Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Nurtuje mnie jedna sprawa. Jak moja kolekcja ekszynów sięga(1999r.), tak zawsze na tylnej okładce jest reklama NEC'a. Odkąd ona do nich "należy", płacą wam za rok z góry, co miesiąc? Intryguje mnie to, bo nigdy nic innego tam nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa. Jak moja kolekcja ekszynów sięga(1999r.), tak zawsze na tylnej okładce jest reklama NEC'a. Odkąd ona do nich "należy", płacą wam za rok z góry, co miesiąc? Intryguje mnie to, bo nigdy nic innego tam nie było.

Obawiam sie, ze to, kto, jak i za co nam placi jest sprawa jego i wydawnictwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś a propos Ghosta to zapraszam na najbliższą Giercownię - audycję poświęconą grom i graniu. Już w Piątek po 18 kolejna odsłona audycji, gdzie m.in. będzie wywiad z Ghostem.

Zapraszam na www.RadioSygnaly.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum. Nie całą chwilę temu przejrzałem je sobie pobieżnie i przeraziłem się czytając ten wątek. Zaryzykuję pisząc, że niektóre "gwiazdy" nie dostają tylu pytań "tego typu", ale chyba się nie mylę. Nie mam pojęcia dlaczego kogoś interesuje Wasze życie prywatne czy sposób jedzenia delicji. .. - i tu moje pierwsze pytanie pasujące do tego tematu: czy nie czujecie się w pewien sposób poniżeni odpowiadając na wspomniane pytania? Lub w jakiś sposób "podobni" do gwiazdeczek z kolorowych gazetek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie czujecie się w pewien sposób poniżeni odpowiadając na wspomniane pytania?

Nie. Bo nie mamy obowiazku odpowiadac wszystkim i na kazde pytanie. Jesli ktos przegnie pale, zamiast odpowiedzi dostanie ochrzan.

Lub w jakiś sposób "podobni" do gwiazdeczek z kolorowych gazetek?

Nie, bo jesli np. ide na basen/do sklepu/na impreze/do kina/na plaze, to nie widze wokol tabunu hien z aparatami czyhajacych, az zsuna mi sie kapielowki czy rozepnie rozporek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cormaca:

Jak wiadomo (chyba, że ktoś nie wie) masz mniejszy staż muzyczny niż Hut (który swoją pierwszą płytę nagrał na przełomie 1998/1999). Czy rozmawiacie o tworzeniu muzyki, czy może te dwa różne style Wam na to nie pozwalają? I czy nie zazdrościsz mu troszkę, że jego płyty można kupić w sklepach muzycznych w całym kraju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozmawiacie o tworzeniu muzyki, czy może te dwa różne style Wam na to nie pozwalają?

To troche bez sensu, zeby on mi opowiadal o samplach i beatach, a ja jemu o wzmacniaczach nie gitary i riffach.

I czy nie zazdrościsz mu troszkę, że jego płyty można kupić w sklepach muzycznych w całym kraju?

Nie zazdroszcze.

Kiedy możemy się spodziewać nowej strony www??

Bardzo niedlugo.

chcialem sie zapytac czy jest tu jakis temat o prosbach do redakcji o nastepnych pelnych wersjach gier na coverze i czy takie prosby maja wplyw na to co bedzie w nalblirzszym numerze?

Nie, takie prosby nie maja zadnego wplywu na dobor pelniakow, wiec rownie dobrze mozna je sobie darowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy byłbyś na TAK w sprawie twojego wywiadu w Radio-Sygnały?

Panowie...w Radio-Sygnałach. Odmieniamy ładnie proszę :)

A co do wywiadu to również jestem ciekawy..

Ale póki co jest jeszcze wiele osób do przepytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...