Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Jak moja kolekcja ekszynów sięga(1999r.), tak zawsze na tylnej okładce jest reklama NEC'a.

A dokładniej od sierpnia 2001. :)

I pytanko: pojawiła się nowa, ulepszona beta strony CDA. Kiedy stanie się ona wersją gold? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redaktorzy CDA łatwo wybuchają? Zdażają się sytułację kiedy słychać słowo na K i przez redakcję leci monitor/dlugopis/płyta/inny redaktor?

Zalezy ktory i kiedy. W deadline niektorym sie to mocno nasila. Ale leca tylko k*** i nic poza tym, a ponadto wszyscy wiemy, ze to TYLKO nerwy a nic osobistego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może troche oklepane i biedne.

Chcę sobie kupić gierkę ale nie jestem pewien czy mi ruszy itp. i jak np. grę ściągnę z internetu (pirata) mam ją przez 24 godziny i pójdę kupić oryginalną wersję to czy mogę to zrobić? biorąc po uwagę że dema gry albo nie ma albo jak każdy wie ma zazwyczaj błędy i nie uruchamia się na każdej konfiguracji komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może troche oklepane i biedne.

Chcę sobie kupić gierkę ale nie jestem pewien czy mi ruszy itp. i jak np. grę ściągnę z internetu (pirata) mam ją przez 24 godziny i pójdę kupić oryginalną wersję to czy mogę to zrobić? biorąc po uwagę że dema gry albo nie ma albo jak każdy wie ma zazwyczaj błędy i nie uruchamia się na każdej konfiguracji komputera.

Prawnie nie możesz ściągnąć gry z internetu ale jeżeli naprawdę po 24 godzinach masz zamiar grę skasować to nikt cię za to tępić nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu....ile razy było to już tłumaczone...sorka,że się wcinam,ale aż mną trzęsie... piraci są be!!!! pobieranie ich z neta, mówienie,że to tylko na przetestowanie, zadawanie tego samego pytania po raz setny - to wszystko powinno być karane lewatywą!!

a na serio - zajrzyj sobie na temat o tej grze na forum actionum,popytaj ludzi,czy mają może podobną konfigurację do twojej i jak działa na ich kompach... kombinuj... a z piratami się nie baw. i ciesz się,że to ja odpowiedziałem,a nie Smuggler,bo wtedy to w ogóle byś dostał opierdol,jakich mało.

pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że albo dema nie ma albo sie nie uruchamia o Demo to takjakby wersja beta albo alfa i pewności nigdy nie ma czy pełniak się uruchomi.

Boski wiesku, nie znasz ludzi to się nie wypowiadaj. Mam akurat tak dziwną konfigurację kompa że np. Stalker mi działa bez zarzutu a np. Unreal tournament 3 już krzaczy. I wiem że piraci są be fuj itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez to kradziz :D

ja przyznam sie ze sciagalem gierki albo z neta albo z wujka z USA :xD itp itd :D

ale ostatnio mam postawnowienie :D granie na wlasnych i darmowychy gierkach:D

jak narazie zaczolem od kupienia gazetaki cd action :D i gram w AOE

zalozylem sie z bratem ze miesiac wytrzymam w granie we wlasne gry a nie kradzione :D ahhh ciezkie zycieeee ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z redakcji czyta książki Terrego Pratchetta? Jesli tak to ktora czesc jest wedlug nich najlepsza?

Czyta, czyta. Zobacz kto w ostatnim numerze zrecenzował część sprzętu. ;)

xd pytanko do redakcji :D czemu do redakcji hmm bo taki temat hmm wiec czemu kurna ta redakcja nieodpowiada :D ruchy ruchy :P bo jak nie to.....

Grabisz sobie koleś. Co post to bzdurny jak mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tekst do CDA można wysłać w formacie open office? Nie mam Worda, a podczas zapisania w notatniku w txt znikają pogrubienia tekstu.

Lepiej jako RTF, mieszanie formatami nie zawsze wychodzi na dobre tekstom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam po raz kolejny, bo ostatnie pięć prób zostało pominiętych albo to ja jestem ślepy... Pytanie/a były skierowane do Smugglera, a mianowicie tyczyły się sprzętu fotograficznego. Bardzo podobają mi się twoje zdjęcia i chciałbym się dowiedzieć jakiego aparatu i z jakim obiektywem używasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(marki nie podam, żeby nie można było mnie po niej rozpoznac)" ehh... faktycznie każdy będzie latał i szukał kogoś z akurat taką marką aparatu :/ Dobra nie to nie, nie mam więcej pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że albo dema nie ma albo sie nie uruchamia o Demo to takjakby wersja beta albo alfa i pewności nigdy nie ma czy pełniak się uruchomi.

Boski wiesku, nie znasz ludzi to się nie wypowiadaj. Mam akurat tak dziwną konfigurację kompa że np. Stalker mi działa bez zarzutu a np. Unreal tournament 3 już krzaczy. I wiem że piraci są be fuj itd.

ryzyko zawsze jest. nie ma usprawiedliwienia do pobierania piratów i tyle. a co do zacinania się UT3 przy tym,kiedy stalker działa bez kłopotu - chyba pora na reinstall windows'a :P a na serio - rób jak chcesz... to w końcu nie ja będę łamał prawo <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyko zawsze jest. nie ma usprawiedliwienia do pobierania piratów i tyle. a co do zacinania się UT3 przy tym,kiedy stalker działa bez kłopotu - chyba pora na reinstall windows'a :P a na serio - rób jak chcesz... to w końcu nie ja będę łamał prawo <_<

Ehh ja rozumiem, że odsetek osób, które kasują piraty po sprawdzeniu czy gra działa jest mniejszy niż uczciwych polityków ale jednak jeżeli naprawdę zamierza usunąć po sprawdzeniu (a chyba tak, bo po co by o tym na forum pisał) to nie dajmy się zwariować, w tej chwili naprawdę nikt nie traci a on będzie miał pewność, że oryginał będzie śmigał aż miło. Prawo prawem ale IMO odchyły w drugą stronę (przestrzeganie prawa dziurawego jak ser, co do linijki) też nie jest dobrym wyjściem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...