Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy ja wiem ? Mody, wiadomo - ciężkie bydlaki (są i takie po 400-600mb! fakt, zmieniają praktycznie całą rozgrywkę ale jednak waga robi wrażenie), internaucie z przeciętnym internetem (512, 1mb) może nie chcieć się ich ściągać, bo a nuż nie zadziała. Tymczasem taki filmik włączasz i masz. W dodatku z filmikami ciężko trafić w gusta czytelników i w praktyce zabierałyby miejsce pełniakom na dysku.

To tak ode mnie ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przeniosłem z Targowisko / Szukam pracy / cda.

Poniższe "Przeczytałem" odnosi się do tekstu w "Zbiór zasad obowiązujących na forum" odnośnie współpracowników.

[wies.niak]

Przeczytałem,

mam tylko kilka pytań:

a - Czy producent, dystrybutor, strona domowa gry itd. są wliczane w długość "prawidłowej" zapowiedzi?

b - Może i na informatyce się znam, śmigam w Turbo Pascalu, "liznąłem" C++, znam się na obróbce i robieniu grafiki komputerowej (mniej więcej) i filmów, ale za chiny nie mogę zrozumieć czy 1KB to 1 tysiąc znaków? Wiem, wiem , jak mogę tyle umieć a tego nie wiedzieć... też nie wiem...

c - Czy odpowiedź na maila z zapowiedzią otrzymuje każdy? Bez względu na to, czy była dobra, czy nie?

d - Czy jeśli pierwsza zapowiedź nie przejdzie przez "testy" to czy można ucząc sie na własnych błędach zacząć pracę nad kolejną i wysłać ponownie? Oczywiście zapowiedź będzie innego tytułu, żeby nie robić prostej edycji "gotowca".

e - Temat listu to np. "Współpracownik", "Zapowiedź" itp. tak? Wolę się upewnić nim coś wyślę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

czekam i czekam... i ani widu, ani słychu... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ? Mody, wiadomo - ciężkie bydlaki (są i takie po 400-600mb! fakt, zmieniają praktycznie całą rozgrywkę ale jednak waga robi wrażenie), internaucie z przeciętnym internetem (512, 1mb) może nie chcieć się ich ściągać, bo a nuż nie zadziała. Tymczasem taki filmik włączasz i masz. W dodatku z filmikami ciężko trafić w gusta czytelników i w praktyce zabierałyby miejsce pełniakom na dysku.

To tak ode mnie ;)

Pozdrawiam

Właśnie chodzi o to że niekoniecznie włączasz i masz.Pewnie spora grupa czytelników CDA nie ma neta a niektórzy mają pewnie tak powolny jak ja na którym prawie że nic nie da się ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

miesiąc temu ogłosiliście konkurs "odjazdowe biurko" i napisaliście, że ogłoszenie zwycięzcy będzie w nowym numerze czyli 13 maja, no więc kupiłem nowy numer (dzisiaj) i nic, patrzę, a tu rozstrzygnięcie innego konkursu. Moje pytanie jest takie: kiedy będą ogłoszone wyniki tego konkursu? Albo jeżeli już są to gdzie?

W 06 bedzie juz cos na ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem,

mam tylko kilka pytań:

a - Czy producent, dystrybutor, strona domowa gry itd. są wliczane w długość "prawidłowej" zapowiedzi?

b - Może i na informatyce się znam, śmigam w Turbo Pascalu, "liznąłem" C++, znam się na obróbce i robieniu grafiki komputerowej (mniej więcej) i filmów, ale za chiny nie mogę zrozumieć czy 1KB to 1 tysiąc znaków? Wiem, wiem , jak mogę tyle umieć a tego nie wiedzieć... też nie wiem...

c - Czy odpowiedź na maila z zapowiedzią otrzymuje każdy? Bez względu na to, czy była dobra, czy nie?

d - Czy jeśli pierwsza zapowiedź nie przejdzie przez "testy" to czy można ucząc sie na własnych błędach zacząć pracę nad kolejną i wysłać ponownie? Oczywiście zapowiedź będzie innego tytułu, żeby nie robić prostej edycji "gotowca".

e - Temat listu to np. "Współpracownik", "Zapowiedź" itp. tak? Wolę się upewnić nim coś wyślę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

a - tak.

b - czytać dokładniej. Napisałem ile znaków.

c - nie.

d - tak, ale nie wcześniej niż kilka miesięcy później. Nikt nie poprawi się z maila na mail.

e - jak komu wygodniej.

czekam i czekam... i ani widu, ani słychu... <_<

A my specjalnie dla Ciebie będziemy w wolny weekend zrywać się, żeby ci odpowiedzieć. Kubełek zimnej wody na przystopowanie. Będziemy w pracy, znajdziemy czas to odpowiemy. Patrz punkt "o cierpliwości" we wskazówkach.

