Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam 2 pytania:

Czy w najnowszym numerze będzie recenzja Terrorist Takedown 2? Czy będzie demo Medal of Honor: Airborne?

Nowe CDA jest zawsze we wtorek - czyżby grudniowy numer był w Mikołajki? Jeżeli tak to szykujecie nam jakiś prezent z tej okazji?
Mikołajki są czwartek, a grudniowe CDA we wtorek 4,12... :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Czy EGM napisał jakieś opowiadanie i czy można je gdzieś przeczytać? Podziwiam tego Pana i uwielbiam jego teksty, a wiem, że z literaturą jest za pan brat od wielu lat.

-Czy El General Magnifico udziela się w jakiś innych czasopismach, ewentualnie zinach internetowych ?

Teraz pytanie do Eugeniusza Siekiery :

-Jakie są Pana ulubione książki i filmy, jeśli chodzi o horror, którego gatunek tak Pan sobie ceni ?

Jeśli jakieś pytania padły już wcześniej, to proszę o wybaczenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do Eld:

1.Jaki koncert na którym byłeś zrobił na tobie największe wrażenie?

2.Twoje trzy ulubione albumy

3.Czy czytasz książki( w co nie wątpię) jeśli tak to jakie są twoje ulubione pozycje/autorzy/gatunki.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Czy EGM napisał jakieś opowiadanie i czy można je gdzieś przeczytać? Podziwiam tego Pana i uwielbiam jego teksty, a wiem, że z literaturą jest za pan brat od wielu lat.

-Czy El General Magnifico udziela się w jakiś innych czasopismach, ewentualnie zinach internetowych ?

Niejedno.

Zerknijcie na ostatni numer Magazynu Fantastycznego (A KTO UMARŁ, TEN NIE ŻYJE? - Andrzej Sawicki) oraz na niektóre numery pisma Science-Fiction.

http://www.magazynfantastyczny.pl/

http://www.science-fiction.com.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do Eld:

1.Jaki koncert na którym byłeś zrobił na tobie największe wrażenie?

masters of death w skladzie: dismember, entombed, grave, unleashed

2.Twoje trzy ulubione albumy

hmmm... ciezka sprawa, ale...

1. dismember "like an everflowing stream"

2. entombed "clandestine"

3. edge of sanity "the spectral sorrow"

3.Czy czytasz książki( w co nie wątpię) jeśli tak to jakie są twoje ulubione pozycje/autorzy/gatunki.

glownie pratchett i "swiat dysku". poza tym oczywiscie sapkowski, wojenne (II WS - okrety podwodne i lotnictwo), "nekroskop" lumleya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozostając w kategorii pytań świąteczno-bezsensownych.Malujecie sobie jajka na wielkanoc??:D

gdybym to ja to napisała to już by mi któryś moderator wlepił ostrzeżenie

oni w ogóle mnie nie lubią, uwzieli sie na mnie czy co

a zaczęło się to pewnego pięknego popołudnia, gdy poprostu napisałam "nie jaraj się Smuggler"

grożą że mnie wywalą, ale spokojna głowa, założe następne konto

co ja im zrobiłam?

A tak w ogóle to co robisz w Wigilię Smuggler?

Tylko nie ździw się jak z karpiem wpadnę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym to ja to napisała to już by mi któryś moderator wlepił ostrzeżenie

oni w ogóle mnie nie lubią, uwzieli sie na mnie czy co

a zaczęło się to pewnego pięknego popołudnia, gdy poprostu napisałam "nie jaraj się Smuggler"

grożą że mnie wywalą, ale spokojna głowa, założe następne konto

co ja im zrobiłam?

Napisalas tu juz 17 postow, z ktorych miazdzaca wiekszosc nie byla nic warta. To nie jest czat, zeby zalewac go jakimis smieciuchami typu "ach noż prawdaż". Jesli nie masz do powiedzenia nic ciekawego, to moze wroc jak bedziesz miala. Tu nie ma obowiazku pisania czegokolwiek, byleby napisac.

Aj, wyprzedziłeś mnie o ułamki sekund :). W każdym razie - Afro, uzywaj też opcji Zmień, a nie pisz 2 postów jeden pod drugim. Połączyłem je za ciebie.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że Andrzej Sawicki to EGM. Nie maczał on czasem rąk w przekładzie książek z serii Dragonlance? Chyba, że to po prostu zbieżność nazwisk i imion.

Ile ja tu się ciekawych rzeczy o redakcji i współpracownikach dowiaduję, każdy z Was zajmuje się 1000 innych rzeczy niżby tylko pisanie recek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że Andrzej Sawicki to EGM. Nie maczał on czasem rąk w przekładzie książek z serii Dragonlance? Chyba, że to po prostu zbieżność nazwisk i imion.

>>>To on.

Ile ja tu się ciekawych rzeczy o redakcji i współpracownikach dowiaduję, każdy z Was zajmuje się 1000 innych rzeczy niżby tylko pisanie recek.

Bo granie to czesc naszeg zycia, a nie cale zycie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące tych puzzli. To jest podkładka pod myszkę, czy kalendarz, a może to i to :P? Przypuszczam, że to taka podkładka z 12 wzorami na każdy miesiąc :). Tylko dlaczego znowu Wiedźmin?

Mam jeszcze pytanie dotyczące dema Wiedźmina. W GW jest napisane, że "będzie", ale jakiś czas temu CormaC na forum napisał, że nie ma i nie będzie. Więc jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie

A ty lubisz grzanki z ketchupem czy bez? :?:

[smg} Dziewczyno, a grzecznie cie przed chwila Cormac prosił... Ja wiem, ze wam czasem ciezko NIC nie mowic ale postaraj sie choc czasem, gdy naprawde nie masz nic do powiedzenia, zacisnac zeby.

A z keczpuem Pudliszki czy Heinza? Smarujesz nozem czy palcem? A ktorym? A w ktora strone? A oblizujesz palec?

Co ci dadza takie pytania i takie odpowiedzi?

A keczup lubie wylacznie do frytek, a i to nie zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...