Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

@JamesVoo - Żejms, moja Ty miłości, świetle moich oczu, ozdobo mych poranków, panie naczelniku dyrektorze tego obwoźnego cyrku osobliwości zwanego oficjalem, powiedz Ty mi:

czy info ze strony Mleczarni, że dorzucają pościel i ręcznik to wyłącznie wabik na klientów, względnie coś, co odrzuciłeś celem zbicia kosztów, czy też jest to szczera prawda i nie muszę brać ani psiwora ani ręcznika? Byłoby mi niezmiernie przykro, jakbym musiał się potem wycierać w t-shirt.

>sugerowanie, że zamierzam się myć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ - bierz co masz, chętni na pewno się znajdą do gry :)

@Knight Martius - Już raz powstał kącik poetycki na zjazd, połowa ludzi układała wiersz. Mickiewicz by się nie powstydził

@t3tris - Pościel jest. Za ręczniki jest dopłata 5 zł od doby, więc jak ktoś chce i go stać, to może sobie ogarnąć z obsługą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł. za ręcznik, ale zdzierstwo xD. Biorę swoje xD

Ja tylko jeszcze napomknę żeby ktoś więcej zabrał ze sobą głośniki. Ja standardowo biorę do naszego pokoju ale chciałbym uniknąć sytuacji że pod drzwiami będą się ustawiać korowody "możemy głośniki pożyczyć?" ;)

 

Oesu, dopiero teraz do mnie dociera że to już jutro xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardinal Akuratnie całkiem żeś napisał, bo po powrocie z roboty zjadłem właśnie kolacyję i zasiadłem do forume raz ostatni przed Zjazdę...

Owszem, biorę. Wszak kimże byłbym, gdybym nie wziął? Z drugiej strony - najprawdopodobniej nie będę miał ze sobą żadnych domowej roboty specjałów pokroju kabanosów czy... ekhm... soczku. Z prostego, prozaicznego bardzo powodu - po prostu akurat nic nie robiłem. Nawet nie było kiedy, szczerze mówiąc. Praca od miesiąca ponad zajmuje mi tyle czasu, że ledwo dałem radę obmyślić zmyślną strategię, jak zakupić pewne... precjoza, nie mogąc ruszyć się z pracy. Na szczęście jakoś się udało i będzie przynajmniej tyle...

Feo wie, o czym mówię... : >

I jeszcze jedna rzecz - co prawda pytałem o to (się tak złożyło tyż) Feanora, no ale spytam na wszelki wypadek i tutaj. Jestem posiadaczem od około roku pewnej gry planszowej. Mage Knight się nazywa. Gra jest świetna i niesamowicie rozbudowana (Gra o Tron to przy niej jak "wojna" w kartach)... ale potrafi zająć niewyobrażalną ilość czasu i wymaga myślenia iście szachowego. No i zajmuje sporo miejsca...

Mam próbować ją wciskać jakoś do tego bagażu, co to się będzie kisił w luku bagażowym "okrętu flotylli" PolskiegoBusa? Czy nie kombinować? [ew. brak odpowiedzi na "tak" uznam za "nie"]

EDIT: Chciałem napisać znacznie więcej, odnieść się do tego, co inni napisali... ale do diabła - jestem potwornie zmęczony, a tu jeszcze spakować się trzeba, ogarnąć trochę... istny dramat. No ale nie umniejsza to faktu, że ktoś wspominał mi niedawno, że ludzie jakoś nie jarają się Zjazdem w tym roku... może i faktycznie - mniejszy ruch. Odnoszę wrażenie, że to jednak kwestia mniejszego składu zjazdowego, nie mniejszego zapału. A to mnie, nie ukrywam, cieszy. :)

EDIT II: NIEWYOBRAŻALNIE WAŻNA KWESTIA!!! Ktoś wspominał o wieczorku poetyckim... ktoś wspomniał, że takowy był dwa lata temu... a ja się grzecznie pytam... GDZIE POEMAT JEST!? Jeśli ktoś ma tą wersję, cośmy w elitarnym gronie tworzyli i pisali (ktoś musi mieć ten bezcenny rękopis...) niech koniecznie pisze do mnie na priva! Czas jest do 6:30 dnia jutrzejszego, potem będzie już za późno na działania.

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2016 o 23:49, niziołka napisał:

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś tu jest chętny na wypad do kina? Bo skoro kino również mamy blisko, to można by się było wybrać na Suicide Squad. Dajcie znać, zaklepiemy bilety ;)

Nie róbcie tego. Po co psuć sobie wspomnienia ze zlotu :P

 

 

Który to już rok organizowania oficjala? 12, 13? Kiedy zaczynaliśmy byłem jeszcze słuchającym hip hopu głupim, grubym gimbusem (Oś Zła może potwierdzić :) ). Teraz jestem już tylko głupim, grubym gimbusem. Nieważne. Z tamtych czasów wciąż pamiętam kawałek, który zawsze chciałem wrzucić do tego tematu na dzień przed zlotem, bo idealnie oddaje przedzjazdowy klimat. Nigdy wcześniej jakoś nie było okazji. 

