Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

GTAIV na PC nie będzie. Tak ogłosił R*, ale prawie na pewno doczekamy się konwersji. Dlaczego więc powiedzieli, że nie będzie? Żeby ci, co nie mają konsoli, poszli i ją sobie kupili razem z grą :). Jakby teraz powiedzieli, że kiedyśtam będzie na PC, to ludzie by po prostu zacisnęli zęby i te pół roku poczekali. A tak kupią konsolę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTAIV na PC nie będzie. Tak ogłosił R*

A podal to jakis blog, o ktorym chyba nikt wczesniej nie slyszal. Nie przypominam sobie, zeby jakiekolwiek wiarygodne zrodlo podalo te informacje rownolegle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba żebyście nie żałowali sobie miejsca, na tekst o GTA4 chociaż nie ma zapowiedzi na PC. Co do blogu to pierwszy raz o nim słyszałem, w sklepie citydisc można zamówić pre-order GTAIV na PC link poniżej, w jakimś czeskim sklepie również. A gdy ktoś o tym napisał do R* to zostawili to bez komentarza link również poniżej. sorry za OT

http://www.gram.pl/news_6g3iGO4_PeCetowe_G..._Rockstara.html

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?la...;art_nr=9483014

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie jakaś kobitka od Was i powiedziała ze wygrałem gre w konkursie sms, ja narazie jeszcze nic nie dostałem (a to bylo juz jakis tydzien temu). Mam sie martwic czy nie?

aaaa, juz wiem. przeczytałem regulamin,

1. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy Konkursu pocztą, przesyłką poleconą w terminie miesiąca od daty rozwiązania konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie jakaś kobitka od Was i powiedziała ze wygrałem gre w konkursie sms, ja narazie jeszcze nic nie dostałem (a to bylo juz jakis tydzien temu). Mam sie martwic czy nie?

Nie martwic. Wysylka nagrod moze potrwac do 6 (!) tygodni, z uwagi na sporo papierkow, Urzad Skarbowy, znow papierkow etc. Biurokracja :/.... Co wygrales to i dostaniesz, choc naturalnie jakby za te poltora miecha nadal nic nie bylo, to sie upomnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Smuggler nadal jakieś spamerskie posty tylko, żeby zatuszować to co powiedziałem. To forum to po prostu niewiadomoco.

Uczycie grać w głupie gry, a programować trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.....napewno sie upomnę (wkońcu wydałem 2.44zł na esa :P ).

BTW/ widze je jesteś fanem Garfielda, ja też :D

smuggler, nie oszukasz mnie, wiem że to twoje konto którym spamujesz, żeby prawda nie wyszła na jaw

Grabisz sobie, kolego. Przejrze twoje posty, ale zaraz chyba warn poleci.

[edit]

Jestem człowiekiem słownym - obiecałem warna, to jest :P. Dostajesz tydzień wolnego.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Smuggler nadal jakieś spamerskie posty tylko, żeby zatuszować to co powiedziałem. To forum to po prostu niewiadomoco.

Oburzył mnie Twój tekst kolego... mam do tego prawo-jestem użytkownikiem takim samym jak inni.

Uczycie grać w głupie gry, a programować trzeba.

Ciekawe... od kiedy to gry są głupie ?

Nie przeczę, że programowanie może być ciekawe, ale CD-A to czasopismo PRZEDE WSZYSTKIM o >>GRACH<< i graniu.

Programowanie to osobna sprawa i w tym celu polecam skorzystać z darmowych tutoriali i poradników, a jak Cię stać, to kupić parę książek o tejże tematyce.

Żeby nie offtopować, ponawiam pytanie (zmodyfikowane nieco) sprzed kilku stron:

Jaką ocenę dalibyście (w skali 1-10) grom:

-Mortyr

-Age of Empires (i dodatek Rise of Rome)

-Aliens vs Predator 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tak to jest, jak ktoś, niekoniecznie mądry chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę Smugglera, pewnie po to aby się dowartościować ;/

No ale i ja mam pytanie, słyszałem plotkę, jako by miało powstać jeszcze jedno nowe ET, tyle , że w uniwersum Dooma... wierzyć, czy nie wierzyć ?

PS.Głupie gry??Chyba zależy jakie, i ile się grając w nie spędza czasu ;/ Zresztą w wydaniu specjalnym CDA była książeczka, tam możesz sobie poczytać o zaletach grania(ale bez przesady, tzw. bez siedzenia do oporu, np. dopiero jak jesteś bardzo głodny, niejadłeś jeszcze obiadu a jest 19, a ty dalej siedzisz przez kompem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Smuggler nadal jakieś spamerskie posty tylko, żeby zatuszować to co powiedziałem. To forum to po prostu niewiadomoco.