Generalnie jak będziesz tak czepiał się szczegółów i jednocześnie będziesz tak mało domyślny to nie wróżę ci kariery jako współpracownika.

W Twoim wypadku słowo klucz to "inwencja".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CormaC i Smuggler piszą bez polskich znaków na forum? xD

A tak na serio, to kto wymyśla te konkursy? bo "CDA w dobrych rękach" jest trochę dziwny, wyobraźcie sobie że jesteście piękną dziewczyną, a tu podchodzi jakiś brzdąc (niekoniecznie) i mówi "pszepraszam mogę pani zrobić zdjęcie jak pani tszyma to czasopismo bo jest konkurs na najładniejszą dziewczynę z CDA w rękach i chcę wygrać a pani jest ładna" xD

ps. mam pomysł na fajną grafikę o CDA, ale potrzebuję tych znaczków "Power, Dodatki i Eco" :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CormaC i Smuggler piszą bez polskich znaków na forum? xD

Ja tez nie uzywam polskich znakow na forach, gg itd. Chyba ze wymaga tego tresc listu lub zalezy do kogo sie pisze. Np. jak gdzies w jakies tam gierce zalatwiasz sojusz, pisze z polskimi zeby bylo estetycznie i ok. A na forum... to poprostu na luzie i spokojnie ;) . Nie ma czasu na polskie fonty.

PS: Dzieki za odpowiedz.

PS2: Cierpliwy to ja jestem, baaaardzo trudno mnie zdenerwowac i latwo sie uspokajam ;)

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CormaC i Smuggler piszą bez polskich znaków na forum? xD

Bo lubia.

A tak na serio, to kto wymyśla te konkursy? bo "CDA w dobrych rękach" jest trochę dziwny, wyobraźcie sobie że jesteście piękną dziewczyną, a tu podchodzi jakiś brzdąc (niekoniecznie) i mówi "pszepraszam mogę pani zrobić zdjęcie jak pani tszyma to czasopismo bo jest konkurs na najładniejszą dziewczynę z CDA w rękach i chcę wygrać a pani jest ładna" xD

Calkiem niezly sposob na zagadniecie do fajnej laski, nie uwazasz?

ps. mam pomysł na fajną grafikę o CDA, ale potrzebuję tych znaczków "Power, Dodatki i Eco" :/

Narysuj, zeskanuj... THINK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skanera i nie umiem rysować xD

To masz problem kolego ;]

A względem Twojego podpisu to nie obraź się, ale świadczy o Twojej głupocie ;) W grze też podczas króciutkich cut-scenek zdejmujesz z mychy rękę ? Heh gratuluję inwencji ;)

kileras1 - proste, 1 KB = 1024 bajty = 1024 znaki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redaktorzy CD-Action dostają nowe numery CDA za darmo?

Oczywiscie, ze tak.

Mi sie wydaje ze nie. Sprzedawca w sklepie tez nie moze sobie wziac za darmo co che z polki, tak samo producent. Wiec oni tez nie, proste i logiczne. :P

Moglbys nie odpowiadac za ludzi z redakcji? Zwlaszcza jesli nie masz pojecia, o czym mowisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był ostatni Tipsomaniak był zbiór najlepszych rozmów w AR, no i była tam rozmowa o nazwie "Powrót Krzyżowca" gdy czytałem co ten człowiek mówił, to poprostu mi się w rzołądku ściskału, gorszych bzur nie słyszałem w życiu. Chciałbym się Ciebie Smuggu zapytać czy podchodziłeś do jego argumentów na luzie czy w pewnym momencie juz by ten człowiek twój majestatyczny spokój rozwalił i wyprowadził z równowagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...