Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Jak ktoś ma ochotę poczytać o jakiejś grze to zawsze znajdzie coś w necie :P . Przydałby się artykuł o GTA IV bo premiera tej gry to bardzo ważne wydarzenie w branży. Skoro był artykuł o San Andreas i o Mass Effect to i powinien pojawić się o GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na jakiś artykuł o tej grze, wrażeniach itp. (wiadomo jeszcze z informacjami na temat wydania GTA4 na PC)? Oczywiście na łamach CDA

Zaryzykowałbym stwierdznei że na 99% będzie - żadne pismo branżowe nie może przejść obojętnie od tytułu o którym będą pisać nawet w poradniku działkowca i kolorowych pismach dla kobiet. Pytanie tylko jak obszerna bedzie wzmianka - jak liczę na krótką opis na 5-6 stron :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!

Czy w dziale "Magazynie prawie kulturalnym" będzie redakcyjna dyskusja na temat nowej płyty Tymona vel Huta (na bitach Magierskiego) tak, jak to było w przypadku epki CormaCa (z InDespair)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania do redaktorów: pierwsze do Cormaca: czy grałeś wczoraj na Thanks Jimi Festival i drugie do Smugglera: czy też tam byłeś i robiłes zdjęcia?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania do redaktorów: pierwsze do Cormaca: czy grałeś wczoraj na Thanks Jimi Festival

Nie. Bylem tak zmeczony po koncercie, ktory gralem dzien wczesniej, ze nie chcialo mi sie lezc na Rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Zibi Bański dla niektórych smuggler lecz się z tym kamufluje pracuje jeszcze w cda czy tylko w AR i czasami gdzie niegdzie się udziela :huh::P

Zbyszek Bański jest dyrektorem wydawniczym w Bauerze i ze Smugglerem nie ma nic wspolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) więc zgadzam sie z j3dz3j (o boshe)
Koniec świata już blisko :)

Z tego, co ludzie opowiadają o Smugglerze wychodzi na to, że jest on zarazem wszystkim i niczym. Ja tam już nie wiem, kiedy to co mówią ludzie o Smugglerze jest prawdą, a kiedy kłamstwem. Jedyne czego jestem chyba pewien to to, że Smuggler jest na zdjęciu z Peppinem Krótkim w tipsomaniaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, że to zdjęcie Stalina i Lenina na ławce nie jest fotomontażem. Co z tego, że każdy wie, że to jednak jest fotomontaż, ja i tak wiem lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że redakcja odwaliła kawał dobrej roboty. Wykreowaliście polskiego człowieka zagadkę. Niby jest, a go niema, niby go niema, a jest. Jak dla mnie, jest to zwykłe zadanie marketingowe, na pewno ktoś CDA kupuje tylko po to, żeby zobaczyć, czy Smug nie popełni błędu i się nie ujawni. Mi to już w sumie wszystko jedno, czy on jest jedną osobą, czy zbiorem wszystkiego co zabawne w całej redakcji, byleby ciągle AR trzymało poziom.

Jaką muzę gra Hut?

Gon - w redakcji jest archiwum, tam są wszystkie numery, wraz z dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że redakcja odwaliła kawał dobrej roboty. Wykreowaliście polskiego człowieka zagadkę. Niby jest, a go niema, niby go niema, a jest. Jak dla mnie, jest to zwykłe zadanie marketingowe, na pewno ktoś CDA kupuje tylko po to, żeby zobaczyć, czy Smug nie popełni błędu i się nie ujawni. Mi to już w sumie wszystko jedno, czy on jest jedną osobą, czy zbiorem wszystkiego co zabawne w całej redakcji, byleby ciągle AR trzymało poziom.

Nie rozumiem dlaczego tak ważne dla niektorych jest poznanie tożsamości Smugglera. Czy to aż tak ważne? Rzeczą istotną jest to że mądrze pisze i nalezycie spelnia role redaktora. Po co komu jego dane osobowe?! A poza tym gdyby ktos baaardzo uważnie czytal magazyn po pewnym czasie zorientowalby sie kim tak na serio jest, jednak nie ma sensu wszczynać na ten temat jakichś większych dyskusji. Powinniśmy uszanować jego prawo do prywatności. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem posta po świętach, ale nikt nie odpowiedział. Ja wiem, że Smuggler i jego szajka, tuszują jak ktoś coś napisze, spamując z szkybko założonych kont. Ponawiam posta z obydwoma tematami:

post nr 1

Pewnie ktoś już to zauważył, ale co tam, nie będę w kulki leciał.

Jak dajecie gry to spolszczenia są niezgodne z waszą ideologią, (no dobra, ideologią Smugglera) bo zawsze (prawie) spolszczane są gry fps, a jak trafi się jakieś rpg lub coś podobnego, to po angielsku zawsze, np. Enclave, Prince of Qin.

PS Dobra mistrzu ortografii, teraz polegniesz:

nr 02/07 - w AR nie ma w twojej wypowiedzi przecinka przed "że"

MUHAHAHAHAHHA

MAM CIĘ MISTRZU, TAKI MĄDRY TO BŁĘDÓW NIE RÓB I POLSKIE ZNAKI ZACZNIJ PISAĆ.

post nr 2

cytat:

Nie że "popełniacie 1000 błenduw w karzdej recenzi"

moim zdaniem powinno być: Nie, że popełniacie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak wszystkim wiadomo niedawno premierę miało GTA4 :]

Myślę, że ktoś z redakcji na pewno ma tą grę i pocina sobie na konsoli.

Czy można liczyć na jakiś artykuł o tej grze, wrażeniach itp. (wiadomo jeszcze z informacjami na temat wydania GTA4 na PC)? Oczywiście na łamach CDA

Mozna, mozna. :)

Z tego, co ludzie opowiadają o Smugglerze wychodzi na to, że jest on zarazem wszystkim i niczym. Ja tam już nie wiem, kiedy to co mówią ludzie o Smugglerze jest prawdą, a kiedy kłamstwem. Jedyne czego jestem chyba pewien to to, że Smuggler jest na zdjęciu z Peppinem Krótkim w tipsomaniaku.

Wprawdzie juz z 1001 mowilem, ze to byla primaaprilisowa sciema, ale widac trzeba to powiedizec jeszcze pare tysiecy razy... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym parę tysięcy to nie przesadzaj, ale napisać musiałeś już wiele razy, jak widać łatwo złapać polaka na taki, żart.

Poza tym kim/ czym jest Smug to sie raczej nie dowiemy, zbyt cenna to dla pentagonu tajemnica, a i talibowie z hlewek zajmują się tym, by utrzymać to w sekrecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...