Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Pewnie już Night Wolfie prywatnymi drogami dostałeś info, ale ogłoszę też publicznie - nabyłem drogą kupna Cywilizację i na pewno będę szukał chętnych do przetestowania jej parokrotnie podczas zjazdu ;) Co do ewentualnej dodatkowej gry to jako fan serii nadal głosuję za SC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kradi! przeca i tak nie będziesz grał :)

Kto w tym roku wybiera się do Zoo? Ja zgłaszam się na ohotnika jako opiekuna wycieczki :) <nie tylko mam uprawnienia ale i znam się na zwierzatkach ;)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytadela zawsze na propsie ok.gif. Swoje dildo i munchkiny już spakowałem.

Walczyłem dzielnie o Bitwy Westeros (bo opti chciał), ale znajomy okazał się ekhm... A zresztą to wielkie pudło, nieporęczne i w ogóle. No, w każdym razie wiem już, kogo prawilni dojadą podczas następnej gry w munchkina biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji, ze juz jutro bedziemy mieli okazje ponownie potwierdzic jakimi paskudami jestesmy - o ktorej grupa Katowicka planuje wyjazd? Wzglednie czy ktos tak po 12 czy 13 bedzie juz we Wrocku (bo caly czas kusi mnie poranny pociag, a przy mej orientacji terenowej godzina na znalezienie drogi z peronu do wejscia na dworzec to tak akurat by bylo)? No i co najwazniejsze - ktos odwazny zdecyduje sie przygarnac mnie do pokoju? Jestem duzy, brzydki i zombiee po nocach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem odważny, ja też jestem duży brzydki i zombiee po nocach to akurat nie będziemy sobie przeszkadzać :D.

Niesomowite że zjazd już jutro, przecież dopiero wczoraj zastanawiałem się czy optiemu się coś nie pomyliło kiedy wysłał dio mnie zaproszenie. A przecież jeszcze trzeba się spakować, co , jeśli wziąć pod uwage że podjąłem się zadania aby upchnąć się w nieduży plecak (nie chce mi się znowu nosić nieporęcznej, w połowy pustej torby), może nie być łatwym zadaniem.

Dobrze że okazało się że nie tylko ja startuje z częstochowskiej wsi i jeśli nie będe mógł znaleźć głównej grupy to Barowei pomoże.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę - nie interesuje się graniem, komputerami i tym podobnymi bzdetami, a Twoją propozycję zarejestrowania się na Forum CD-Action ugasiła w zarodku trollface.gif ?

Odwrotnie, mój drogi, całkiem odwrotnie - gra, RPGuje, LARPuje, ale nawet mi nie przeszło przez głowę, żeby jej proponować rejestrację.

Kurka, ja jeszcze nawet nie myślałam o pakowaniu, znaczy, myślałam:tydzień temu... Za szybko ten czas mija! Stanowczo za szybko!

Ja wezmę moje talię do MTG, fajnie by było, jakby ktoś jeszcze miał... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że Veldrash zostanie bohaterem ludu i zajmie nam przedział w pociągu, ładując się na Warszawie Wschodniej? Zgadza się? Bo widzę, że nikt z naszej ekipy się tym nie zainteresował (typowi imperialiści!).

Feo chętny na Zoo? No to będzie bardzo wesoło i może zdyscyplinuje maruderów, którym nigdy nie pasuje pogoda.

Powoli szykuję się do pakowania, ale mam jeszcze czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gotuje pomidorówke i narzie pakuje bica ;) Na pakowanie się będzie czas rano <i tak wstaje o 6>

MaFFcIo jadymy pociągiem Galicjan czy jakoś tak o 11:40 jakoś z Kato :) Wsiadamy z Bercikiem i Doinem. Mam nadzieje że Krakusy nam zajmą przedział <ew 2> poprosze taki bez marudzącej baby, że okna nie można otworzyć <zgroza>. Najlepiej z młodą sympatyczną niewastą nie bojącą sobie cykać fotek z podstarzałymi oszołomami XD

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę - nie interesuje się graniem, komputerami i tym podobnymi bzdetami, a Twoją propozycję zarejestrowania się na Forum CD-Action ugasiła w zarodku trollface.gif ?

Kurka, ja jeszcze nawet nie myślałam o pakowaniu, znaczy, myślałam:tydzień temu... Za szybko ten czas mija! Stanowczo za szybko!

