Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Jak tylko zobaczę Wasz imprawagon to w podskokach się skąpo odzieję i wskoczę do środka by rozdawać koreczki z kawiorem, co zapewne jest moim życiowym powołaniem.

@ AL, wpadło mi do głowy parę pomysłów, ale nie będę psuć Twojego światopoglądu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja widzę, że z Veldrashem jesteśmy elitarnymi użytkownikami forum, skoro będziemy jechać tym samym super pociągiem, o którym wspomniał P_aul (teraz czekam na jakiś słaby żart typu "he he he, ty i tak będziesz za oknem/na dachu/nie wpuścimy cię/coś ci się pomyliło itp.").

O rany, to już za 8 dni mam urlop, a za 10 zjazd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AL, wpadło mi do głowy parę pomysłów, ale nie będę psuć Twojego światopoglądu. smile_prosty.gif

Z chęcią się z twoimi pomysłami zapoznam. :)

Na marginesie dodam, że Feo* stwierdził, że wyglądasz smakowicie i pachniesz prawie jak kurczak. xD

* Co ja się tak tego Feanora przyczepiłem? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... skoro już Osioł wspomniał o naszym [jego i moim...] elitarnym znaczeniu...

Czy tym razem Grupa Armii Warszawa zamierza oddelegować kogoś może, bym ów imprawagon mógł do podroży przysposobić...? Nie, żebym się tam chciał spouchwalać jakoś, ale pamiętacie chyba, jak w zeszłym roku dostarczyłem na właściwą stację, peron i tor ten właściwy pociąg i wagon, w którym to dalsza podróż nam minęła...??

Innymi słowy - czy ktoś ma bliżej do Dworca Wschodniego, by z niego właśnie ruszyć na podbój Wrocławia? Czy może tym razem działać mam indywidualnie...? Ostatnim razem odważnym okazał się Yossi [którego teraz nie będzie... :/]. Następca się znajdzie, czy też nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej, a mi coraz więcej kasy ubywa, no nic najwyżej nie będę nic jadł:P Miałem ostatnio problemy i część kasy zostawionej na wyjazd musiałem wydać.

Ja mam bus po 12 więc ok 14 będę, jeszcze sprawdzam opcje, ale obcięli autobusy i mogę być po 15 lub nawet dużo szybciej niż wymieniona godzina.

Prosiłbym podanie numeru telefonu do kogoś, tak żebym się nie zgubił:P Żeby nie pisać potem z komórki na forum i czekać aż ktoś mnie "uratuje" .

I mam pytanie czy zabierać ze sobą szachy, ktoś będzie miał ochotę pograć ze mną. To że kiedyś dużo grałem, teraz się nie ma nic do tego, z komputerem dostaję baty a z takim lvlem powinno się wygrywać. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałym poprosić wszystkich o kupno 1-2 pocztówek z Waszych stron smile_prosty.gif

Pisałem do Ciebie już w tej sprawie, ale powtórzę, byś pamiętał i przypomniał (jakbym ja zapomniał): Mam coś special-panzer-dla Ciebie (Z naciskiem na panzer) tongue_prosty.gif

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie pytanko do grupy ze stolicy - ile płaciliście za bilety?

38 zł z groszami. Niestety, z roku na rok ciut droższe są te bilety jak dla mnie, ale w przyszłym roku już będzie obowiązywała zniżka studencka, więc luz! :)

Dzięki panowie za pocztóweczki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amdarel - wygląda na to, że dużo osób przyjedzie ok. 14.00. Trochę osób pewnie będzie też wcześniej, niektóre może dojadą później.

My dosiądziemy się albo do grupy Warszawskiej, albo do Starej Gwardii, albo o tej samej godzinie przyjedziemy własnym pociągiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już ustawiam złoty tron na stercie czaszek w improwagonie na wypadek gdybyś dołączyła do nas ;)

Gdzieś 14-15 to rozsądna godzina pojawienia się. Przypominam przy okazji, że zbiórkę robimy na dworcu, więc jeśli ktoś nie utrafi mniej więcej w ten czas proszony jest o:

