Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ja jeszcze pozwolę sobie wrócić to tematu rekalm serwisów komórkowych. Ostatnio do Weiss'a zadźwonił jakiś dewot i nadał mu temat wszystkich tych podobnych smieciowych reklam w TV. Ten temat podłapał i już drąży :) O wszelkich "Tele tygodniach" już wie, ale jka mu kto podpowie że w CDA (piśmie dla młodzeży) też jest to ZiBi będzie miał "dzwonię do Pana w bardzo nietypowej sprawie" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ja też widziałem zdjęcie smugglera podpisane Zibi Zbigniew Bański dla niktórych smuggler hahahaha mam was cwaniaczki z CDA paczki :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale nas przylapales. Ile to juz bylo zdjec roznych ludzi podpisanych jako Smuggler? Ktos to liczyl?

Jesli ktos naprawde mysli, ze po tylu latach damy nagle prawdziwe zdjecie Smugglera podpisane imieniem i nazwiskiem i ze wskazaniem, ze to Smuggler... Coz - naiwni maja w zyciu ciezej. :) Powaznie - zastanowcie sie przez chwile, dlaczego mielibysmy tak zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nawet jakbyście naprawdę dali takie zdjęcie, to i tak nikt by nie uwierzył, że to Smuggler :). Swoją drogą, chciałbym, żeby moim jedynym problemem w życiu była tożsamość jakiegoś redaktora :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to odebraliście życie kilku(nastu) osobom. Dlaczego? Ano siedzi taki młodociany, prześwietla CDA, sprawdza zdjęcia, lata z aparatem, śledzi was, byle się dowiedzieć kim jest ktoś, kogo może nawet nie być xD Powinni was do więzienia wsadzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to odebraliście życie kilku(nastu) osobom. Dlaczego? Ano siedzi taki młodociany, prześwietla CDA, sprawdza zdjęcia, lata z aparatem, śledzi was, byle się dowiedzieć kim jest ktoś, kogo może nawet nie być xD Powinni was do więzienia wsadzić :P

;) Dostatecznie dociekliwej i trzeźwo myślącej osobie rozgryzienie Smugglera nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Wystarczy pokojarzyć kilka faktów, poszlak na łamach CDA jest/było dość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o becie nowej strony zamkniety, wiec zapytam w tym, a wiec pytanie do kogos zorientowanego z redakcji, w najnowszym numerze CDA (numer specjalny 1/2008) w nowosciach sprzetowych na stronie 118 pod ramka "Czytaj licencje!" jest screen, na ktorym widac - chyba - strone CDA, jest to fota przedstawiajaca nadzchodzaca strone?

Nie wiem czy wczesniej ktos oto pytal wiec jesli jest to juz powszechnie wiadoma sprawa to przepraszac;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o becie nowej strony zamkniety, wiec zapytam w tym, a wiec pytanie do kogos zorientowanego z redakcji, w najnowszym numerze CDA (numer specjalny 1/2008) w nowosciach sprzetowych na stronie 118 pod ramka "Czytaj licencje!" jest screen, na ktorym widac - chyba - strone CDA, jest to fota przedstawiajaca nadzchodzaca strone?

Nie wiem czy wczesniej ktos oto pytal wiec jesli jest to juz powszechnie wiadoma sprawa to przepraszac;p

no tak, też miałem o to kiedyś zapytać ;p. Jak dla mnie - na 99% to jest jakaś wersja przyszłej strony CDA. Dodam, że duużo lepsza pod względem graficznym, niż 'publiczna' beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę głupie pytanie ale jednak je zadam :

Smugglerze , jeśli nie posiadałbyś takowej wiedzy na temat gier i komputerów to jakim zawodem najchętniej byś się zajął?

Pytanie to kieruję również do CormaC'a i Ghost'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nawet jakbyście naprawdę dali takie zdjęcie, to i tak nikt by nie uwierzył, że to Smuggler :). Swoją drogą, chciałbym, żeby moim jedynym problemem w życiu była tożsamość jakiegoś redaktora :P.

Ja myślę, że jego zdjęcie już perfidnie dali, albo cały czas dają nam pod nosem (np. ten niebieski koleś w arcie z AR), tylko go nie podpisują. I tak robią z nas głupków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę głupie pytanie ale jednak je zadam :

Smugglerze , jeśli nie posiadałbyś takowej wiedzy na temat gier i komputerów to jakim zawodem najchętniej byś się zajął?

Pytanie to kieruję również do CormaC'a i Ghost'a

Gdybym nie miał drewnianego ucha próbowałbym swoich sił w aktorstwie, zwłaszcza komediowym. A tak to pewnie bym był prawnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wyłudzacie od ludzi kasę?

Na stronie głównej jest konkurs - do wygrania książka. Wysyłam SMS z poprawną odpowiedzią i odpowiadają mi, że termin nadsyłania zgłoszeń minął. Oszustwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wyłudzacie od ludzi kasę?

Na stronie głównej jest konkurs - do wygrania książka. Wysyłam SMS z poprawną odpowiedzią i odpowiadają mi, że termin nadsyłania zgłoszeń minął. Oszustwo!

Pewnie pomyłka systemu. Spokojnie, w poniedziałek sprawdzimy co sie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pomyłka systemu. Spokojnie, w poniedziałek sprawdzimy co sie dzieje.

Ghost, Ty byś lepiej coś o tym 'wyciekniętym' layoucie strony CDA coś powiedział ;)

Jak nie tu, to na moderatorskim chociaż :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, Ty byś lepiej coś o tym 'wyciekniętym' layoucie strony CDA coś powiedział ;)

A co tu opowiadac? Pisalem juz kilka razy, ze mamy nowy projekt graficzny, ktorym zastapilismy to, co widzeliscie w wersji beta nowej strony. Dla jaj wrzucilismy go do okienka przegladarki na screenie. Przy dobrym wietrze do konca tego miesiaca nowa strona juz bedzie dzialac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu opowiadac? Pisalem juz kilka razy, ze mamy nowy projekt graficzny, ktorym zastapilismy to, co widzeliscie w wersji beta nowej strony. Dla jaj wrzucilismy go do okienka przegladarki na screenie. Przy dobrym wietrze do konca tego miesiaca nowa strona juz bedzie dzialac.

No i bardzo prawidłowo. Szatka graficzna na thumbnailu wygląda elegancko... Rozumiem, że zmieniły się tylko wizualia i połatano dziury w kodzie? Czy wprowadzono jakieś zmiany w funkcjonalności względem bety?

No i najistotniejsze - czy komentarze będą zintegrowane z forum, a tym samym podlegać moderacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna sprawa. Dlaczego absolutnie w żadnym magazynie, nawet w "CD-Actionie", tytułów gier nie zapisuje się w cudzysłowie? W końcu nikt nie powinien znać odpowiedzi na to pytanie lepiej niż redakcja największego pisma branżowego w Polsce.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze specjalnym bylo poswiecone pol strony o nowym iPodzie. Fajnie zostalo wszystko opisane, ale... Czy autor tekstu nie uwaza, ze najwiekszym minusem tego sprzetu jest tylnia blaszka, ktora sie bardzo rysuje? To byl moj jedyny powod zwrocenia tego aparatu do sklepu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna sprawa. Dlaczego absolutnie w żadnym magazynie, nawet w "CD-Actionie", tytułów gier nie zapisuje się w cudzysłowie? W końcu nikt nie powinien znać odpowiedzi na to pytanie lepiej niż redakcja największego pisma branżowego w Polsce.:)

Ja się bardziej zastanawiam czemu w GW pisze np. "Sims, The" albo "Punisher, The".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...