Ja wezmę moje talię do MTG, fajnie by było, jakby ktoś jeszcze miał... smile_prosty.gif

Skoro kobieta zostawiła sobie jeden dzień na pakowanie to Rysia raczej na Zjazd nie zdąży :trollface:

A co do MTG to nie pamiętam, czy byłaś wtedy na skajpaju jak to mówiłem, ale ja swoje dwie talie mogę zabrać. Problem z nimi taki, że zagrałem raz i tak się moja przygoda z Magikiem skończyła, więc jedyne co mogę osiągnąć to sromotny łomot xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga grupo z Warszawy - być może jeszcze jutro rano będę musiał coś załatwić (chociaż dzisiaj już cały dzień jeździłem), więc nie czekajcie na mnie na ten pociąg o 7.30. Być może nim pojadę, ale też może będę musiał jechać późniejszym. Proszę się mną nie przejmować, niemniej chętnie dowiem się, gdzie jest zbiórka - pewnie koło 7.00-7.10 w hali głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:00 Teoretyczna zbiórka w sali głównej koło informacji (jak stoisz przodem do kas to lewo). O 7:15 idziemy na peron, skąd odjeżdża pociąg do Hogwartu Wrocławia.

Także Arnie daj znać przed 7:15 czy mamy Ci zająć miejsce przedział czy będziesz działać na własną rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ciapog po drobnych zamieszaniach znalazlem. Nie wiem czy traktowac to jako swego rodzaju przestroge, ale wpisujac na stronce PKP trase od mego miejsca zamieszkania (no, w zasadzie najblizszego dworca) to Galicja usilnie nie byla wyswietlana, po drobnej zmianie parametrow wyszukiwania mym oczom ukazal sie kurs obiecany. W Katowicach bede prawdopodobnie przed 11:00, wiec jak ktos mnie kocha to moze mnie szukac na dworcu, czy co tam teraz jest w tym miejscu. Prosze takze o zarezerwowanie jakiegos miejsca dla kalek i weteranow wojennych, a takze zlapanie (oraz odpowiednie przyuczenie) jakiejs niewinnej duszy majacej nosic me graty (nie chce czuc sie gorszy, wiec tez lapka wezme).

Edytowano przez Maverick undead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z góry przeproszę wszystkich nowicjuszy zjazdowych (a także tych, którzy byli na zjeździe pierwszy raz rok temu), jeśli mimo usilnych starań nie uda mi się zapamiętać do której twarzy dopasowany jest który nick i będę się opierać na prostackim 'Ej, ty...'. Usprawiedliwiają mnie dwie rzeczy:

1) mam pamięć historyczną i dużo lepiej radzę sobie z zapamiętywaniem nazw i twarzy osób, które już nie żyją

2) w moim wieku się już zapomina, ale jeszcze nie wybacza :D

Do Wrocławia razem z Nightwolfem dotelepiemy się pewnie mrokomotywą osobową o 14:12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem o której będę, ale jakoś Was znajdę. Mam tylko nadzieję, że mam aktualne numery telefonów do P_aula lub niziołki. Na sobotę wyskoczyły mi nieco inne plany, więc wtedy mnie nie będzie. W niedzielę jeszcze nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziolcia -> a ja myslalem, ze to kobiety wybaczaja, lecz nie zapominaja, a faceci tylko zapominaja nie wybaczajac?

Jesli jakiemus nowemu zjazdowiczowi zalezaloby jednak, by Niziolka go zapamietala dokladnie, jestem gotow przekazac w sekrecie kilka slow-kluczy, ktore to owo zapamietanie zagwarantuja. Oczywiscie zagwarantuja tez one w komplecie stanie sie w najblizszej przyszlosci skladnikiem kilku mrocznych rytualow (mnie na przyklad Golden Lord jest w stanie przyzwac wedle woli), ale podobno nie ma rozy bez kolcow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, generalnie się spakowałem i jakoś ogarnąłem, transport do Piotrkowa na złapanie pociągu załatwiłem i powinienem się tam pojawić gdzieś koło dziewiątej jeśli - odpukać - nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności :) Jakby co to do przedstawiciela tamtejszej grupy zadaniowej, czyli orga, telefon mam więc środek komunikacji można odhaczyć a generalnie szukać się będziemy już na dworcu, mam nadzieję, że kasy biletowe są dobrze widoczne (... i mają te właściwe ;p). Poza tym? Doczekać jutrzejszego dnia się nie mogę ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...