- zaczekanie jeśli przybędzie wcześniej

- dotarcie do hostelu na własną rękę lub poinformowanie mnie o potrzebie pomocy, jeśli później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Może ostatni mój post w tymże wątku został przeoczony przez odpowiednie osoby, może też nikt nie poczuł się wystarczająco "odpowiedzialny" i nie przesłał mi na PW namiarów do siebie - nie wiem, może moim błędem było podkreślenie słowa "odpowiedzialny" (tongue_prosty.gif) - to już nieistotne. Za momencik ja wyślę PW (mam nadzieję odpowiedniej osobie) podając swoje namiary kontaktowe, żeby się nie okazało nagle, że jedziemy tym samym pociągiem, lecz w innych wagonach trollface.gif

EDIT: Feo - już wszystko załatwione - wybrałem osobę nie należącą do Osi Zła jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialny to faktycznie złe określenie dla grupy Krakowsko - sułtanackiej :> Proponuje kontaktować się Aragornem, on jest miejscowo-krakowski więc nie powinno być problemu z kontaktem. A taka znajomośc się przyda jak okaże się, że nasz pociąg jedzie prosto do Silent Hill :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! W której części Silent Hill bohater/-ka pojawiała się w okolicy za pomocą pociągu? Był samochód, więzienny bus, pewnie coś jeszcze, ale tego chyba tam jeszcze nie widzieli :D

BTW. skoro już tutaj wpadłem to poza typowym stwierdzeniem, że zjazd będzie epicki i ciężko wyczekać do jego początku to zapytanie - ktoś z grupy warszawskiej (czyli P_aul :P) będzie mógł puścić cynk z rana, że zdołaliście załadować się do odpowiedniego pociągu co by jakichkolwiek, możliwych kwasów uniknąć? W końcu też chciałbym abyście ujrzeli Bronexa w szkockim kilcie, który odstawia lokalny taniec ludowy a org przygrywa mu na syntezatorze firmy Yamaha ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blak Szadoł

Ja najmocniej przepraszam, ale syntezator zepsuł się po ostatnim zjeździe (jakiś ślepy murzyn w niego wjechał) i teraz mam tylko harmoszkę sad_prosty.gif.

@Amdarel

Z tego co wiem, punkt zborny Armii Łódź wyznaczony został w gimbazie Grupy Operacyjnej Piotrków Trybunalski. Przypadkiem właśnie tamtędy będzie przejeżdżał improwagon smile_prosty.gif.

@opti

Wyczerpałeś już limit pocztówek z moich stron, kupiłem Ci kilka z Warszawy.

Nie pamiętam kto w zeszłym roku brał laptoka (za to doskonale pamiętam jak Arnie robił użytek ze swojego netbooka w mafii, spryciula!), ale w sumie chętnie przegrałbym znowu w FIFĘ ze stefanem. Także rodzi się pytanie-brać swojego rzęcha czy ktoś się zaoferuje? Jakby cuś, to dwa przewodowe pady od X360 mogę zapewnić.

Tylko nie za dużo tych laptoków, bo się skończy na lanparty (każdy Diablo 3 ma, amirite? biggrin_prosty.gif)...

>albo o tej samej godzinie przyjedziemy własnym pociągiem

>przyjedziemy własnym pociągiem

>własnym pociągiem

A P_aul, bidulka, siedzi w ciasnocie w swoim improwagonie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do mnie na GG, to wszystko umówimy i podam Ci mój numer, jak chcesz startować razem z nami :). Ja mam niedaleko, więc pojawię się wtedy, kiedy zażąda tego Szadoł wink_prosty.gif. Pociąg będzie u nas na dworcu pewnie koło 9:30*, więc wypadałoby być parę minut wcześniej.

*BTW, Warszawiaki, którym dokładnie jedziecie? 7:18 ze Wschodniej?

@niżej

W kwadrans-dwadzieścia minut to oblecimy cały dworzec, okolice i jeszcze kupimy fanty dla Hrabuli :D. Just saiyan.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym jednak pojawienie się na piotrkowskim dworcu co najmniej kwadrans-dwadzieścia minut przed przyjazdem 'imprezowagonu', żeby potem nie pruć szybciej jak Bolt a przy okazji odstawić

numer :D W każdym razie tak wygląda mój misterny i szatański plan, ale jak wyjdzie w praniu to zobaczymy - zresztą kontakt telefoniczny mam i vice versa, więc gdyby coś się stało (niespodziewana inwazja Daleków przykładowo) to dam znać. Kiedy pojawię się w punkcie zbiórki także ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...