Uczycie grać w głupie gry, a programować trzeba.

a ty myślisz, że niby jak gry powstają? Tak o sobie w lesie rosną i sie je do koszyczka zrywa? Stworzenie gry to ciężka praca. To coś jak pisanie książki lub kręcenie filmu. Robisz to po to żeby później ktoś ją przeczytał, oglądnął czy też POGRAŁ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myślisz, że niby jak gry powstają? Tak o sobie w lesie rosną i sie je do koszyczka zrywa? Stworzenie gry to ciężka praca. To coś jak pisanie książki lub kręcenie filmu. Robisz to po to żeby później ktoś ją przeczytał, oglądnął czy też POGRAŁ

Hehe, my UCZYMY grac w gry? (W nastepnym CDA poradnik "o co chodzi w Pacmanie"...). My RECENZUJEMY gry. A kto sie chce uczyc programowac niech idzie do odpowiedniej szkoly, czy kupi odpowiedni podrecznik albo pismo fachowe. To jakby czepiac sie np. Wladcy Pierscieni ,ze opowiada o fikcyjnym swiecie, zamiast poruszac problemy wspolczesnosci, np. problem cieplarniany, czy glod w Afryce. Krotko mowiac - zimny kompresik na glowe zalecam. CDA jest pismem ROZRYWKOWYM i dla graczy, a nie edukacyjnym dla informatykow. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, my UCZYMY grac w gry? (W nastepnym CDA poradnik "o co chodzi w Pacmanie"...). My RECENZUJEMY gry. A kto sie chce uczyc programowac niech idzie do odpowiedniej szkoly, czy kupi odpowiedni podrecznik albo pismo fachowe. To jakby czepiac sie np. Wladcy Pierscieni ,ze opowiada o fikcyjnym swiecie, zamiast poruszac problemy wspolczesnosci, np. problem cieplarniany, czy glod w Afryce. Krotko mowiac - zimny kompresik na glowe zalecam. CDA jest pismem ROZRYWKOWYM i dla graczy, a nie edukacyjnym dla informatykow. Tyle.

Smuggler dlaczego cytujesz mnie? ja nie mówiłem, że UCZYCIE grać to ten gość wyżej :) pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dlaczego cytujesz mnie? ja nie mówiłem, że UCZYCIE grać to ten gość wyżej :) pzdr

Ja wiem, ze nie ty :). Tak wyszlo, Mialem zedytowac ale akurat telefon zadzwonil itepe. :)

Hehe - nowe forum, stare nawyki :lol: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze nie ty :). Tak wyszlo, Mialem zedytowac ale akurat telefon zadzwonil itepe. :)

ok Smugglerowi wybacza się wszystko :)

Skoro to jest dział Pytania do redakcji, to ja mam pytanie:

Wiadomo, że od początku (no prawie od początku) trwania CDA są w nim Mac Abra, Czarny Iwan i Ty. Czy z racji tego jesteście jakoś specjalnie traktowani przez resztę ekipy?

PS Była kiedyś taka chwila, że baliście się SWOJEGO SZEFA, Mac Abry (ale tak szczerze)?? Bo znam wielu ludzi, którzy na dźwięk słowa szef cali się trzęsą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wygrał coś u was, a wy do mnie zadzwonicie, ale w tym momencie nie mogę odebrać, bo mam na przykład lekcję to wtedy moja nagroda przepada?

Bankowo przepada. W redakcji jest tak, że bardzo ciężko wykonać choćby jeden w tygodniu telefon, np. Smuggler tradycyjnie dzwoni w sprawie konkursów wyłącznie z redakcyjnego ustępu,Tak, nie ma co się dziwić.

Nie każdy ma swoje biurko, swoją ławę. A ty jeszcze bezczelnie się rozsiądziesz w ławie, i telefonu nie możesz odebrać?

Naprawdę troszkę przesadziłeś. I nawet się nie łudź, że dostaniesz jakąś nagrodę. Jak bierzesz udział w konkursie to na coś się decydujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankowo przepada. W redakcji jest tak, że bardzo ciężko wykonać choćby jeden w tygodniu telefon, np. Smuggler tradycyjnie dzwoni w sprawie konkursów wyłącznie z redakcyjnego ustępu,Tak, nie ma co się dziwić.

Nie każdy ma swoje biurko, swoją ławę. A ty jeszcze bezczelnie się rozsiądziesz w ławie, i telefonu nie możesz odebrać?

Naprawdę troszkę przesadziłeś. I nawet się nie łudź, że dostaniesz jakąś nagrodę. Jak bierzesz udział w konkursie to na coś się decydujesz.

To co mam odebrać telefon na lekcji? Mam powiedzieć nauczycielowi: Czy mogę odebrać telefon bo gazeta do mnie dzwoni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam odebrać telefon na lekcji? Mam powiedzieć nauczycielowi: Czy mogę odebrać telefon bo gazeta do mnie dzwoni?

IMHO ten gość(Master) robi sobie z ciebie jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czasopismo. Przede wszystkim szacunek, ponieważ to czasopismo sponsoruje cenne nagrody. Dlatego ty powinieneś a nawet musisz odebrać telefon, bo nie na darmo Smuggler do Ciebie dzwoni. Czy ty wiesz, ile on musi wykonać telefonów przez rok? A może myślisz, że tak wesoło jest jak taki czytelnik nie odbiera telefonu, rozsiadłszy się w szkolnej ławie? A Smuggler ściśnięty w ustępie redakcyjnym, telefonuje, Mac Abra cały jest w nerwach, redakcja cała podenerwowana siedzi jak na szpilkach. Ale ty nie, ty się rozsiadasz w szkolnej ławie, telefon bezczelnie ignorujesz. Szkoda po prostu, wielka szkoda, że

tak szanujesz czasopismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris92 -> po pierwsze: nie statsuj, po drugie: jak nie chcesz komentować, to nie umieszczaj posta, o treści ?nie będę tego komentował?. Tu nie ma obowiązku odpisywania na każdy post.

Lokiwitcher -> skończ z odzywkami w stylu ?zamknij się?, bo ja Ci ?zamknę? konto na kilka dni, żebyś ochłonął.

Posty wykasowałem i za każdy taki następny ja napiszę swój, w dziale ?Banicja i ostrzeżenia?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...