 

Cytat

To już jutro nie mogę się doczekać mówiąc ściśle
Jak będzie zaj....cie, przez cały tydzień o tym myślę
W głowie jedna opcja, żeby jak najszybciej kupić bilet
I za chwile kłopoty gdzieś zostawić
Znowu w trasę, wybieram oczywiście drugą klasę
Bo jest taniej, wiesz jaki to ma sens, nic się nie stanie
Za to więcej w kiermanie i wszyscy mamy jeden przedział
Same znajome twarze i tylko jeden zgredzik siedział
Zaraz wyszedł, zrozumiał, że tutaj nie będzie ciszej
No bo po co, wiadomo to rozgrzewka jest przed nocą

 

A, piszę się na grę w Grę o Tron! Proszę mi tylko przypomnieć kiedy będziecie zaczynali, bo mogę mieć problem z kojarzeniem tego co pisałem dzień wcześniej 8)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że już jutro zjazd. Trochę się boję.

Zapewne osób, które nie spamiętałem ich pseudonimy, w zeszłych latach będą mi sprawiać znów problem. Mam szczerą nadzieje, że jutro nie poznam kogoś kto nazwał się na forum jak na przykład:"Fearashrumhel99" (a jak będzie się przedstawiał to obok będzie akurat ktoś trąbić lub przejeżdżać tramwaj i usłyszę "jestem Freusajhhjadgasd") , bo i tak nie zapamiętam i chyba zacznę ludzi nazywać po prawdziwych imionach.

Idę jeszcze pomyśleć co załadować do bagażu, a potem idę pograć w "WoWa" lub w "Cywilizacje V".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, byłbym zapomniał. Jakby ktoś dobił do Wrocka i nie mógł się odnaleźć (mało prawdopodobne), czy nie mógł znaleźć hostelu (to już bardziej prawdopodobne, bo dla nieobytych dojście do niego może być pewnym wyzwaniem) niech za wczasu odezwie się na priva, to postaram się jakoś pomóc/dam namiary na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veldrash - chcesz poczynić odczytanie tej twórczości na zjeździe, czy kontynuację epopei? I mam nadzieję że weźmiesz swój plecak :D
@RoZy - Głowy sobie uciąć nie dam, ale wydaje mi się że w której części dyskusji z obsługą jakaś opcja parkingowa jest. I mam nadzieję że się nie mylę i gdzieś swoją srebrną strzałę też będę miał gdzie postawić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy może być problem ze znalezieniem miejsca, ale teoretycznie jak się poszuka to da radę. A poza tym najbliżej jest parking pod NFM, ale to może naprawdę burżujsko wyjść (4 zł za godzinę). Jeśli hostel niczego nie oferuje, to będzie trzeba kombinować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo - zastanawiam się, czy kontynuować, czy odczytać, czy po prostu drzeć łacha ze wspomnień. :) I tak, nie zapomnę plecaka. ;] I... nurtuje mnie, co w takim razie dałbyś sobie uciąć...? : >

EDIT:

@Sevard - e tam, burżujsko... Hrabula sypnie grosiwem z wygranej i byndzie. :D

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sevard napisał:

Właśnie, byłbym zapomniał. Jakby ktoś dobił do Wrocka i nie mógł się odnaleźć (mało prawdopodobne), czy nie mógł znaleźć hostelu (to już bardziej prawdopodobne, bo dla nieobytych dojście do niego może być pewnym wyzwaniem) niech za wczasu odezwie się na priva, to postaram się jakoś pomóc/dam namiary na siebie.

Obczajałem na stronie wroclaw.jakdojade.pl, gdzie jest hostel i czym tam trzeba dojechać. To nie wydaje się jakieś trudne.

Co do "wieczorka poetyckiego", odwołałem się do tego, że ktoś mniej więcej tak kiedyś nazwał propozycję Veldrasha, aby ten przyniósł swoją twórczość prozatorską i poczytał na głos. Chyba że źle to pamiętam. Ale mówię - w moim przypadku czytanie kawałków twórczości będzie pewnie karą dla niepokornych. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Knight Martius - jakby co, to nigdy nic swojego tak naprawdę na Zjeździe nie przeczytałem. NO ALE TRADYCJA pozostała... czy coś. :D

@JamesVoo - cwaniaczek... a swoją drogą - jak to było z tą cenzurowaną wersją? "Kalisz Kalisz Ryszard Kalisz"? xD Brzmi trochę jak... zawołanie stadionowe wręcz. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...