Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Proponuję zwiększyć rozdzielczość i jakość umieszczanych tapet z bonusu na coverku, a jak brakuje miejsca, to może jakieś linki do stron z tapetami moglibyście podać ? wiem, że jest google. Ale ostatnio można obszukać pół neta i nic naprawdę interesującego się nie znajdzie (bo. np strony nie są pozycjonowane, a jak są jakieś ładne krajobrazy, to często z wielkim, brzydkim znakiem wodnym, albo w niskiej rozdzielczości i po mocnej kompresji jpeg) a ja naprawdę umiem korzystać z wyszukiwarek (i się często śmieję, jak mi znajomi/brat/itd każą coś znaleść bo ONI NIE POTRAFIĄ ^^)..

PS Możecie w końcu powiedzieć, że CD-A to pismo przede wszystkim o grach, a nie fotografii/tapetach..ale jak na coverze są (i fotki i tapety) to i się pytam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wygrał coś u was, a wy do mnie zadzwonicie, ale w tym momencie nie mogę odebrać, bo mam na przykład lekcję to wtedy moja nagroda przepada?

Jeśli jakiś numer został wylosowany staramy się na niego zadzwonić w ciągu 3 różnych dni. Jeśli nikt nie odbierze telefonu w ciągu tych trzech dni, to niestety wykreślamy numer z listy zwycięzców i bierzemy inny numer z listy rezerwowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys wydawalo mi sie ze wygralem, bo dzwonil zastrzezony 2 razy ;p ale skoro tak... i pytanko do all redakcji (w szczegolnosci do smuggiego, mr. jedi ghosta) ogladaliscie moze cos takiego jak "who's line is it anyway?"? jesli nie to polecam goraco (WhosLine.pl==>skecze)) i oczekuje podobnych stronek w zamian ;p chyba nie musze pytac czy ogladaliscie achmeda martwego terroryste?? jesli nie to przy okazji stronka jeffduhnan.com qrde pzrydaloby mi sie porechotac, ale nic znalezc nie moge w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Smugglerowi wybacza się wszystko :)

Skoro to jest dział Pytania do redakcji, to ja mam pytanie:

Wiadomo, że od początku (no prawie od początku) trwania CDA są w nim Mac Abra, Czarny Iwan i Ty. Czy z racji tego jesteście jakoś specjalnie traktowani przez resztę ekipy?

Nie.

PS Była kiedyś taka chwila, że baliście się SWOJEGO SZEFA, Mac Abry (ale tak szczerze)?? Bo znam wielu ludzi, którzy na dźwięk słowa szef cali się trzęsą. :)

Mac Abra w furii deadlinowej to nie jest przyjemny widok ale zeby sie bac? Po prostu wtedy lepiej sie odsunac i poczekac az ochlonie, co zwykle trwa gora 5 minut. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy redakcja toleruje to że Smuggler nie pisze żadnych recenzji ?

Nie, nie toleruje. Redakcja jest od wielu lat obrazona na Smugglera za to, ze nie pisze recenzji i nie odzywamy sie do niego.

No ca za glupie pytanie... Jakby redakcja nie tolerowala czyjegos zachowania, to albo zachowanie musialoby sie zmienic, albo osoba ta pozegnalaby sie z redakcja. Poza tym praca w redakcji nie polega tylko na pisaniu artykulow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie toleruje. Redakcja jest od wielu lat obrazona na Smugglera za to, ze nie pisze recenzji i nie odzywamy sie do niego.

No ca za glupie pytanie... Jakby redakcja nie tolerowala czyjegos zachowania, to albo zachowanie musialoby sie zmienic, albo osoba ta pozegnalaby sie z redakcja. Poza tym praca w redakcji nie polega tylko na pisaniu artykulow.

Inna sprawa, że smug jednak pisze recenzje, tylko pod innym pseudonimem, do czego sam się przyznaje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy redakcja toleruje to że Smuggler nie pisze żadnych recenzji ?

>>>Mam na nich teczki w IPN, wiec mi moga...

I jeszcze jedno pytanie kto był pierwszy EGM czy gem ?

Sam juz nie wiem, musialbym sprawdzic. Wydaje mi sie, ze o grubosc numeru CDA EGM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pytanko było bez sensu, to taj jakby pytać, czy sekretarka Ojca Dyrektora(wisi tam jeszcze taka tablica? bo w jakimś starszym CDA było takie fajne zdjątko) zostanie zwolniona, bo nie pisze recenzji... Ludzie, to że ktoś pracuje w szkole, nie znaczy, że jest nauczycielem.

I mam pytanko, znajdziemy w CDA jeszcze takie śmieszne artykuły, jak np ten o zdobywaniu jadła w redakcji? Wiem, że teraz są felietony, ale to jednak nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie toleruje. Redakcja jest od wielu lat obrazona na Smugglera za to, ze nie pisze recenzji i nie odzywamy sie do niego.

