Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A ja (w końcu) przed chwilą posłałem przelew, niedługo powinien dotrzeć. Jakby kogoś interesowało, będę jechać przez Bydgoszcz, Inowrocław i Poznań; może znajdzie się jakiś współforumowcz, tudzież współforumowiczka, na trasie. I, z tego co widzę, chyba będę jednym z pierwszych na miejscu. Teoretycznie mam przybyć do Wrocławia o 12:35, choć nie wiem czy naszymi liniami kolejowymi da się przejechać 500 kilometrów bez żadnych opóźnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś 14-15 to rozsądna godzina pojawienia się. Przypominam przy okazji, że zbiórkę robimy na dworcu, więc jeśli ktoś nie utrafi mniej więcej w ten czas proszony jest o:

(...)

Do tej listy proponuję dopisać "naładowanie telefonu komórkowego". Z doświadczenia wiemy, że telefony lubią się rozładować akurat w tym momencie, w którym są najbardziej potrzebne, a znalezienie jednego forumowicza w potoku podróżnych to spore wyzwania. No chyba że ktoś chce dzwonić do redakcji i nagrywać się Smugglerowi na pocztę głosową, wtedy można nie ładować komórki i dzwonić wcześniej, zanim się rozładuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwadrans-dwadzieścia minut to oblecimy cały dworzec, okolice i jeszcze kupimy fanty dla Hrabuli biggrin_prosty.gif. Just saiyan.

Uwierz mi, że praktyka przybywania wcześniej sprawdza się zdecydowanie lepiej niż przybywanie później ;) A jeśli znajdzie się chwila na wycieczkę krajoznawczą to tym lepiej, ale ja o żadnym kupowaniu fantów nie wiem - to chyba na odwrót miało być ;]

Aż do końca liczyłam na jakiś spektakularny fail...

Dajże spokój, przecież w Indiach same badassy żyją. Gdzie w Polsce znajdziesz ludzi serfując przy użyciu pociągów? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na obrzeżach. Przy Armii Krajowej, do której -jak niektórzy wiedzą - swego czasu podobno dotarłemwink_prosty.gif Ogólnie Wrocław już dawno temu, wczoraj, ogłosił stan gotowości i po wywaleniu uczestników festiwalu Nowe Horyzonty, oczekuje się ekipy z FA. Powitanie szykuje sie iście bizantyjskie biggrin_prosty.gif

Tak swoją drogą widziałem dzisiaj rano w tamtej dzielnicy saperów jak jechali. Zasadniczo otarłem się więc o śmierć :)

Edytowano przez Lord Hrabula
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak bilet zakupił i planowo (wraz z Shakerem) będzie we Wrocławiu dwie minuty przed piętnastą i ma nadzieję, że na nas zaczekacie albo P_aul podleci budką smile_prosty.gif

Swoją drogą - ma ktoś jakiś telefon do Veldrasha (jeśli tak, to prosiłbym o podesłanie na PW)?

Sprawa nieaktualna - włączył telefon :P

Edytowano przez behemort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa behemorta, że jadę (chociaż muszę jeszcze zakupić sobie bilet, ale to jutro).

Tyle sławnych osób z FA się zjedzie, że zastanawiam się, czy nie zabrać ze sobą białej koszulki i markera trollface.gif W sumie farbki też, bo jak inaczej uwiecznić ślad po sławnym *pac* na koszulce oczko2.GIF

@behemort

Mam nadzieję, że zaklepiesz mi jakieś miejsce, bo siedzenie na korytarzu jest średnim pomysłem xD (o ile będzie tłum, ale ciiiii!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ludki mam krótkie pytanie. Wiem, że oficjal się zbliża, ale jakiś czas temu już sygnalizowałem opcję i teraz chciałbym ostatecznie poznać liczbę zainteresowanych - kto chce jechać do Zakopanego w dniach 1 - 9 lub 10 września AD 2012. Mogę załatwić miejsca w pełni wyposażonych domkach kempingowych (lub jak ktoś chce pod namiot to na przylegającym polu) za cenę niższą niż przeciętna w tym jakże pięknym mieście. Głównym celem wycieczki byłoby oczywiście szwędanie się po co ciekawszych dolinkach i szczytach Tatr acz szczegóły tych wycieczek zwykle ustalane są mniej więcej dzień wcześniej =) W tej chwili na 100% jadą dwie osoby tj. ja i mój kumpel nie-forumowicz, którego część znać może z sylwestra dwa lata temu. Blacku się odgrażał, Rysia narzeka na terminy, ktoś jeszcze byłby zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zjazdu zostały dwa dni, a tutaj właściwie nic się nie dzieje? Żadnego hype`u? Wpadnijcie w jakiś zjazdoszał czy coś. biggrin_prosty.gif

