Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Nie do końca??przecież w układance mi tak wyszło Kalendarz 2008 to co to będzie w takim razie Podkładka-Kalendarz??

Dowiesz sie juz niedlugo. Tak czy inaczej zdjecie nie klamie. :)

Idąc metodą logiki wychodzi na to, że jest to właśnie podkładka-kalendarz. Skoro mamy napisane, że Kalendarz 2008 i na dwanaście miesięcy grania, więc na to wynika. Myszki raczej nie trzyma się na jakiejś gazecie tylko na podkładce. Jak dla mnie to mega prezent :santa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek ewidentnie wskazuje na podkładkę, ale może to będzie zestawik: podkładka + kalendarz.

PS. Nadal używam tej już "osławionej" podkładki, którą kiedyś daliście. Woń już ustąpiła (na szczęście), a na podkładce pracuje mi się super :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie do Eugeniusza Siekiery :

-Jakie są Pana ulubione książki i filmy, jeśli chodzi o horror, którego gatunek tak Pan sobie ceni ?

Z tego co wiem pan :wink: Siekiera w młodości czytywał horrory na kilogramy, ale dziś już wie, że 98% z tego, to był totalny syf, czy to pod względem literackim, czy fabularnym. Owszem, ma tam jakiś sentyment do np. Twierdzy Wilsona, ale to są nieliczne wyjątki. Jeśli chodzi o horror na papierze, dziś praktycznie ostało mu się jedynie zamiłowanie do Kinga, bo to jeden z tych, którzy potrafią coś nowego w tym gatunku pokazać, a przy okazji swoim stylem nie obrażają dobrego smaku czytelnika. Przy czym Siekiera najbardziej ceni Kinga za pozycje, które horrorami czystej krwi nie są, jak np. Ciało, Bastion, Gra Geralda, Dolores Claiborne, Misery, Cujo czy Sklepik z marzeniami.

Co do filmu, to od dłuższego już czasu nie pokazano nam niczego ciekawego. Ale Siekiera czasem lubi wracać do W paszczy szaleństwa Carpentera czy Hellraisera Barkera, i bawi się na nich tak dobrze, jak za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz to mnie rozwaliliscie :D Kilka dni temu pytalem o ewentualna multiplatformowosc CDA a juz wczoraj z kioskowej wystawy usmiechal sie do mnie "CDA: Konsole NextGen" Szkoda tylko ze temu wydaniu specjalnemu nie towarzyszyla zadna konkretna reklama bo byloby co reklamowac! 63 strony po brzegi wypchane swietnymi recenzjami i masą zapowiedzi. Do tego w oprawie o jakiej konkurencja (konsolowa) moze tylko pomazyc. Po za tym to wydanie specjalne to idealna pigułka next genowych informacji dla kazdego kto jeszcze wacha sie czy kupic konsole i ktora wybrac.

Jestem pod ogromnym wrazeniem. Wielkie brawa bo udalo wam sie pokazac jak mozna zrobic prawdziwie next genowy magazyn... i gladko przechodzimy do pytania:

Czy to na razie "tylko" tyle? A moze kazdy kto wydal te 6.99 zeta moze liczyć na kolejny numer w przyszłym miesiącu?

BTW: Kudosy leca do Huta, Gema, Allora i Qn'ika i Decyla. Chlopaki pokazali ze potrafia dobrze i rzetelnie recenzowac nie tylko pecetowe gry.

Żółwik panowie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz to mnie rozwaliliscie :D Kilka dni temu pytalem o ewentualna multiplatformowosc CDA a juz wczoraj z kioskowej wystawy usmiechal sie do mnie "CDA: Konsole NextGen"

>>>Jak widzisz niekiedy brak odpowiedzi nie oznacza braku odpowiedzi.

A tylko jest ona udzielana w innej formie i w innym czasie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... więc ja mam teraz takie pytanie w związku z Waszym nowym pismem - CDA Konsole :

Czy to nie będzie tak, że - z powodu pracy tych samych ludzi, w tym samym czasie nad dwoma pismami naraz - główne CDA nie straci na jakości?

Bo według mnie to jest bardzo prawdopodobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta cała otoczka na temat Wiedźmina denerwuje. Rozumiem, polska produkcja, w dodatku dobra, głośno o niej na zachodzie. Ale bez przesady! Tipsomaniak - o Wiedźminie. Potem plakat - z Wiedźminem. Następnie naklejka - z Wiedźminem. Teraz patrzę na tę "kalendarzopodkładkę" i co na niej widzę? Wiedźmina...

Nie sądzicie, że trochę przesadzacie?