No ca za glupie pytanie... Jakby redakcja nie tolerowala czyjegos zachowania, to albo zachowanie musialoby sie zmienic, albo osoba ta pozegnalaby sie z redakcja. Poza tym praca w redakcji nie polega tylko na pisaniu artykulow.

Może to było głupie pytanie ale ja nie wiedziałem jak zapytać by to zadowoliło wszystkich.

Podałem pisanie artykułów bo zbytnio nie wiem dokładnie co sie robi w takiej redakcji.

Sorry CormaC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopisma wyd. Bauer, znaczy Wy - CDA i np. Click!, są ze soba jakoś, no nie wiem, zaprzyjaźnione? :) Jak to jest? Znacie się z redakcją C. ect.? Czasem można znaleźć w Clicku reklamę CDA, a w CDA - Clicka. Współpraca? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopisma wyd. Bauer, znaczy Wy - CDA i np. Click!, są ze soba jakoś, no nie wiem, zaprzyjaźnione? :) Jak to jest? Znacie się z redakcją C. ect.? Czasem można znaleźć w Clicku reklamę CDA, a w CDA - Clicka. Współpraca? ^_^

A wez sobie porownaj np. adresy redakcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiś numer został wylosowany staramy się na niego zadzwonić w ciągu 3 różnych dni. Jeśli nikt nie odbierze telefonu w ciągu tych trzech dni, to niestety wykreślamy numer z listy zwycięzców i bierzemy inny numer z listy rezerwowej.

Ale dzwonicie zazwyczaj o tej samej porze?

A wez sobie porownaj np. adresy redakcji...

Sa prawie takie same, ale mnie to dziwi jak Hut i Qn'ik dziela czas pomiedzy Clicka i CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzwonicie zazwyczaj o tej samej porze?

>>>Nie, dzwoni sie jak sie ma czas, etc.

Sa prawie takie same, ale mnie to dziwi jak Hut i Qn'ik dziela czas pomiedzy Clicka i CDA?

>>>Co kwadrans zmieniaja redakcje i jakos to leci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopisma wyd. Bauer, znaczy Wy - CDA i np. Click!, są ze soba jakoś, no nie wiem, zaprzyjaźnione? :) Jak to jest? Znacie się z redakcją C. ect.? Czasem można znaleźć w Clicku reklamę CDA, a w CDA - Clicka. Współpraca? ^_^

Ty jesteś chyba od niedawna czytelnikiem CDA ? Jeśli tak to wyjaśniam: CDA i Click mają redakcje w tym samym budynku, są z tego samego wydawnictwa. W zasadzie z redakcji CDA do redakcji Clicka można dojść o ile sie nie myle w kilka sekund bo to w pokoju obok. Współpraca jest więc dość ścisła, Click to młodszy brat CDA, czyli niby nie to samo ale niektóre rzeczy zostają w rodzinie (np niektórzy redaktorzy)

I jak to wasze biuro wygląda?

a zajrzyj sobie do jakichś urodzinowych/specjalnych CDA, w jednym była na płytce wirtualna wycieczka po redakcji, jak nie masz to poproś kogoś na forum, to Ci prześle plik (ja akurat mam starsze płytki zagrzebane w kartonowym pudle na dnie szafy więc Ci niestety nie pomoge - to jest godzina wygrzebywania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś chyba od niedawna czytelnikiem CDA ? Jeśli tak to wyjaśniam: CDA i Click mają redakcje w tym samym budynku, są z tego samego wydawnictwa. W zasadzie z redakcji CDA do redakcji Clicka można dojść o ile sie nie myle w kilka sekund bo to w pokoju obok.

Ciężko nawet powiedzieć 'pokoju', bo redakcja jest dość otwartą przestrzenią (całkiem oddzielne pomieszczenia mają bodaj sprzętowcy, Ghost i 'capo di tutti capi' czyli Zibi.). Zresztą - w ktorymś urodzinowym numerze był programik pozwalający na wirtualną wycieczkę po redakcji, wiele się nie zmieniło...

AFAIK albo Click! zajmuje teraz dawne miejsce PCFormatowców, albo w ogóle nie ma 'bonusowych' redaktorów na stałe we Wrocławiu (tylko Ci 'współdzieleni' z CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do wszytkich z redakcji,kto może niech odpiszę: Jaką platformę lubicie najbardziej lub ew. posiadacie? xbox 360,PS 3, wii? Czy ktos z was ma jakas konsole? i ile czasu poswiecacie na granie dla przyjemnosci smugg?:>:D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym udostępni poradnik do gta 2 do kącika gta 2 na coverze.

Czy jest taka mozliwosc???

tutaj mozna zobaczyc ver. beta , wprawdzie jeszcze bez map spisu treści i przeprowadzonej korekty ale ogólnie mozna zobaczyc co zawiera i jak wygląda ogólny jego design.

http://rapidshare.com/files/113414118/Debo...e-book.pdf.html

Jeśli byście byli zainteresowani , co byłoby dla mnie nie lada zaszczytem , ja bardzo chetnie udostępnie owoc swojej kilkumiesiecznej pracy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...