Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

W Katowicach bede prawdopodobnie przed 11:00, wiec jak ktos mnie kocha to moze mnie szukac na dworcu, czy co tam teraz jest w tym miejscu.

No, ja pewnie będę w centrum koło 11, może Cię gdzieś tam znajdę. biggrin_prosty.gif O ile ten 'dworzec' jeszcze jakoś tam stoi i działa porządnie.

Założę się, że czegoś nie spakowałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, kolejny rok minął, jutro zaczynamy 9 (!) zjazd. Jak rany, jak ten czas leci. Tradycyjnie zapewne zjawię się sam, 13:52 na dworcu głównym we Wrocławiu. Parę numerów mam, większość pewnie nieaktualna, więc w najgorszym wypadku znajdę Was gdy przyjedzie pociąg Osi z Krakowa, coś koło 14:40.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veldrash - bądź ze mną w kontakcie, to namierzymy Twój pusty przedzialik!

Kto w końcu zabiera się z grupą warszawską? Veldrash, ja, Arnie, Osioł, Hakken, Dracia, Paul, Stefan, a potem org i bronex - wszyscy, czy kogoś pominąłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czas napisać historycznego posta.

To już jutro, pomyśleć, że za 24 godziny, będę siedzieć z Wami we Wrocławiu i świetnie się bawić. Jestem już popakowany, umyty i nawet obciąłem swoje paznokietki we wszystkich kończynach jakie posiadam. Znając szarą rzeczywistość, czas z Wami szybko zleci i tyle z któregoś tam zlotu będzie.

Ale ważne, że będzie wesoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, panie Ośle! :)

To już mój trzeci zjazd, i za każdym razem miałem świetną zabawę. Nie wątpię, że tak i będzie tym razem. Ci którzy dostali zaproszenie, a nie mogli pojechać - niech żałują, bo naprawdę jest czego!

Do zobaczenia jutro wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veldrash - bądź ze mną w kontakcie, to namierzymy Twój pusty przedzialik!

Kto w końcu zabiera się z grupą warszawską? Veldrash, ja, Arnie, Osioł, Hakken, Dracia, Paul, Stefan, a potem org i bronex - wszyscy, czy kogoś pominąłem?

Ja się na 80% z wami jednak nie zabiorę, pojadę późniejszym. Obowiązki rodzinne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<zieeeeeeeeeeeeeeeewwwwww> <drapanie po brzuszku> Nooo, trzeba zjeść śniadanko i powoli zacząć się pakować, gdzie ja mam jakąś torbę?.... Zacznijmy od kawy, potem porobi się kanapeczki itd tip...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze że pada. U mnie chwilę kropilo. Ja za 20min idę na busa. Więc będę ok 14. sorka za brak polskich liter bo piszę z androida. (czyt. telefonu)

Uff. A już się martwiłam, że z humanoidalnego robota. Ale Arnie by chyba do tego nie dopuścił - nzk

edit:

Ten deszcz przylazl chyba z Wrocka, bo leje w Nysie. Ciągle mam nadzieję że Wroclaw przywita bez deszczu :-)

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie roztopiony w pociągu, 3h piekarnika - czuje się jak pieczona kiełbaska :) Eh dla takiego wikinga ;) jak ja tegoroczne temperatury są mordercze (wodospady leją mi się z czoła). Tegoroczny zlocik okazał się być jednym z lepszych ostatnich zlocików. Dużo nowych twarzy, sporo znajomości, jak zawsze świetne zoo i specyficzna ale dodająca kolorytu obsługa w Cynamonie :) <za tą płyte grzewczą jednak ktoś musi odpowiedzieć, kto widział by kilo pierożków gotować prawie godzine @_@>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu cały i zdrowy, jednocześnie unikając burzy, która teraz łapie za oknem jak szalona :-) Dzięki serdeczne za świetną zabawę i wspólnie spędzony czas! Przepraszam osoby, z którymi się nie pożegnałem - nie zastałem / nie znalazłem Was w pokojach. Czuję się pozytywnie naładowany i wierzę, że za rok znów się spotkamy :-)

PS. Tomek, liczę na Ciebie i trzymam kciuki :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że błogosławieństwo Papieża Kosmosu rozciąga się tylko na tereny Kosmicznego Miasta Wrocławia - po przyjeździe do Krk okazało się, że jestem przeziębiony (po 3 dniach +30C, niech ktoś mi da medal), z odnowioną kontuzją barku i generalnie zniszczony. Krótko mówiąc było bardzo udanie :D

A za rok, z okazji 10-lecia pierwszego zlotu, zostanie przeprowadzona operacja WYZWANIE25 :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym błogosławieństwem to bym tak nie przesadzał. Pogoda przez cały czas była wręcz nieludzka. Żeby było zabawniej wczoraj mniej więcej od 16 zaczęło się chmurzyć a w nocy przeszła burza, którą przyjąłem z nabożną wdzięcznością. Ale nie licząc temperatur (i wyjątkowego braku "The Game") był to niesamowicie owocny zlot. Teraz kilka dni na powrót do normalnego funkcjonowania (i wyregulowanie organizmu:) ), a zaraz potem zaczynam się już szykować na rok przyszły. Gdyby ktoś nie pamiętał, za rok jest jubileuszowy X zlot. smile_prosty.gif

Z tego miejsca pragnę również pozdrowić Panią Monikę, która zarzucała nam notoryczne łamanie punktu 8 Regulaminu Zlotów.

Z pozostałymi komentarzami poczekam do powrotu całej reszty, która jeszcze wczoraj została.

EDIT: No i jak już wszyscy się tak ładnie przepraszają, to też się dołączę. Przepraszam wszystkich (z szczególnym uwzględnieniem pana b3rta i pana pana pana ketsu), że nie dałem rady się pożegnać. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że byliście w redakcji. :)

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...