Pojawię się pewnie gdzieś koło 16.30 dopiero. Do 16 siedzę w pracy, a wypadałoby coś jeszcze zjeść po drodze. I tu się pojawia moje pytanie: gdzie was o tej godzinie szukać? Będziecie jeszcze siedzieć w hostelu, zwiedzać czy może wypoczywać po trudach podróży w jakiejś knajpie? :)

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak zawsze czyli czekamy na najliczniejsze grupy. Jeśli na mniejsze grupki i wolnych strzelców dużo dłużej czekać nie będzie trzeba to również poczekamy. Jak się skład skrystalizuje to pewnie idziemy do hotelu załatwić formalności, odpocząć po wyczerpującej podróży i najprawdopodobniej skoczymy coś zjeść. Wszystko zależy od tego jak sprawnie nam pójdzie z kwaterowaniem. Jak coś to zawsze bądź pod telefonem to damy Ci namiary na naszą aktualną pozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam atakuję Warszawę Wschodnią w takim razie...? No dobra - niechaj i tak będzie, sam też dam radę... ;]

Godzina Z[jazdu] zbliża się nieubłaganie i czuję się w obowiązku poinformować forumowo-zjazdową konfraternię, iż jeśli mowa o moich wierszach czy innych prozach - brak papieru tudzież tuszu sprawia, że wszystko to przyjedzie w formie elektronicznej. Wiem, że na papierze to nieco inaczej, no ale cóż... siła wyższa.

BTW - ciekawe, czy tytułem tego Sultanat Południa zamiast garniturów przywiezie tylko ich zdjęcia... trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby tylko ktoś laptoka użyczył i będzie dobrze. Sam swojego nie mam, aczkolwiek pamiętam, że parę osób w zeszłym roku maszyny miało a i teraz coś tam się przebąkiwało i zawzięciu "przenośnych Okien"...

Jakby co - chętnie dam się w zamian ograć w Fifę lub inną tego typu grę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifka, PES można popykać jak będą pady:P

Ja już prawie spakowany, jutro po 9 jadę do siostry i stamtąd w piątek idę na bus i tylko około 1,5h jazdy, przybędę ok 14-tej. Bus zatrzymuje się gdzieś nie daleko PKS'u, mam nadzieję że was znajdę, bo nie mam do nikogo telefonu, ale na wszelki wypadek zabieram GPS'a na androidzie to jak będzie trzeba to "może się odnajdę", bo we Wrocławiu byłem jakieś 7 lat temu, czy ile to już minęło.

Szachy zapakowałem zawsze będzie można pograć jak nie w królewską grę to i w warcaby :P Mam takie wielkie turniejowe szachy, a nie jakieś drewniane malutkie figurki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas pakowania planszówek to jest lista tych które biorę:

Battlestar Galactica

Horror of Arkham

Mystery of the Abbey

Cytadela

Prawo Dżungli

Myślę że max 6-7 wezmę, i teraz decydujcie co brać dalszej kolejności:

Mall of Horror - było ostatnio

Starcraft - tutaj jeśli będzie wytaczająca ilość chętnych, ta gra zajmuje tyle co 2 planszówki a zasady są banalne, ale jest strasznie dużo zasad od zasad, Civilizacja to przy niej euro-gra w mojej opinii.

Posiadłość Szaleństwa - takie RPG w klimatach ZC z MG który akurat jest przeciwnikiem graczy i robi im na złość smile_prosty.gif

Warrior Knight - swego czasu konkurent Gry o Tron nie wiem czemu bo to całkiem inna gra XD

Twilight Imperium - Świetny tytuł podstawowy problem to czas który zajmuje partia średnio 6h a czasem ponad 12h ale tak to jest jak gra jest bardzo rozbudowana pod wieloma względami tak samo jak przy SC muszą być chętni smile_prosty.gif

Ewentualnie coś z mojej listy na BGG którą dawałem wcześniej.

Pisać żebym wiedział co mam brać smile_prosty.gif

Edytowano przez Night wolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...