystko będzie cacy, plus zainteresowani zaplanują sobie urlopy aby nie było problemów na ostatnią chwilę.

A myślałem, że znów będę pierwszy w okolicach marca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...