P.S. pewnie uznacie mnie za idiotę, że śmiem krytykować CDA, ale we wszystkim trzeba zachować umiar. Naszła mnie myśl, że macie jakąś tajną umowę z CDP na podsycanie atmosfery wokół gry...

[edit] Ja nie jestem antyfanem Wiedźmina - bardzo lubię książki Sapkowskiego, w grę też chętnie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to powiedzieć. Jesteście najlepszym pismem świata! Przed chwilą wchodze sobie jak zwykle na główną stronę CDA i co widzę? CDA Konsole już w kioskach!! Zamurowało mnie.. WY chyba używacie jakiejś telepatii! Ostatnim czasy wymuszam Xobxa 360 na gwiazdkę i wyszukuję co lepszych gier i recenzji pod tą konsolę. A tu nagle moje ulubione pismo, wychodzi do mnie z otwartymi ramionami! AC, Mass Effect! Mniam! No to trzeba jutro popędzać do sklepu xD. Macie u mnie następnego plusa :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole NEXTGEN to naprawdę niezłe czasopismo :) Macie u mnie plusa. Teksty trzymają dobry poziom, materiały na DVD całkiem ciekawe...całkowity brak stronniczości...mam tylko pytanie...

Czy możemy spodziewać się kolejnego numeru za miesiąc? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta cała otoczka na temat Wiedźmina denerwuje. Rozumiem, polska produkcja, w dodatku dobra, głośno o niej na zachodzie. Ale bez przesady! Tipsomaniak - o Wiedźminie. Potem plakat - z Wiedźminem. Następnie naklejka - z Wiedźminem. Teraz patrzę na tę "kalendarzopodkładkę" i co na niej widzę? Wiedźmina...

Nie sądzicie, że trochę przesadzacie?

Nie, nie sądzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane do Elda? Nie wiesz może czy w Football Manager 2008 występuję prawo Webstera (możliwość wykupienia przez zawodnika swojego kontraktu po 3 latach gry, a jak ma 28 lat to już po 2 latach może wykupić umowę)?

To nie jest pytanie do Elda, tylko do odpowiedniego tematu w dziale Gry na tym forum - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac! Dziękuje! :D

Po książeczce "Wiedźmińskiej", zacząłem czytac Pana Sapkowskiego.. Jestem na drugim tomie sagi i nie mogę sie od niej oderwac..

Po prostu, cały ten sarkazm, ironia, szczerość i brutalność rzeczywistego świata z odrobiną pikanteri i fantasty.. BOSKO ^^

Dziękuje bardzo, za polecenie książki.. ^^

Btw. Ktorą część uwazasz za najlepszą? Ktora Ci się najbardziej podobała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac! Dziękuje! :D

Po książeczce "Wiedźmińskiej", zacząłem czytac Pana Sapkowskiego.. Jestem na drugim tomie sagi i nie mogę sie od niej oderwac..

Po prostu, cały ten sarkazm, ironia, szczerość i brutalność rzeczywistego świata z odrobiną pikanteri i fantasty.. BOSKO ^^

Dziękuje bardzo, za polecenie książki.. ^^

Btw. Ktorą część uwazasz za najlepszą? Ktora Ci się najbardziej podobała?

W imieniu Cormaca (tez fan sagi) radze zaczac lekture od tomow opowiadan, bo tam znajduje sie wiele rzeczy, ktore potem spotykasz w Sadze - np. skad sie wziela Ciri i dlaczego, dowiesz sie sporo o Geralcie i Yennefer itd.

Krotko mowiac: Ostatnie zyczenie i Miecz przeznaczenia, a dopiero potem Saga.

Jak dla mnie to wlasnie opowiadania sa najlepsze, widac ze Sapek to mistrz krotkich form. Z Sagi IMO najlepszy jest IV tom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm małę pytanko: Kto jest NAJWIĘKSZY W REDAKCJII???

(Ja mam 16lat i mam 195cm wzrostu-tzn. siatkarz jestem :)

za duzi jestesmy na wspolne mierzenie czlonkow pod prysznicem. z tego sie wyrasta :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam pytanie czy ktoś z redakcji lubi słuchać hip hopu.

Np; Tupaca Szakura.

2. I dlaczego Smuggler mało recenzuje gier bo ja widziałem tylko jedno gre któro zrecenzowałeś.

Jeżeli się myle to sorrki..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze wiesz że nie chodzi o członki :).Nie kto ma największego tylko kto jest najwyższy ma najwięcej centymetrów wzrostu(czyżby Allor??)

Allor nie ma czlonka?? zawsze wydawal mi sie inny. lubi mange, potrafil zjesc cale ciasto za jednym podejsciem, ma brode (czyzby sztuczna?) i tubalny glos. musze popytac, czy ktos go kiedys widzial z linijka pod prycznicem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...