Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Wafel - wysłałem PW, na wszelki wypadek napiszę i tu - Kasa nie doszła. Więcej szczegółów w PW ;)

Przy okazji skoro już rozmawiamy o kasie - jako, że hostel jest już od jakiegoś czasu opłacony, chciałęm oficjalnie przypomnieć, że założyłem kasę za:

- wyżej wymienionego Wafla

- Arsena

- Pana Feo

- K0ndzia

Nie żeby mi się jakoś mega spieszyło, ale przypominam zasady - wyciągnę od was tą kasę najpóźniej w trakcie samej imprezy. A jak nie pojedziecie to inaczej porozmawiamy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moje niestawiennictwo dzisiaj o 12, ale wczoraj miałem pobudkę o 5 rano, byłem na nogach i pracowałem non stop do 6 nad ranem następnego dnia. Potem padłem na łóżko i spałem do 15, z przerwą na odebranie telefonu od m(s). Byłem tak zmęczony, że dopiero za drugim telefonem zorientowałem się, że 1) ktoś dzwoni, 2) czegoś ode mnie chce, 3) powinienem ten telefon odebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ylthin

Szkoda :P Jedna osoba mniej na zjeździe... :C (Prometheus też nie jedzie, więc liczmy, że jednak dwie osoby xd).

W sumie banda nieznanych ludzi to nie dziwota, że nie chcą ciebie puścić. Ja sam się boję, co zobaczę na tym zjeździe, bo plotki raczej całej prawdy nie mówią trollface.gif Jeszcze się okaże, że P_aul to handlarz ludźmi i co wtedy blink_prosty.gif P_aul masz coś na swoją obronę!? cheesy.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za 2-3 lata się pojawię, obecnie jestem... hmmm... ciut, zdaniem rodziców, za młoda na takie zjazdy tongue_prosty.gif

Lulzor, no to coś nie popisałaś się zaradnością. Pamiętam, że przed pierwszym zjazdem musiałem okłamać własnych rodziców co do swojego wieku - ale się udało :D
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ylthin

Oj, szkoda, myślałam, że założymy jakiś kącik plastyczny albo coś...

A dalej nie będzie można takowego założyć?

Shaker, spytaj się Hakkena co się z nim stało jak spotkał grupę warszawską.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker, spytaj się Hakkena co się z nim stało jak spotkał grupę warszawską.

Panie, szkoda gadać... mój światopogląd został zmieniony o {[(2k+1)/2]*tau , k?d436621b91863cd5e7aff670b6c40f38.png}

EDIT:

ahhh tak, nowy skrypt i wyświetlanie znaczków...

zamiast zawierania się w zbiorze będzie euro sad_prosty.gif

Edytowano przez Hakken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku zabieram swoje skromne przybory w postaci: niebieskiej deski, ołówków HB, gumki oraz kartek A4. Kiedyś planowałem na zjeździe pobawić się w plener w Zoo Wrocławskim (w Warszawskim bawiłem się tak 3 razy, ale wieki temu), ale z powodu wybornego towarzystwa, trochę nie dało rady to połączyć.

W każdym razie liczę na wymianę doświadczeń i rad, bo sam zasiedziałem się w kreskówce.

Poza tym, może kogoś dodatkowo się zainteresuje.

Boję się tylko, że zostanę zgnieciony pod względem swojego warsztatu i umiejętności.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł, pamiętam jeszcze, że oferowałeś się jako niewolnik na czas zjazdu, albo coś takiego, nie?

To może ja wezmę węgle i jak znajdą się chętni do naszego kółka plastycznego to poćwiczymy akt...? Ty pozujesz, ja chodzę z korektą. W końcu w październiku mam praktyki w szkole, muszę poćwiczyć! biggrin_prosty.gif

A tak serio to zawsze do usług jeśli chodzi o wymianę rad, doświadczeń i tych takich. Kilka razy już wpadł mi do głowy pomysł żeby wziąć laptopa i tablet (przecież i tak co tydzień je wożę do Krk i z powrotem), ale boję się o ich stan po zjeździe...

Boję się tylko, że zostanę zgnieciony pod względem swojego warsztatu i umiejętności.

Jak mrówka. Jak <beeep> robak!

Może zamkniesz się w kiblu obok mnie i też nie będziesz wychodził przez początek zjazdu, hm?

Przekleństwa na forum, nawet w formie częściowo ukrytej są zakazane. Wiem, że ten temat wydaje się luźniejszy pod względem regulaminu, ale pewne standardy zachowujmy! - P_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - chwila chwila, ja JESTEM handlarzem żywym towarem. Dawno to chyba ustaliliśmy. Nie wiem natomiast o jakich plotkach mówisz, ale chętnie się dowiem :P

Rysia - jakkolwiek pomysł aktu wydaje się fajny, to jednak mam wrażenie, że cieszyłby się większą popularnością, gdyby to nie Osioł był modelem...

Optimus - nie takie rzeczy da się zrobić =)

i na koniec Ylfin - czemu niczego innego się nie spodziewałem? :P Imo powinnaś była się zabrać dużo wcześniej za przekonywanie i skorzystać z pomocy niziołki, która w tej dziedzinie ma spore doświadczenie. Ale w sumie twoja sprawa, może za rok, albo za trzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysia - naszego osla drogiego na oczy widzialas wczeniej, ze tak lekko tego typu propozycjami szafujesz? Co do sprzetu elektronicznego i obaw zwiazanych z zabieraniem go na zjazd - musze pogratulowac Ci wyczulonych instynktow.

Ilcia -> coz, wedle mej wiedzy na pierwszym zjezdzie malo kto mial wiecej niz 16 lat, a mimo to wszyscy bez uszczerbkow specjalnych wrocili wtedy (... dziwne - pisze to szczerze, a mimo to czuje sie jak klamca)/ damn, no to nici ze skladania ofiary bogom chaosu i destrukcji.

Paul - daj znac na GG/PW/SMSa jak postepuje nasz mroczny plan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul

Pewnie, jak chcesz pozować to nie ma problemu!

@Maverick

Hm, jak by to powiedzieć... Poza ślicznymi, zgrabnymi dziewojami miałam na akcie DAMĘ ostrzyżoną na 5mm na głowie, dość otyłą i generalnie z gęby to wyglądała jak bardzo brzydki facet. A poza tym był koleś, co z tyłu wyglądał jak zgrabna panienka, włosy do pasa, a o froncie to już nie piszę... (ja stałam z boku biggrin_prosty.gif )

Więc ciało to ciało, wszystko można narysować. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...